Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:00 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Играч на мача Черно море - Славия 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12897
Местоположение: SOFIA
Мнение 
danovsky написа:
Altafini написа:
Петър Кюмурджиев


Голям мръсник е бил :lol:

Ако трябва да бъдем искрени, трябва вкупом да гласуваме за Сашко Александров :D Ама не може, пусти регламент... :D
По една велика случайност бях на мача.Сутринта ме изстреляха към Варна да рАботя, сега се връщам (буквално преди минути).Утре ще дам глас и ще кажа някои неща за играта, сега съм твърде преуморен.


Съб Мар 10, 2007 11:09 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
bodzhov_zv написа:
danovsky написа:
Altafini написа:
Петър Кюмурджиев


Голям мръсник е бил :lol:

Ако трябва да бъдем искрени, трябва вкупом да гласуваме за Сашко Александров :D Ама не може, пусти регламент... :D
По една велика случайност бях на мача.Сутринта ме изстреляха към Варна да рАботя, сега се връщам (буквално преди минути).Утре ще дам глас и ще кажа някои неща за играта, сега съм твърде преуморен.

Ще очаквам коментара ти за играта с интерес!


Съб Мар 10, 2007 11:52 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 9:46 pm
Мнения: 77
Мнение 
Emo Petrov


Съб Мар 10, 2007 11:57 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12897
Местоположение: SOFIA
Мнение 
FeverNew написа:
bodzhov_zv написа:
danovsky написа:
Altafini написа:
Петър Кюмурджиев


Голям мръсник е бил :lol:

Ако трябва да бъдем искрени, трябва вкупом да гласуваме за Сашко Александров :D Ама не може, пусти регламент... :D
По една велика случайност бях на мача.Сутринта ме изстреляха към Варна да рАботя, сега се връщам (буквално преди минути).Утре ще дам глас и ще кажа някои неща за играта, сега съм твърде преуморен.

Ще очаквам коментара ти за играта с интерес!

Добре, ето го сега...
Първо... Гласувам за...Тодор Колев. Така се подигра с момченцето, което е "в полезрението на ""Левски"", че го принуди да изчисти във вратата си. Като цяло той свърши много работа и в дефанзивен план.
Вече съм сигурен, че ще подобри собствения си рекорд от 18 гола в "А"група (със ""Спартак"" (Пл), а му пожелавам и мечтата му да играе в националния да се сбъдне. Ако поддържа нивото до края на сезона и продължи така и през следващия, със сигурност Стоичков ще го извика поне от кумова срама. Нищо, че имаме много нападатели...
анкетата е за играч на мача, но... Както казах и пред един техен вестник, който правеше анкетка, мачът бе спечелен от Альоша Андонов. С дефанзивна тактика (ние нямаме изпълнители да притискаме папурите във Варна), с точни указания, той даде шанс на момчетата да се преборят в този мач. Ей това е разликата между Андонов и Ратковци и Губчевци... Осъзнава какви са реалните сили и винаги може да забърка бетонец с наличните футболисти. И да спечели точка или три. Както стана днес, както стана и срещу "говедата" пролетта...
Емо Петров също игра добре, но като че ли просто си свърши работата, която трябва да свърши. Кюмюрджиев направи някои неща, други не...
Абе, не ми се влиза в подробности сега. Целият отбор се пребори мъжки за победата и всеки има заслуга за трите точки.
Но най- вече Сашко :D

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Мар 11, 2007 12:30 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение 
След такава измъчена и изстрадана победа добра дума заслужават всички, които са се раздали на терена. И Илийката, който е трябвало да напусне с разцепен крак, и Карата, който видях с "чалма" на главата, и останалите, които без да блестят са си свършили добре работата. Най-изявени обаче бяха Кюмюрджиев (с най-висока оценка от "Трето полувреме", Тошко Колев (който принуди домакините да си вкарат гол) и Емо Петров, който не сбърка нито веднъж!

Гласувам за Емо Петров!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Нед Мар 11, 2007 12:58 pm
Профил
Напреднал

Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 1:04 pm
Мнения: 143
Мнение 
Гласувам за Петър Кюмюрджиев, защото игра много добре, жалко че не вкара гол, а можеше да го направи накрая. Освен това, не му пука от нищо и се раздава на всеки пост, на който го поставят. Дойде от Черноморец като централен защитник, тука стана последователно десен бек, ляв бек, а сега играе като ляв халф!!!
Иначе поздравления за целия отбор!


Нед Мар 11, 2007 1:06 pm
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 6:28 pm
Мнения: 497
Мнение 
Според мен мястото си му е в защита, имаме достатъчно халфове за да го ползват и него като такъв. В 57 минута отигра като защитник едно 1000% положение за гол.

_________________
Изображение


Нед Мар 11, 2007 1:08 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Тодор Колев

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Нед Мар 11, 2007 3:47 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 1:05 pm
Мнения: 1143
Местоположение: Надежда City
Мнение 
Гласувам за Асен Караславов! В една такава измъчена победа капитана има много важна роля ;)

_________________
И ще пее целия стадион
и ще пее цяла София
и ще пеят нашите сърца
САМО СЛАВИЯ!


Нед Мар 11, 2007 11:09 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение 
Емил Петров.

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пон Мар 12, 2007 8:15 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 161 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.