Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:33 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 ИГРАЧ НА ПОЛУСЕЗОНА.17 КРЪГ. 

Кой игра най- малко слабо срещу ЦСКА?
Анкетата свършва на Нед Мар 13, 2005 6:02 pm
Бл. Георгиев 77%  77%  [ 20 ]
Джоров 12%  12%  [ 3 ]
Амбарцумян 0%  0%  [ 0 ]
Иванович 0%  0%  [ 0 ]
Стойков 0%  0%  [ 0 ]
Гюлеметов 0%  0%  [ 0 ]
Мечечиев 0%  0%  [ 0 ]
Караславов 4%  4%  [ 1 ]
Д.Рангелов 0%  0%  [ 0 ]
Владимиров 8%  8%  [ 2 ]
Общо гласове : 26

 ИГРАЧ НА ПОЛУСЕЗОНА.17 КРЪГ. 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
edin e blago georgiev...


Нед Мар 06, 2005 5:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Jay Jay Okocha написа:
edin e blago georgiev...

Awe vidq li kav e dobar tvoq Armando !!!!!! I az da pazih nqma6e 4 gola za 30min da mi vkarat!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Пон Мар 07, 2005 10:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Ina4e za men igra gore-dolu Kireto Djorov

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Пон Мар 07, 2005 10:58 am
Профил
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
Нещо, което си заслужава да се прочете

в-к ДНЕВНИК
Кръводарителите от "Овча купел"
СТАНИЛ ЙОТОВ 6/3 - 19:20 ч.

Наскоро едно от спортните издания окачестви доста сполучливо футболната А група като първенство на куците и сакатите. Ако сте гледали поне откъси от мача ЦСКА - "Славия", понеже 90 минути идват твърде много за нервите на зрителя, със сигурност сте останали с впечатление, че отборът в бели екипи отговаря в голяма степен на изискванията за участие в подобен шампионат на хора, които имат проблеми с крайниците. "Славия" дори разполага в състава си с играчи, които се оказаха неспособни да уцелят от няколко метра абсолютно празна врата - нещо, което вече идва твърде много дори за най-закоравелите запалянковци, видели какво ли не по стадионите.

Ако погледнете някои от интернет форумите, в които се събират и дискутират едни от най-изстрадалите привърженици на футбола в България - славистите, със сигурност ще ви стане доста болно. Част от дебатите още през февруари са били по темата кога точно започва пролетният сезон за "Славия": дали в първите два кръга срещу ""Левски"" и ЦСКА, или чак в третия, когато е мачът с безобидния тим на "Видима" (Севлиево) в София. Както най-често става напоследък, песимистите са се оказали прави и вече се чака мачът с хората от Севлиево.

Ако следите представянето на "Славия" в мачовете с ""Левски"" и ЦСКА в последните години, едва ли ще сте на различно мнение от песимистичните слависти. Почти всички срещи преминават по лесно предполагаем сценарий, толкова прозрачен, че чак човек почва да се замисля дали не е възможен поне някакъв по-стойностен театър, с повечко напъване от страна на играчите.

Впрочем има и хора на друго мнение като старши треньора на "Славия" Джамбазки. Този човек намери оправдание за срама на отбора си в липсата на топла вода в съблекалните, в състоянието на терена и даже в съдията. Ако не знаете резултата, ще си помислите, че отборът на "Славия" е трябвало да спечели мача, но по някакъв начин са му вкарали четири гола. И че дори Жозе Моуриньо и Алекс Фъргюсън са щели да загубят напеченото и оспорвано дерби на "Българска армия".

В крайна сметка футболната аудитория в България не е толкова тъпа, колкото си мислят всички онези началници, треньори и играчи на "Славия", които убеждаваха след мачовете с ""Левски"" и ЦСКА, че е напълно нормално отбора им да го бият като тъпан на сватба. В процесите на предсезонната куха декларативност същите хора подчертаваха дебело, че целта на "Славия" е да играе в европейските клубни турнири. Тази цел някак си обаче не кореспондира не само с подаряването на точки, но и въобще с идеята на 90-годишната марка "Славия", ако въобще някой от сегашните началници на футболния клуб е запознат с последното.

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Пон Мар 07, 2005 12:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
Васко написа:
! Само Мечечиев игра на ниво от защитата, но до червения картон...!


Това момче Мечечиев да си ходи на село и да се закопае много ама много надълбоко. Незнам само кой го е излъгал, че може да играе футбол. Значи все едно играем с 10 човека, в лявата зона все едно няма никой. Втория гол е изцяло по негова вина. Неможе от такъв ъгъл да се вкара гол при положение, че Мечечиев седи на гредата. И как скочи само....нагъзи се без да гледа къде е топката....ама така нестава да се рита във въздуха па ако я уцели да я изчисти добре.....първия гол на "Левски" също е негов....ама Тошев го отнесе...Докато не се махнат индивиди като Мечечиев, Владимиров, Стойков и компания няма да видим нищо добро!!!


Пон Мар 07, 2005 6:56 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Ето интересни неща от в. Футбол

Оценките на нашите според Йордан Жежов, бивш футболист и делегат на БФС на мача

Амбарцумян 5
Мечечиев 3
Гюлеметов 4.5
Караславов 6
Стойков 5
Жуниван 5
Георгиев 6
Джоров 4.5
Владимиров4
Д. Рангелов 4.5
Иванович 5

Резервите не са получили оценки.

А ето и изказването на най- слабия футболист в мача (според оценките на специалиста), Мечечиев след мача. Вестникът е Футбол, не Стършел:


Цитат:
Вкараха ни набързо 4 гола, но не рухнахме. Нашите положения пред вратата на ЦСКА бяха страхотни, но не знам какво стана и как Владимиров не можа да вкара.....

И така нататък....

Добре че не рухнаха и се представиха на суперниво.... Чудно как пък Владимиров не можа да вкара....

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Мар 07, 2005 7:12 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
bodzhov_zv написа:
Ето интересни неща от в. Футбол

Оценките на нашите според Йордан Жежов, бивш футболист и делегат на БФС на мача

Амбарцумян 5
Мечечиев 3
Гюлеметов 4.5
Караславов 6
Стойков 5
Жуниван 5
Георгиев 6
Джоров 4.5
Владимиров4
Д. Рангелов 4.5
Иванович 5

Резервите не са получили оценки.

А ето и изказването на най- слабия футболист в мача (според оценките на специалиста), Мечечиев след мача. Вестникът е Футбол, не Стършел:


Цитат:
Вкараха ни набързо 4 гола, но не рухнахме. Нашите положения пред вратата на ЦСКА бяха страхотни, но не знам какво стана и как Владимиров не можа да вкара.....

И така нататък....

Добре че не рухнаха и се представиха на суперниво.... Чудно как пък Владимиров не можа да вкара....


Армандо незаслужава 5....за Владиниров нищо няма да казвам...


Пон Мар 07, 2005 7:44 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
Abe Toto ti vuv foruma bate si super tupak chestno ti go kazvam bez da se obijdash :lol:
A kireto djorov ne widqh edin put da spre Hristo Qnev,i imenno ot nego doidoha dva ot golovete na cska.


Пон Мар 07, 2005 10:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
makaveli написа:
Васко написа:
! Само Мечечиев игра на ниво от защитата, но до червения картон...!


Това момче Мечечиев да си ходи на село и да се закопае много ама много надълбоко. Незнам само кой го е излъгал, че може да играе футбол. Значи все едно играем с 10 човека, в лявата зона все едно няма никой. Втория гол е изцяло по негова вина. Неможе от такъв ъгъл да се вкара гол при положение, че Мечечиев седи на гредата. И как скочи само....нагъзи се без да гледа къде е топката....ама така нестава да се рита във въздуха па ако я уцели да я изчисти добре.....първия гол на "Левски" също е негов....ама Тошев го отнесе...Докато не се махнат индивиди като Мечечиев, Владимиров, Стойков и компания няма да видим нищо добро!!!


Нещо си се объркал братче, далеч съм от мисълта да ставам адвокат на Мечечиев, аз също не го харесвам, но той игра много прилично и в двата мача, а конкретно за втория гол си в много голяма заблуда, може би си гледал друг мач! Аз си направих запис на мача и гледах много пъти головете, конкретно за втория, човека който пазеше Янев беше Джоров, а Мечечиев пазеше предната греда! Какво се получи? Янев и пазещия го Джоров бяха около първата греда и когато центрирането от корнера ги прехвърли и топката отиваше към другия ъгъл на малкия пенал, незнайно защо Джоров изостави Янев и хукна към центъра на вратата, тогава мисля че Илиев от Цска върна топката с глава в другата част на малкото наказателно и тя попадна в останалия сам-самичък Янев!!! Като видя това, Мечечиев изостави гредата и тръгна да скъсява ъгъла на Янев, но за наше съжаление с много късмет топката мина и през Мечечиев и покрай Амбарцумян, който според мен въобще не разбра какво стана!!! Така че главния виновник си остава Джоров, не само за този но и за 4-ия гол, когато отново изпусна Янев да му се изплъзне! Естествено и други футболисти носят вина при головете, но в много по-малка степен, отколкото Джоров при 2-ия и 4-ия! Ако някой желае, касетата още не съм я изтрил и можем да я гледаме заедно, макар че се съмнявам че точно makaveli ще се навие!!!

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Вто Мар 08, 2005 1:07 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
Васко написа:
makaveli написа:
Васко написа:
! Само Мечечиев игра на ниво от защитата, но до червения картон...!


Това момче Мечечиев да си ходи на село и да се закопае много ама много надълбоко. Незнам само кой го е излъгал, че може да играе футбол. Значи все едно играем с 10 човека, в лявата зона все едно няма никой. Втория гол е изцяло по негова вина. Неможе от такъв ъгъл да се вкара гол при положение, че Мечечиев седи на гредата. И как скочи само....нагъзи се без да гледа къде е топката....ама така нестава да се рита във въздуха па ако я уцели да я изчисти добре.....първия гол на "Левски" също е негов....ама Тошев го отнесе...Докато не се махнат индивиди като Мечечиев, Владимиров, Стойков и компания няма да видим нищо добро!!!


Нещо си се объркал братче, далеч съм от мисълта да ставам адвокат на Мечечиев, аз също не го харесвам, но той игра много прилично и в двата мача, а конкретно за втория гол си в много голяма заблуда, може би си гледал друг мач! Аз си направих запис на мача и гледах много пъти головете, конкретно за втория, човека който пазеше Янев беше Джоров, а Мечечиев пазеше предната греда! Какво се получи? Янев и пазещия го Джоров бяха около първата греда и когато центрирането от корнера ги прехвърли и топката отиваше към другия ъгъл на малкия пенал, незнайно защо Джоров изостави Янев и хукна към центъра на вратата, тогава мисля че Илиев от Цска върна топката с глава в другата част на малкото наказателно и тя попадна в останалия сам-самичък Янев!!! Като видя това, Мечечиев изостави гредата и тръгна да скъсява ъгъла на Янев, но за наше съжаление с много късмет топката мина и през Мечечиев и покрай Амбарцумян, който според мен въобще не разбра какво стана!!! Така че главния виновник си остава Джоров, не само за този но и за 4-ия гол, когато отново изпусна Янев да му се изплъзне! Естествено и други футболисти носят вина при головете, но в много по-малка степен, отколкото Джоров при 2-ия и 4-ия! Ако някой желае, касетата още не съм я изтрил и можем да я гледаме заедно, макар че се съмнявам че точно makaveli ще се навие!!!


Хехех защо пък да не се навия?!?Не ме отписвай толкова лесно :D Как ме нарочи, че точно аз няма да се навия....
Немога да кажа, че съм гледал головете толкоз много пъти ама Мечечиев скочи с гръб към топката. Ок съгласих се за скасяването на ъгъла ама ако беше си тръгнал мъжки можеше и да блокира топката. Той скочи само за да направи нещо....не с някаква умисъл. Топка не се спира със задник. Поне това е мойто впечетление от конкретната ситуация. Колкото до цялостното представяне тоя "футболист" просто ме побърква. Нито има тактическа грамотност, нито знае кво прави....няма мисто това момче в нашия отбор...да си ходи от където е дошъл.


Вто Мар 08, 2005 5:42 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.