Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:29 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 Играч на мача Славия - Локо София 

N 1 е
Вуцов 0%  0%  [ 0 ]
Томбак 0%  0%  [ 0 ]
Виячки 0%  0%  [ 0 ]
Керчев 0%  0%  [ 0 ]
Соарес 0%  0%  [ 0 ]
Вълчев 0%  0%  [ 0 ]
Добрев 0%  0%  [ 0 ]
Минчев 0%  0%  [ 0 ]
Дост 5%  5%  [ 1 ]
Кирилов 86%  86%  [ 19 ]
Бакеро 0%  0%  [ 0 ]
НПН 0%  0%  [ 0 ]
Тасев 5%  5%  [ 1 ]
М.Петков 0%  0%  [ 0 ]
Цонев 5%  5%  [ 1 ]
Атанасов 0%  0%  [ 0 ]
Георгиев 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 22

 Играч на мача Славия - Локо София 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Играч на мача Славия - Локо София
168 часа

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Мар 07, 2022 7:34 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Играч на мача Славия - Локо София
Ради

_________________
Изображение


Пон Мар 07, 2022 7:39 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Играч на мача Славия - Локо София
Благодаря на Ради за красивите изпълнения и невероятната емоция, с която ни прави щастливи!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Мар 07, 2022 9:06 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Играч на мача Славия - Локо София
Браво на Ради!

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Вто Мар 08, 2022 9:17 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Играч на мача Славия - Локо София
Капитанът на Славия Радослав Кирилов получи наградата си за Играч на изминалия 22-и кръг в родната efbet Лига.
Кирилов направи три асистенции за головете на "белите" в двубоя срещу Локомотив (София).

"Благодаря за наградата, настроението в отбора е добро. Очакват ни тежки мачове, няма да е лесно, но ще направим всичко възможно", започна Кирилов.

Радослав Кирилов: Стана мъжки мач! Имаше вариант да напусна Славия, но вече е минало

"Ако влезем в първата шестица, ще е голям успех. Надявам се и за Купата да имаме повече шанс срещу ЦСКА. Ако успеем да се класираме за финал, сезонът ще е доста успешен."

"Не се получиха нещата. Преглътнах го. Така е във футбола - трябва да гледаш в настоящето, защото ако гледаш назад, не можеш да си вършиш работата. Важното е, че съм в Славия, здрав съм, мога да помогна на отбора. Ще видим какво ще се случи занапред. Забравих за това нещо. На момента имаше негативна емоция, защото щеше да е добре и за мен, и за клуба. Не се случиха така нещата, може би е за добро", заяви Кирилов относно проваления трансфер в Турция.

"Мачът срещу ЦСКА ще е тежък, но преди два кръга показахме, че можем да сме равностойни. Надявам се да успеем да преминем полуфиналите."

"Аз познавам Боби Цонев много добре, приятели сме. Той е изключителен футболист и сериозно име в българския футбол. Съжалявам, че се случи така с тях, на никой не е приятно. Ще помогнат на отбора. Две наистина силни попълнения, които ще допринесат качество, увереност и дълбочина. Мисля, че ни чакат добри дни", допълни Кирилов.

Радослав Кирилов се отличи с три аситенции

"Нямаме поставена задача. Това е хубавото в Славия - че няма напрежението в "Левски", ЦСКА или Лудогорец. Играем спокойно. Има много млади футболисти, на които трябва да показваме правилния път. Всички знаете политиката на клуба. Все пак ако постигаме резултати, ще е по-добре за всички."

"Аз съм бил чужденец в друга страна 10 години. Знам какво е. Не е хубаво да се делим на чужденци и българи. Смятам, че за да вдигнем конкуренцията, българите трябва да дадем повече от нас и да им дадем повод да разчитат повече на нас, отколкото да взимат чужденци. Това е пътят. Ако постоянно си мислим, че някой ни е виновен, няма да стигнем до никъде и няма да вдигнем нивото."

"Един футболист винаги иска максимума от дадена ситуация. Нашите цели вътре в съблекалнята са високи, но няма напрежение на всяка цена да постигнем нещо. Естествено, че искаме да вземем максималното."

"Доволен съм, че привлякохме Петков и Цонев"

"За да се стигне до трансфер, трябва наистина да си заслужава за двете страни. Не е на всяка цена. Ако излезе нещо интересно, ще коментираме и ще вземем най-правилното решение. Ако аз не съм концентриран в работата ми, трудно ще се стигне до трансфер, защото и в момента няма да играя добре. Не мисля за бъдещи неща, ще видим. Нека да завършим добре сезона и ще му мислим."

"За мен няма значение дали ще вкарам гол, или ще подам за гола. Горе-долу едно и също е. Усещане, което не бях изпитвал - хеттрик от асистенции. Радвам се, че помогнах на отбора да победи", завърши Кирилов.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Мар 10, 2022 9:51 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.