Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Май 04, 2024 6:19 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 18 КРЪГ 

Кой игра най- добре срещу Видима?
Анкетата свършва на Съб Мар 19, 2005 5:11 pm
Тошев 0%  0%  [ 0 ]
Джоров 0%  0%  [ 0 ]
Караславов 3%  3%  [ 1 ]
Вълканов 0%  0%  [ 0 ]
Р. Рангелов 0%  0%  [ 0 ]
Стойков 0%  0%  [ 0 ]
Благо Георгиев 81%  81%  [ 26 ]
Жуниван 3%  3%  [ 1 ]
Иванович 6%  6%  [ 2 ]
Владимиров 6%  6%  [ 2 ]
Общо гласове : 32

 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 18 КРЪГ 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
bodzhov_zv написа:
Да, обаче пропускаш нещо МНОГО съществено... Сега в 20 кръг например, Чавдар Янков беше с класа над останалите и засега получава над 90 точки. Следващите футболисти са с по 5 някъде. Т. е. Янков беше изключителен и е оценен с около 18 пъти повече точки, коеуто ще се отрази и на класирането му. А по твоя метод ще получи само с около 12% повече точки от няколко пъти по- слабите в този мач втори и трети. Мисля, че това е далеч по- несправедливо. По твоя начин се заличава разликата, която хората правят в представянето на различнтите играчи. А ако някой пак реши да си прави чресло с анкетата и пуснат 2 гласа за Владимиров, направо разликата между него и Чавдар ще е 1 точка зда класирането.
В генералното класиране Георгиев води с много, защото играе най- добре от всички. Начина, който предлагаш скъсява дистанцията с втория Джоров, което не е логично с оглед на представянето на двамата. Начина, който предлагаш е глупав, недомислен и не променя класацията, а направо я ПОДМЕНЯ. Това, което беше спуснато от Васко, като официално лице от НКС е далеч по- приемливо и комай единственото, което не обезсмисля класацията. Затова него ще прилагам. Това е.


Aide ne mi govori za nachina po koito reshihte taka da se vodi klasiraneto shtoto mn dobre si spomniam kak vobshte niamahte ideia i reshihte mi aide she obrushtame procentite v tochki i she gi sabirame.Daje i ne pomislihte za neshto drugo a i ne pomislihte vurhu toia nachin s procentite.Dobre che 1 chovek si razmurda mozuka malko i vednaga tozi nachin e glupav! Mi ti kato si tolkova umen i iavno si po-vuzrasten ot men aide pomisli za neshto i usavarshenstvai klasaciata.Ne stiga che ne znae koe e liavo i diasno krilo ami pochnal da dava ocenki na ideite na horata! Nali iskashe sravnenie - napravih ti go. Sega shte ti dam klasirane i sled 20 krug da vidim kakvo shte stane s Chavo. A tova che ima po-goliama konkurencia za 1to miasto e samo + . Ne sluchaino ideiata na vsichki zapadni demokracii e da ima konkurencia za da ima napreduk! Taka kato ima konkurencia horata shte se zamisliat predi da glasuvat , a ne aide dneska 1 glas za Djorov utre za Blago!!! Az ti predlagam sled 2te klasirania ot 20 krug da pusnem 1 anketa i da pitame horata kakvo predpochitat. Chestno da ti kaja i da zagubia niama problemi , no predpochitam vsichki da mi kajat che nachina mi e glupav ot kolkoto ti deto ne si hvurlil i 15 min razmisal za nachina s procentite da mi slagash ocenka!!! Nauchi 1vo koe e liavo i koe e diasno i togava pochni da mi govorish za glupost!!!!!!

_________________
Изображение


Съб Апр 09, 2005 1:07 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12902
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Нервен ли си?

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Апр 09, 2005 5:00 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Niama znachenie. Pavi kakvoto iskash

_________________
Изображение


Чет Апр 14, 2005 11:32 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.