Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:01 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Любимец на публиката - обещаната дискусия за флууда 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
gesha написа:
Не съм много сигурен, в това, което казвам, но всички с под 15 мнения и всеки новорегистрирал се да се добавят в група "новорегистрирани" на която група да не се разрешава гласуването...?
не съм сигурен имаше ли такава екстра в админ панела, но нещо от настройките там може да се измисли за подобно ограничение :roll:

Това се осъмних, че дори и да може да се направи подобно нещо ще е бая трудно защото има много юзъри с по 0 мнения, пък тези които са общо в интервала 0-15 мнения са бая, бая странички

за това като се замисля ще е по-добре да се направи скрит форум в който ще се добавят хора, които да го виждат и да могат да пишат там. т.е. да се създаде скрит форум само за истинските фенове и според наблюдения на админите и модовете да се избират хора, които да имат достъп до него и там да има подобни анкети и разсъждения върху наши си проблеми :)


не подозираш колко съм съгласен с тебе, наистина ще е хубаво да има такъв подфорум(скрит) :!: , така да се каже за най хард феновете, дано админите четат това и се замислят по въпроса....има много неща и теми които според мен не трябва да бъдат достояние на обикновенни читатели и разглеждащи, неща които засягат единствено и само нас - хората които живеят с "бялата идея"

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Фев 18, 2007 8:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Момчета нали се сещате, че ако има скрит раздел вие ще трябва да почакате да получите достъп. За достъп все пак се отчита дата на регистрация и брой мнения, нищо че по принцип админите решават. Така че не се напъвайте чак толкова за скрит раздел!

_________________
100


Пон Фев 19, 2007 11:38 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 1:16 pm
Мнения: 720
Местоположение: In the middle of nowhere!
Мнение 
10 Юни, 2004 година, дали е малък период от време ... 8)
Ми ... ако трябва ще почакам да направя и 100 мнения, но би било добре да има такъв форум

_________________
Аз кат говорим не приказвам ...


Пон Фев 19, 2007 1:53 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Josif написа:
Момчета нали се сещате, че ако има скрит раздел вие ще трябва да почакате да получите достъп. За достъп все пак се отчита дата на регистрация и брой мнения, нищо че по принцип админите решават. Така че не се напъвайте чак толкова за скрит раздел!


ти за 3 години си с 400 мнения, не ми се струваш особенно активен, глупаво е критерий да бъде датата на регистрация, направи си труда и преброй хората в форума с над 100 мения...не са много, това ми изглежда по разумен критерий...разбира се това са сметки без кръчмар, защото само админите могат да преценят дали ще го бъде или не..., а тях нещо май никакви ги няма :?: :!:

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Фев 19, 2007 5:00 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 1:16 pm
Мнения: 720
Местоположение: In the middle of nowhere!
Мнение 
jordas написа:
ти за 3 години си с 400 мнения, не ми се струваш особенно активен, глупаво е критерий да бъде датата на регистрация, направи си труда и преброй хората в форума с над 100 мения...не са много, това ми изглежда по разумен критерий...разбира се това са сметки без кръчмар, защото само админите могат да преценят дали ще го бъде или не..., а тях нещо май никакви ги няма :?: :!:

Е и аз за почти 3 години имам сравнително малко постове, но преиди време не намирах и секунда за подобни дела, защото тогава бях на режим изграден почти само от някакви уроци, частни курсове, и като имах време не се ровех много из нета, ми излизах. А пък от известно време насам се поразписах, но това че до сега почти не съм писал не значи, че не съм инстински славист.

_________________
Аз кат говорим не приказвам ...


Пон Фев 19, 2007 5:26 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
човек има ли желание винаги намира време....

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Фев 19, 2007 5:33 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 1:16 pm
Мнения: 720
Местоположение: In the middle of nowhere!
Мнение 
jordas написа:
човек има ли желание винаги намира време....

и за това ходи на мачове и подкрепя отбора, а не драска по форумите ... :)

_________________
Аз кат говорим не приказвам ...


Пон Фев 19, 2007 7:12 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Ако разделя темата, много от постовете ще останат висящи във въздуха. Моля някой от авторите на постове, свързани с предложението за скрит раздел, да отвори специална тема във "Въпроси и отговори". Там админите ще й обърнат внимание и може да се вземе някакво решение. До един момент нещата изглеждаха свързани, обаче сега се смесват две дискусии в една и не става ясно темата за какво е - за промяна в правилото на анкетата, за скрит раздел или за това кой колко пише във форума и колко е славист.


Пон Фев 19, 2007 9:23 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
jordas написа:
Josif написа:
Момчета нали се сещате, че ако има скрит раздел вие ще трябва да почакате да получите достъп. За достъп все пак се отчита дата на регистрация и брой мнения, нищо че по принцип админите решават. Така че не се напъвайте чак толкова за скрит раздел!


ти за 3 години си с 400 мнения, не ми се струваш особенно активен, глупаво е критерий да бъде датата на регистрация, направи си труда и преброй хората в форума с над 100 мения...не са много, това ми изглежда по разумен критерий...разбира се това са сметки без кръчмар, защото само админите могат да преценят дали ще го бъде или не..., а тях нещо май никакви ги няма :?: :!:


Имам си причина да съм с толкова мнения, с колкото съм. А и никъде не съм казал, че аз имам запазено място в евентуален скрит раздел. :wink:

_________________
100


Вто Фев 20, 2007 1:57 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 9:48 pm
Мнения: 290
Мнение 
Тука само разтягате локуми ;) Мисля,че един такъв скрит раздел е обречен... какъв е смисъла да се допуснат до него 15-20човека. И мненията в никакъв случай не са критерий по който може да се определи това кой да бъде допуснат там,освен ако няма минимум 10на мнения примерно- което според мен е по-добрия вариант.И скрит раздел - ма за какво ни е.Мисля,че не ни е нужен.По-скоро модераторите трябва да допускат членове на форума с над определен брой мнения за гласуванията. А изказванията на някои хора от типа вижте ме аз съм голям Славист, а ти не си щото не си писал много във форума са ми доста смешни. :lol:

_________________
Down from the glen came the marching men
With their shields and their swords
To fight the fight they believed to be right


Вто Фев 20, 2007 2:16 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 156 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.