Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:00 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ 

Кой игра най- добре срещу "Левски"?
Анкетата свършва на Вто Мар 08, 2005 3:39 pm
Георгиев 27%  27%  [ 7 ]
Вълканов 4%  4%  [ 1 ]
Джоров 31%  31%  [ 8 ]
Драмов 8%  8%  [ 2 ]
Владимиров 0%  0%  [ 0 ]
Иванович 0%  0%  [ 0 ]
Мечечиев 12%  12%  [ 3 ]
Караславов 0%  0%  [ 0 ]
Жуниван 0%  0%  [ 0 ]
Амбарцумян 19%  19%  [ 5 ]
Общо гласове : 26

 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Za Kireto sam saglasen :D

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Вто Мар 01, 2005 8:50 am
Профил
Познат

Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 3:18 am
Мнения: 73
Местоположение: STOCKHOLM,SWEDEN/SOFIA,BG
Мнение 
Гласувам за Джоров. Далеч е от класата на Марадона, но на Славия и трябват повече футболисти като него- борбени и лоялни натури.
Иначе бих призовала да подкрепим Тошев. Той направи грешки при головете, но целия отбор игра много слабо. Не бива всички хули да са насочени срещу него. Той е добър вратар и не бива да го унищожаваме психически.

_________________
POZDRAVI!


Вто Мар 01, 2005 3:37 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение Re: ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ
bodzhov_zv написа:
[b] Малко неприятно се получава с тази загуба в началото, но отдавна обмислям тази идея и реших да ви я предложа. Хайде след всеки мач да избираме кой е бил най- добрия в нашия отбор и така в края да сметнем кой е получил най- много гласове и да го обявим за играч на полусезона.


Браво bodzhov_zv, подкрепям идеята напълно и веднага мога да обещая една хубава купа от НКС, ако замисъла се изпълни, на последния домакински мач от този сезон или на първия от следващия да връчим купата на определения от привържениците на "Славия" играч! Какво ще кажеш?

А играч на мача, за мен определено е Мечечиев!
Относно Тошев, искам да го подкрепя и смятам, че само за втория гол заради не доброто избиване има около 30% вина, но е престъпление да се остави противников футболист на дузпата сам, а това не беше негова работа! Така че въобще не смятам Тошев за издънката на мача, по-скоро Джамбо е виновен според мен, въпреки моите много добри чувства към него!

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Вто Мар 01, 2005 5:14 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
Za fenskata kupa sum "ZA" mnogo dobra ideq e.V nashiq "Burgelof" se prodawat kupi s razlichni razmeri i ceni.
A az misleh na blago i chavo da im podarim po edna kupa v kraq na sezona kato gi prodadut.Mislq che go zaslujavat.


Вто Мар 01, 2005 6:14 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ
Васко написа:
Браво bodzhov_zv, подкрепям идеята напълно и веднага мога да обещая една хубава купа от НКС, ако замисъла се изпълни, на последния домакински мач от този сезон или на първия от следващия да връчим купата на определения от привържениците на "Славия" играч! Какво ще кажеш?



Джамбо е виновен според мен, въпреки моите много добри чувства към него!


Е, Васко, това е приказка! Значи от мен "администрирането" от теб и НКС купата! Браво! Не е лошо да внесем нещо позитивно във взаимоотношенията с футболистите, след като в повечето случаи (заслужено) ги хулим и недоволстваме! А иначе- ако някой футболист се откъсне сериозно преди мача с Родопа от 30-ти кръг, може да му връчите купата и на този мач... Ако обаче има възможност гласовете за 30 кръг да променят класацията, ще я връчите есенес.
А аз сега предлагам на запалените по другите спортове да пускат подобни анкетки и за тях. После примерно на края на 2005 може пък от тях да изберем СПОРТИСТ №1 НА ОСК според феновете.... И така...

А това за Джамбо- абсолютно си прав! И аз го подкрепям, но в защита направо играем като махленски отбор. Няма схема, няма нищо... Но за това е виновно ръководството- не се направи селекция зимата, а се продават класни играчи. И в нападение според мен жуниван няма много да помогне, като добавим слабата форма на Веле и липсата на плеймейкър- картината става доста неприятна.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Мар 01, 2005 9:12 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение Re: ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ
bodzhov_zv написа:
Васко написа:
Браво bodzhov_zv, подкрепям идеята напълно и веднага мога да обещая една хубава купа от НКС, ако замисъла се изпълни, на последния домакински мач от този сезон или на първия от следващия да връчим купата на определения от привържениците на "Славия" играч! Какво ще кажеш?



Джамбо е виновен според мен, въпреки моите много добри чувства към него!


Е, Васко, това е приказка! Значи от мен "администрирането" от теб и НКС купата! Браво! Не е лошо да внесем нещо позитивно във взаимоотношенията с футболистите, след като в повечето случаи (заслужено) ги хулим и недоволстваме! А иначе- ако някой футболист се откъсне сериозно преди мача с Родопа от 30-ти кръг, може да му връчите купата и на този мач... Ако обаче има възможност гласовете за 30 кръг да променят класацията, ще я връчите есенес.

Точно това имах и аз предвид, да се връчи ако е възможно сега, но ако не е ясно - наесен! Въпроса е, че най-вероятно футболиста който я спечели ще напусне "Славия" и може да не може да я връчим, за това предпочитам да е на мача с Родопа, но ако класирането не е ясно - няма как.

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Сря Мар 02, 2005 1:54 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение Re: ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ
bodzhov_zv написа:
Васко написа:

Джамбо е виновен според мен, въпреки моите много добри чувства към него!


А това за Джамбо- абсолютно си прав! И аз го подкрепям, но в защита направо играем като махленски отбор. Няма схема, няма нищо... Но за това е виновно ръководството- не се направи селекция зимата, а се продават класни играчи. И в нападение според мен жуниван няма много да помогне, като добавим слабата форма на Веле и липсата на плеймейкър- картината става доста неприятна.


А за мача въобще не ми се коментира, толкова зле играхме, по-точно неиграхме, че приказките са излишни! Аз не видях една смислена комбинация, опитвахме се само да рушиме играта, а когато трябваше да градиме ставахме жалки!
Една нова фенка бях довел на мача, ще ти кажа нейния коментар:
"аз за пръв път съм на футболен мач, но не разбрах какъв беше този пас на славист в празно пространство, където нямаше абсолютно никой"!!!
Тези думи мисля че показват обобщаващо пълният крах в играта ни!

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Сря Мар 02, 2005 2:12 am
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 2:55 pm
Мнения: 1
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ
Ами Васко, слънце това с пасовете нямаше да направи впечатление, ако не се повтаряше в повечето атаки на футболистите. А иначе не знам как играят момчетата.Това ми е впечатлението от един мач!


Сря Мар 02, 2005 3:10 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ
Васко написа:


Една нова фенка бях довел на мача, ще ти кажа нейния коментар:
"аз за пръв път съм на футболен мач, но не разбрах какъв беше този пас на славист в празно пространство, където нямаше абсолютно никой"!!!
Тези думи мисля че показват обобщаващо пълният крах в играта ни!


Ами аз есента на 2003 заведох малкия ми братовчед за първи път на мача с ЦСКА. И познай какво стана- това, че стана чорбарче и още не можем да намерим доводи с които да го вкараме в пътя. Те футболистите трябва да се погрижат за това, а ние да водим нови фенове само на сигурни победи. Въпроса е, че с тази игра, която демонстрираме в последната година човек никога не може да бъде сигурен...

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Мар 02, 2005 12:26 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
bodzhov_zv, измисли ли регламента? По колко точки за място или пък спрямо процентите? Имаш ли идея, ако е така давай да го обявяваме!

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Пет Мар 04, 2005 1:40 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.