Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:14 am



Отговори на тема  [ 424 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 43  Следваща
 Селекцията, подготовка, контроли - 2023/2024 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Не мисля, че Ради ще прокопса при свинете - я го забият на пейката (като Калоян), я го контузят лошо (като Йомов), но със сигурност ще му падне рейтинга за излизане в чужбина. Най-добре за него е да излезе навън, където плащат като на бели хора... А най-добре за нас е да ни радва още един сезон :wink:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Вто Юли 12, 2022 1:05 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Мартин Георгиев се сбогува със Славия, трансферът му в Барселона е въпрос на дни

Защитникът на Славия Мартин Георгиев, чийто трансфер в Барселона скоро трябва да бъде официализиран, използва социалните мрежи, за да се сбогува с "белите".

Младият бранител изказа специални благодарности към своя треньор Иван Иванов, който му е помогнал да направи тази голяма крачка в кариерата си.

Георгиев ще подсили дублиращия отбор на каталунците, който се състезава в третото ниво на испанския футбол. Наставник на тима е бившият защитник на Барселона и дългогодишен капитан на Мексико Рафаел Маркес.

"Раздялата е много трудна, особено с най-близките хора. Хората, с които си изживял толкова страхотни и незабравими моменти. Мисля, че тук и сега е моментът, в който искам да кажа нещо за един много важен и специален човек за мен, а именно човекът, без когото това нямаше да е възможно. Този човек се казва: Иван Иванов.

Това е човекът, който още от първия ден, който работихме заедно, повярва в мен, човекът, който ме подкрепяше, учеше, правеше всичко по силите си, за да може да ме изгради както като човек, така и като футболист. Човекът, който винаги отделяше от собственото си време, за да може да бъде на стадиона и да ме тренира още и още. Тренера винаги ми е повтарял "Работи, моето момче, работи......с твоя начин на работа, работна етика и качества ти ще играеш голям футбол. Ти си футболист за топ отборите."

Това е човекът, към когото винаги съм могъл да се обръщам в трудни моменти. Това е човекът, без когото нищо от това нямаше да е възможно. Каквото и да кажа за тренера ще е малко, няма думи на този свят, с които да опиша колко съм благодарен на Господ, че ме срещна с най-добрия треньор. Тренер, обичам Ви с цялото си сърце!

Искам да благодаря на отбора за страхотния колектив, за невероятните и емоционални мигове, които сме имали заедно. Много труд, работа, поднесени с много щастие незабравими моменти и успехи! Обичам ви, момчета!", написа Георгиев в своя "Инстаграм" профил.

_________________
Изображение


Сря Юли 13, 2022 12:04 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Славия ще играе контрола срещу "Марек"

Славия договори приятелски мач с третодивизионния "Марек". Срещата ще се проведе на 24 юли, неделя, от 19:00 часа на стадион “Александър Шаламанов”. Причина за провеждането на тази контрола е отлагането на двубоя от третия кръг в efbet Лига между “белите” и "Левски".

_________________
Изображение


Пет Юли 22, 2022 6:42 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Славия победи "Марек" в контролна среща
https://slavia.gong.bg/bg-football/efbe ... AY5wJWRa5A

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Юли 24, 2022 11:23 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Някой знае ли какво се случва с Георги Вълчев, явно е контузен, но докога?


Пон Юли 25, 2022 1:15 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Не знам какво повече трябва да направи арменчето на тези проби, че да го вземат. 2 мача в един ден и по гол и в двата мача.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Юли 26, 2022 3:30 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Славия заменя отложения мач с Лудогорец с двустранна игра

В петък от 19:00 ч. на стадион "Александър Шаламанов" Славия ще проведе двустранна игра, която ще бъде отворена за феновете на "белите", имащи желание да наблюдават своите любимци, въпреки отменения мач срещу Лудогорец.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Авг 04, 2022 11:15 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm
Мнения: 1441
Местоположение: sofiq
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Има ли игра?

_________________
N 1


Съб Авг 06, 2022 2:13 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Имаше игра с общо 9 гола. 6:3. Интересно, защо никой не го отразява. Може би, защото не бяха поканени журналистите. Стана приятна контрола с много голове. Повечето вкарани от обичайните заподозрени. А даже и беларусинът се разписа :lol: Бледо представяне на Светльо Вуцов, дали пък не му се е завъртяла главата от успехите миналия сезон? Определено трябва да се стегне и да влиза в обичайната форма.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Авг 06, 2022 3:09 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2022/2023
Халфът Георги Вълчев поднови тренировки със Славия, съобщиха „белите“. Опитният полузащитник лекуваше контузия.

Той обаче се очаква да се завърне в игра след две седмици. Вълчев може да е на линия за гостуването на Арда в края на месеца. Този сезон полузащитникът все още не е записал минути за "белите" в шампионата.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Авг 10, 2022 3:14 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 424 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 43  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.