Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 5:05 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 ТОДОР КОЛЕВ - НОВИЯТ ЛЮБИМЕЦ НА ПУБЛИКАТА 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
venci_1913 написа:
всички домакинства и няколко като гости
централен нападател с 1/2 гола :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: и съм бил ненормален :mrgreen:


Извинявай , не знам защо съм сметнал , че говориш за Ради Рангелов.


не не говора за ради рангелов а за Димитър рангелов и аз се извинявам че не съм конкретизирал иначе си прав Ради много пипа топката

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Май 31, 2007 12:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Тодор Колев №1 в анкетата на феновете

Публикуване: 02.06.2007, 14:45
© Антон Станков

Тодор Колев наследи като лауреат в анкетата Благой Георгиев и Димитър Рангелов.

От Топспорт.бг
Голмайсторът изпревари Емил Петров и Саша Симонович
Нападателят на Славия Тодор Колев беше избран за любимец на феновете в анкетата им. Колев, който стана и голмайстор на отбора с 24 попадения, събра 641 точки от вота на привържениците на отбора през цялото първенство.

Той изпревари вратаря Емил Петров, който остана с 516 точки и сръбския плеймейкър Саша Симонович с 273 точки.

В предишните два сезона победители станаха Димитър Рангелов и Благой Георгиев, които вече играят в Бундеслигата. Наградата на Колев ще бъде връчена от представител на Националния клуб на слависта преди началото на следващото първенство.

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Съб Юни 02, 2007 3:41 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение 
в.7 дни спорт"

Тодор Колев:
Голмайстор? Да, но трябва спокойствие
На Славия липсва самочувствие и дисциплина, откровен е голмайсторът на белите


Два гола не достигнаха на Тодор Колев да стане голмайстор на миналия сезон. Нападателят на Славия записа 25 попадения в "А" група. След края на всяко първенство голаджията е пращан постоянно в чужбина. Дали сега това ще се случи, "7 дни спорт" потърси самия Тодор Колев.

- Къде ще играете през новото първенство?
- Имам отбор и той се казва Славия. Договорът ми е за още два сезона и на този етап не виждам причина да не го изпълня.
- Нямаше ли оферти от чужбина за вас?
- Това е относително понятие. Интерес може и да е имало, но аз зная само за една по-конкретна оферта. Имаше запитване към мен от страна на израелския шампион. Там треньор е Ицхак Шум. Той водеше Литекс преди време и вероятно от престоя си в България е запознат с качествата ми.
- И какво стана?
- Предложението явно не е било достатъчно добро, за да се финализират нещата. Нямам нищо против да играя в чужбина, но искам и аз, и Славия да бъдат удовлетворени от такава оферта.
- Ако трябва да избирате, къде ще играете?
- Нямам предпочитания. На 27 години съм.
Желанието ми е да изляза в чужбина
Имам уверението на ръководството, че няма да ме спират. Иначе харесвам испанското първенство.
- Какво ви мотивира?
- Това, че играя футбол, е достатъчен стимул. Чувствам се добре, но не крия, че мечтая и да изляза в чужбина. Смятам, че в България стигнах един таван на развитие.
- А футболист, който да ви допада?
- Лео Меси. Интересен и нестандартен е.
- Как се чувствате на Овча купел?
- Намерих спокойствие. Затова и бележа често. Същото бе и в Плевен.
- Това ли ви липсваше в "Левски"?
- Да. В "Левски" се е случвало да играя мач-два, да вкарам голове, а после отново да съм на пейката, без да има обяснение за това.
- Сърдите ли се за нещо на "Левски"?
- Не, в никакъв случай. Това е било част от съдбата ми.
Имам и хубави мигове в "Левски"
Станах шампион, носител на купата, бележех голове.
- Какво липсва на Славия тогава, че да се доближи до грандовете?
- И аз нямам обяснение, едва ли ще ми повярвате обаче.
- Интересно ще е да чуя вашето мнение, все пак вие сте вътре в отбора?
- Може би липсата на тактическа дисциплина и самочувствие, когато играем с по-силните отбори в България. Идея нямам и съм се чудил дълго как редуваме силни със слаби мачове. Това е ахилесовата пета на Славия.
- Какво се промени с идването на Стевица Кузмановски?
- На твърде ранен етап сме от подготовката, за да сме направили нещо значимо. Вярвам, че ще наблегнем и на тактиката, тъй като в съвременния футбол това е от голямо значение.
- Защо не приехте офертите от Литекс и ЦСКА миналата година?
- Играл съм в "Левски", малко нереално ми се струва да отида в ЦСКА. Не че се страхувам от възможностите си, но феновете са много чувствителни при такива рокади. За Литекс ръководството на Славия и конкретно президентът Венцеслав Стефанов не бяха съгласни да премина в Ловеч.
- За мнозина минавате като любимец на шефа ви в Славия. Така ли е?
- Не зная (смее се). Старая се да си върша работата, за която ми се плаща.
Г-н Стефанов е бил коректен и точен в отношенията ни до момента. Няма от какво да се оплаквам.
- Кой ви учеше да биете фаулове и дузпи?
- В Плевен се учех от Пламен Гетов. Голям майстор е. Показа тънкости на мен и Мартин Камбуров. За дузпите е по-различно, там опитът си казва думата.
- Какво се иска, за да бъде вкарана една дузпа?
- Добър изпълнител, точен удар и сърце да го направиш.
- Ами ако изпуснеш?
- Обикновено вината е на човека, който я бие. Вратарят е в по-неудобна ситуация и обикновено разчита на шанс.
- Има ли вратар, на който искате да вкарате гол?
- В България съм го правил на повечето състезатели, които са под рамката.
- А в чужбина?
- Искам пак да вкарам на Петер Чех
Той пази сега в Челси, но аз го разпечатах веднъж.
- Кога?
- С младежите. Имахме мач срещу връстниците си от Чехия. Бихме ги с 1:0. Имах две положения на стадиона във Враца, при едното не му оставих шанс.
- Това ли е най-ценният ви гол?
- Трудно е да определя. Всеки има своята стойност и цена. Вкарвал съм на ЦСКА, на Литекс, на Локомотив (Сф) и Локомотив (Пд). С мой гол "Левски" спечели преди години като гост на Литекс в последната минута. Оттогава сините не са били в Ловеч.
- Имате две деца, а нямате брак?
- За мен това не е проблем. Ако жена ми Полина поиска, веднага ще подпишем. За мен бракът е малко отживелица.
- Синът ви е на 3 г. Гони ли топката вече?
- Не още, но няма да го спирам. Ще оставя Александър и дъщеря ми Натали, която е на 3 месеца, сами да изберат с какво ще се занимават. Желанието ми е само да са здрави.
- Откога не сте се прибирали във Велико Търново?
- Не ми остава време. Ваканцията при нас е твърде кратка. Имам и две малки деца. Старая се да помагам на Полина, тъй като бабите са далеч.
- Успяхте ли да си починете?
- Колкото е възможно в кариерата ми на футболист, в рамките на няколко дни си починах. Ходих за малко до Созопол, хареса ми. Допадат ми и почивките в Кипър.
- Имате ли проблем с режима?
- Не, никакъв. Не пия, не пуша, даже газирано не пия. Само фрешове.
- Коя е най-добрата кола в света?
- Трудно е да се определи. Аз карам Ауди, харесва ми. Мерцедес също е добра марка.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Вто Юли 03, 2007 10:02 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 158 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.