Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 11:34 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 18 КРЪГ 

Кой игра най- добре срещу Видима?
Анкетата свършва на Съб Мар 19, 2005 5:11 pm
Тошев 0%  0%  [ 0 ]
Джоров 0%  0%  [ 0 ]
Караславов 3%  3%  [ 1 ]
Вълканов 0%  0%  [ 0 ]
Р. Рангелов 0%  0%  [ 0 ]
Стойков 0%  0%  [ 0 ]
Благо Георгиев 81%  81%  [ 26 ]
Жуниван 3%  3%  [ 1 ]
Иванович 6%  6%  [ 2 ]
Владимиров 6%  6%  [ 2 ]
Общо гласове : 32

 ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУСЕЗОНА. ИГРАЧ №1 НА 18 КРЪГ 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
СЛАВИСТА,
Това което предлагаш има логика, но в първия кръг на анкетата уточнихме правилата, Васко пое ангажимент да осигури купа и официалност на тази инициатива и той предложи този вариант на точкуване. В знак на уважение и към Васко и към поговорката, че "който плаща той поръчва музиката" регламента няма да бъде променян до края на полусезона. Каквото каже Васко и НКС- това е.
От другия сезон може да има промени, сега това няма да стане.... :D :D :D :D

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Мар 20, 2005 12:18 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Победата срещу Видима активизира участниците в анкетата и за този кръг гласуваха 32 души, което е своеобразен рекорд за крехката традиция от 3 кръга. Всеки глас донесе приблизително по 3 точки в генералното класиране. Този път гласовете се групираха основно около героя на мача- Благой Георгиев, който постави нов рекорд с 26 гласа на върха.
ЗА МАЧА1. БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ 26 гласа
2-3.Георги Владимиров 2 гласа
2-3.Велимир Иванович 2 гласа
4-5. Жуниван 1 глас
4-5.Асен Караславов 1 глас

ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ
Генералното класиране включва 10 имена след този кръг (2 нови). Благо запазва лидерството си като направи разликата от втория Джоров 137 точки, които му гарантират първото място за 2 кръга напред...

1.БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ 181 т.
2.Кирил Джоров 44
3.Армен Амбарцумян 20
4.Георги Мечечиев 16
5.Георги Владимиров 14
6.Стоян Драмов 8
7.Асен Караславов 7
8.Велимир Иванович 6
9.Янко Вълканов 4
10.Жуниван Ди Мелу 3

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Мар 20, 2005 9:36 am
Профил WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Чет Дек 02, 2004 11:02 am
Мнения: 342
Местоположение: София
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
Az imam ideia za glasuvaneto i tochkuvaneto. Segashnata shema e da se prevrushtat procentite v tochki i da se sabirat za vseki futbolist , kato futbolista s nai-mnogo tochki nakraia na purvenstvoto poluchava nagradata. Az predlagam da se izluchva 1 pobeditel ot vseki krug i tozi s nai-mnogo nagradi za krugovete da stane igrach na polusezona. ZASHTO : zashtoto po nachina po koito se tochkuva sega igrach koito vzeme specheli povache krugove s po-malko procenti poluchava po-malko tochki v kraina smetka. Da kajem che Blago specheli 10 ot ostanalite krugove no s procenti ot po 10-15 , a El Troleiro specheli ubeditelno ostanalite 5 ot polusezona, no s procenti ot po 70-80 (kato che li e vuzmojno :lol: ) i kato se sabere nakraia Vladimirov shte specheli. Misulta mi e che po tozi nachin pecheli igrach koito e bil po-malko puti igrach na kruga i respektivno ne e igral tolkova dobre kolkoto tozi koito e spechelil priza za povacheto ot krugovete, no se po-malko procenti ! A po moeto predlojenie igralia po-dobre ot 2ta v povache ot krugovere logichno shte specheli priza na polusezona. Tova e samo primer. Moje i da se sluchi taka che v igrata da vleznat i povache ot futbolistite na Slavia, koeto shte e super!
Vse oshte ima vreme da promenim previlata.Minali sa samo 3 kruga. Ako reshite... Tova e moeto mnenie. Inache pozdravlenia za igrata. :)


Да но твоето предложение има същите недостатъци и силни страни като сегашната система. Няма смисъл да се сменява.
Иначе както вървят нещата- няма да стане това от което се опасяваш.

_________________
БОГ ДА ПАЗИ СЛАВИЯ!


Нед Мар 20, 2005 3:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Opredeleno ne sa sushtite nedostatucite i silnite strani. Daje niama nishto obshto , no shte se radvam da mi gi posochish.

_________________
Изображение


Пон Мар 28, 2005 11:05 am
Профил ICQ
Луд за връзване

Регистриран на: Чет Дек 02, 2004 11:02 am
Мнения: 342
Местоположение: София
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
Opredeleno ne sa sushtite nedostatucite i silnite strani. Daje niama nishto obshto , no shte se radvam da mi gi posochish.


Ami na pyrwo mqsto dori ako be6e taka kakto ti predlagash- pak 4elnata trojka 6te6e da e sy6tata.
Na vtoro mqsto ne wijdam za6to ako nqkoj polu4awa glasowe redowno i zaema 2-3 mqsto wseki pyt na bazata na dobra igra da ne mine napred i v klasiraneto. Taka kakto ti predlaga6 moje nqkoj da igrae prili4no vuv vseki ma4, da e 2ri 15 puti, no da e po- nazad ot nqkoj kojto e igral dobre w 2 ma4a no e bil izbran za igra4 na kruga.

_________________
БОГ ДА ПАЗИ СЛАВИЯ!


Пон Мар 28, 2005 4:22 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 28, 2005 4:57 pm
Мнения: 50
Мнение 
За мен много добри са Димитър Рангелов и Жуниван.


Сря Мар 30, 2005 1:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Popeto написа:
C/\ABuCTA написа:
Opredeleno ne sa sushtite nedostatucite i silnite strani. Daje niama nishto obshto , no shte se radvam da mi gi posochish.


Ami na pyrwo mqsto dori ako be6e taka kakto ti predlagash- pak 4elnata trojka 6te6e da e sy6tata.
Na vtoro mqsto ne wijdam za6to ako nqkoj polu4awa glasowe redowno i zaema 2-3 mqsto wseki pyt na bazata na dobra igra da ne mine napred i v klasiraneto. Taka kakto ti predlaga6 moje nqkoj da igrae prili4no vuv vseki ma4, da e 2ri 15 puti, no da e po- nazad ot nqkoj kojto e igral dobre w 2 ma4a no e bil izbran za igra4 na kruga.


Dobre suglasen sum. No togava moje da se napravi taka che da se davat opredeleni tochki za mestata koito zaemat - primerno ot 1-5 ili ot 1-3 i taka i igrach s 15 vtori moje da specheli.

_________________
Изображение


Съб Апр 02, 2005 1:15 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
Popeto написа:
C/\ABuCTA написа:
Opredeleno ne sa sushtite nedostatucite i silnite strani. Daje niama nishto obshto , no shte se radvam da mi gi posochish.


Ami na pyrwo mqsto dori ako be6e taka kakto ti predlagash- pak 4elnata trojka 6te6e da e sy6tata.
Na vtoro mqsto ne wijdam za6to ako nqkoj polu4awa glasowe redowno i zaema 2-3 mqsto wseki pyt na bazata na dobra igra da ne mine napred i v klasiraneto. Taka kakto ti predlaga6 moje nqkoj da igrae prili4no vuv vseki ma4, da e 2ri 15 puti, no da e po- nazad ot nqkoj kojto e igral dobre w 2 ma4a no e bil izbran za igra4 na kruga.


Dobre suglasen sum. No togava moje da se napravi taka che da se davat opredeleni tochki za mestata koito zaemat - primerno ot 1-5 ili ot 1-3 i taka i igrach s 15 vtori moje da specheli.


Добре, Слависта! Съгласен съм. Как пък всеки става богат на идеи, когато някой друг върши работата.... Васко, и в други теми сме спорили с тебе братле, признавам, че си бил прав.
Слависта,
Аз съм зает човек.... Ако правя класирането както ти казваш, ще ми отнема по 2 часа да смятам точките. Сега аз съм се заел с това, с Васко решихме кое как да стане, но от следващия сезон на драго сърце ще ти предоставя възможността ти да вършиш тази работа. Ако искаш пиши точки по места, пък ги умножавай по секундите, дели ги на минутите в игра, всичко това сумирай по коефициента между правилните и грешните подавания, после умножавай по коефициента на извършените нарушения и добавяй към това сумата от вдишванията , издишванията и броя на това кой кога и как е ходил по нужда... Щом имаш време ( в което се съмнявам щом продължаваш с маймуницата) - прави го ти това. Нищо против.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Апр 02, 2005 5:19 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
bodzhov_zv написа:

Добре, Слависта! Съгласен съм. Как пък всеки става богат на идеи, когато някой друг върши работата.... Васко, и в други теми сме спорили с тебе братле, признавам, че си бил прав.


Кое по-точно имаш предвид, че вече не се сещам?

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Нед Апр 03, 2005 9:27 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Там за пидиеф формата на вестника... Прав си бил, това казвам. Това тука мойто е в сферата на майтапа, някаква анкета, някакви бели кахъри. Как издържате в НКС на тоя напън от новатори и критици не ми е ясно.
Поздрави!

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Апр 03, 2005 11:38 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.