Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 19, 2024 8:55 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ 

Кой игра най- добре срещу "Левски"?
Анкетата свършва на Вто Мар 08, 2005 3:39 pm
Георгиев 27%  27%  [ 7 ]
Вълканов 4%  4%  [ 1 ]
Джоров 31%  31%  [ 8 ]
Драмов 8%  8%  [ 2 ]
Владимиров 0%  0%  [ 0 ]
Иванович 0%  0%  [ 0 ]
Мечечиев 12%  12%  [ 3 ]
Караславов 0%  0%  [ 0 ]
Жуниван 0%  0%  [ 0 ]
Амбарцумян 19%  19%  [ 5 ]
Общо гласове : 26

 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 16 КРЪГ 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Аз бях решил да пускам анкета с възможно най- много имена (мисля, че максимумът, който позволява софтуера е 8 опции на анкета), и когато изтече срока - сега за тази е 8 дни, да обявявам резултата и класирането от текущия кръг. След това да сумирам гласовете и да обявявам и временното класиране. Накрая, който е събрал най- много гласове като бройка да го обявя за избран от нас за играч на полусезона. Примерно Мечечиев сега има 4 гласа, срещу ЦСКА взима 5, то временния му резултат ще бъде 9 гласа... Нали се сещате?
Но сега, след като нещата стават по- официални може и ти и другите да кажете какъв да бъде регламента, може да ми спуснеш решение за него- ще го приема и прилагам, щом като се наемаш да официализираш тази анкета...

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Мар 04, 2005 1:53 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Евалата момчета..... идеята е супер. Подкрепям ви напълно, ако имате нещо нужда от помощ свиркайте.... !!!!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Съб Мар 05, 2005 9:45 am
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
Малко е неприятно това ограничение в броя на имената в анкетата, защото се сещаш какво може да се получи в даден момент, някой си нарочва някого и ще ни атакува защо го няма в анкетата! Не е лошо и модераторите да кажат дали няма възможност това да се промени и да има възможност за 14 имена.
Колкото до точкуването, мисля че ще е по-добре броя на точките в дадения кръг да се определят от абсолютното число на получения процент: примерно Мечечиев има 13% в момента, следва да получи 13 точки! Поне това е личното ми мнение, нека повече хора да кажат какво мислят и да го решиме до ден-два! Събирането на гласовете естествено трябва да става така, както казваш!

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Съб Мар 05, 2005 2:35 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
след този мач ще има ли играч на кръга ? ...

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Съб Мар 05, 2005 5:36 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Аз ти предлагам ти лично да кажеш как да се определят гласовете. Или примерно в НКС да вземете решение и да го кажеш тук. Нали знаеш как е в България- ако искаш нещо да не стане, направи комисия. Така е и във форума- само замени "комисия" с "дискусия". Ще пишат 10 човека, ще изкарат 20 варианта... Смятам, че по същество това което предлагаш е много добро и трудно може да се оспорва този метод с логически аргументи. Иначе, знаеш как е- винаги ще се намери някой недоволен. Също така предлагам да измислите в НКС име на наградата.
Що се отнася до опциите в анкетата- ще пускам максимума, а който смята че съм пропуснал незаслужено някого- да го пише в отговора. Ще го взема предвид...

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 05, 2005 5:42 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
Никога не съм се притеснявал да поемам отговорност, така ще е и този път! Обръщай процентите в точки и ги събирай след всеки кръг!
За името ще помислим, сега не мога да го измисля, а и в клуба има хора които по-добре ще се справят от мен с кръщаването на наградата, ще го обявим и в вестника!
Въпроса е дали след такива мачове като днешния няма да трябва и анти-анкета, от която съответно да се свалят гласове?
Аз лично много бих се колебал между Джоров, Владимиров донякъде и вечния вече заподозрян Ангел Стойков!!!

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Съб Мар 05, 2005 7:32 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
Играч на 16 кръг : Кирил Джоров.


Пон Мар 07, 2005 10:29 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Бях заредил анкетата за 8 дни, дали е изтекла- не мога да проверя... Но ето го класирането- който гласувал гласувал!

ЗА МАЧА С "Левски":
Не може да не ни радва сравнително високата активност на потребителите- 25 гласуваха само за 8 дни. Само няколко вечни анкети имат повече отговори. Относителният дял на гласовете изразен в проценти се преобразува в точки за анкетата в съотношение 1 към 1. При гласували 25 потребителя, всеки глас "струваше" 4 точки за анкетата. От номинираните 10 футболисти за мача с "Левски", само 6 получиха гласове:

1. КИРИЛ ДЖОРОВ 8 гласа 32 точки
2. Благой Георгиев 6 24 точки
3.Армен Амбарцумян 5 20 точки
4.Георги Мечечиев 4 16 точки
5.Драмов 2 8 точки
6.Вълканов 1 4точки


И така- колелото се завъртя- Джоров е играч №1 на мача с "Левски", ЧЕСТИТО и да почерпи!!!! Може с 2 гола срещу Видима- минава! :D :D :D

ГЕНЕРАЛНОТО КЛАСИРАНЕ в анкетата съвпада с класирането от мача с "Левски", защото е първи кръг- няма да го преписвам тука, но за педантите да го кажем все пак....

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Мар 08, 2005 11:38 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
bodzhov_zv написа:
Бях заредил анкетата за 8 дни, дали е изтекла- не мога да проверя... Но ето го класирането- който гласувал гласувал!

ЗА МАЧА С "Левски":
Не може да не ни радва сравнително високата активност на потребителите- 25 гласуваха само за 8 дни. Само няколко вечни анкети имат повече отговори. Относителният дял на гласовете изразен в проценти се преобразува в точки за анкетата в съотношение 1 към 1. При гласували 25 потребителя, всеки глас "струваше" 4 точки за анкетата. От номинираните 10 футболисти за мача с "Левски", само 6 получиха гласове:

1. КИРИЛ ДЖОРОВ 8 гласа 32 точки
2. Благой Георгиев 6 24 точки
3.Армен Амбарцумян 5 20 точки
4.Георги Мечечиев 4 16 точки
5.Драмов 2 8 точки
6.Вълканов 1 4точки




И така- колелото се завъртя- Джоров е играч №1 на мача с "Левски", ЧЕСТИТО и да почерпи!!!! Може с 2 гола срещу Видима- минава! :D :D :D

ГЕНЕРАЛНОТО КЛАСИРАНЕ в анкетата съвпада с класирането от мача с "Левски", защото е първи кръг- няма да го преписвам тука, но за педантите да го кажем все пак....


Meчечиев е играл добре?!?!?!Да ме прощават тия дето са гласували за него ама тоя и бутонките неможе да си върже камоли футбол да играе


Вто Мар 08, 2005 11:46 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Виждам, че е гласувал още един човек днес. Нямам нищо против Благо Георгиев, нито против този закъснял гласоподавател, но няма да взема този глас предвид в класирането. Сигурен съм, че на 28.02 заредих анкетата за 8 дни, които изтекоха в понеделник -7.03 -28.02,1.03,2.03,3.03,4.03,5.03,6.03,7.03... Това са 8 дни. Аз вчера направих класирането- на деветия ден, по обед май беше... Нямам представа защо анкетата не е изтекла, а нямам възможност да разбера кога става това, защото на гласувалите потребители и гостите се зареждат само резултатите. Не бих желал да регистрирам фантомен потребител с тази цел.
Правя това уточнение за всички, които биха изявили някакви претенции вбъдеще, че резултатите са натъкмени, че не е смятано правилно. Щом срокът е изтекъл, правя класирането независимо от изтичането на анкетата, пък вие си гласувайте колкото ви душа иска.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Мар 09, 2005 9:33 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.