Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Юни 17, 2024 6:59 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 600 зрители??? 

Колко зрители имаше на мача с Локомотив?
под 600 16%  16%  [ 3 ]
1000 37%  37%  [ 7 ]
1500 37%  37%  [ 7 ]
над 1500 зрители 11%  11%  [ 2 ]
Общо гласове : 19

 600 зрители??? 
Автор Съобщение
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 28, 2004 9:13 pm
Мнения: 176
Мнение 
Не съм се обидил :wink:
И не вярвам много на журналистите - ако е цесекар за даден мач на Герена ще напише, че сме били 1000, при условие, че сме били 2500, или обратното. Ти сам казваш за разминаванията, които стават, когато медиите говорят за посещаемост. Приеми, че знам колко сме били на Герена не заради преценката ми на око, а от човек в клуба...продадени билети и пр. :wink:
Но наистина е дребнаво, все едно спорим дали е имало 18 000 или 22 000 на стадионите ни мааму деба. :roll:
Между другото в понеделнишкия ММ излезе информация за последния "недемократичен" кръг в първенството ни - имам предвид 1989 г. На домакински мач на Славия срещу средняк са присъствали 4000 души :wink: И това е един от най-слабо посетените мачове, мач без значение - по стадионите идваха средно по 10 000-15 000 души :wink:
И затова ви пожелавам евротурнири, щото ако и тогава дойдете 1500 души, лично ще се позаяждам с вас...в рамките на добрия тон, разбира се :wink:


Вто Ное 09, 2004 8:35 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Междудругото, загледах се в същата статистика за зрителите на мача в този последен кръг от преди демокрацията и наистина - срещу Локо Горна Оряховица(!!!!!), ако не се лъжа, 4000(!!!!) души!!! Наистина впечатляващо.
Но този период не е бил чак толкова отдавна, наистина просто хората НЕ идват на мачовете, защото няма смисъл - ти знаеш защо.
Иначе последния мач, на който помня в последните години да е имало повечко слависти е мача срешу Литекс в първия кръг миналата година (2:1). Тогава изпълнихме цял сектор (представи си!). Но и това е смешно...


Вто Ное 09, 2004 10:07 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Мнение 
Аз пък четох, че цефекато са открили своя фенклуб №636 в някакъв квартал на Пловдив. 636 ФЕНКЛУБА, като най - малкия е с 18 члена.... А ние сме 636 души, тва е братче.
Иначе по продадени билети не може да се съди за посещаемостта. Аз като бачках на стадион В."Левски" като ученик(редях рекламите), пускахме по 50-60 човека гратис само от нашия вход.

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Сря Ное 10, 2004 8:50 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Не прави паралели между ЦСКА и Славия, "Левски" и Славия. Бил съм винаги СЛАВИСТ и винаги ще бъда! Винаги съм подкрепял СЛАВИЯ и винаги ще я подкрепям, но не мога да си кривя душата - хората знаят, че в Българиа СЛАВИЯ има традиции, има титли, има купи и славно минало, но си остава ТРЕТИЯ по сила клуб у нас! Това е така и ще трябва да го приемем!


Сря Ное 10, 2004 9:51 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение Re: 1000 zriteli 1005 ima6e
Jay Jay Okocha написа:
PS : a sled karaq na ma4a kak 6teha da ni biqt az i o6te 3 moi priqteli ot lulin na spirkata na tramvaq napraooo ne mi se misli!!!Ama se razminahme samo s edna tupanica!:))))))
:twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:


Eee ia razpraviai kakvo e stanalo che mi e interesno.Ako i skash de.Deeeba tupite buferi!!!

M/u drugoto poslednia mach na koito vidiah celia ni stadion ,ama celia ,beshe 1via mi mach na Slavia na koito otidoh.Znachi tova beshe s/u litex ,kogato za 1va godina stanaha shampioni.Naistina togava imashe i levskari ,ama biaha malko vuv V sektor.Ne biaha povache ot 100 choveka.No togava naistina ot krai do krai beshe izpulnen vseki sektor na stadiona.Beshe strahotno! I ottogava nashata publika degradirame ama iako! Mnogo me e iad!

_________________
Изображение


Чет Ное 11, 2004 10:31 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение emi stana tq kakvato stana!:))hah
emi eto ko stana..
tragvame si nie 4 4oveka za lulin ot ma4a s bufers i takiva dovolni si 4akame tramvaio i idva 5 icata i se ka4vame ama fanahme nekaf 6iban sfetofar!iiiiii sedime takiva i 4akame da tragneme i az gledam kak 4 ma buferi sa po napred ot dugata grupa i ti4at kam tramvaq!I edin sulio se protega prez vratata i razpraa-eiiiiiiiii 6a vi iznesa celia tramvai be eeeeeee-i ot tam nekfo babe vika ae begai ot tuka be i toq takav se ka4i na parvato stapaloi udari edna tupanica na edin ot moite priqteli v glavata ama toi be6e zastanal s grab kam nego i az takav si pomislih e sa stana vargala i takav zamalko da stana da go sbieme i gledam kak o6te 20 4erveno -4erni lainari tar4at kam nas !!!Ama nakraq diodeha nekfi kuki i gi izdarpaha!!!!
i zatvarq vratite tramvaq i az vada 6al4eto takav i po4vam da peq MAIKA VI 6E EBAAAA OOOOO MAIKA VI 6E EBAAAA MAIKA VI 6E EBAAAAAA OOOOOO.....I TAKA


Чет Ное 11, 2004 11:49 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Moga da kaja che dostoino ste se oturvali :wink: Mama i deeba na buferite!

_________________
Изображение


Пет Ное 12, 2004 5:31 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 29, 2004 3:23 pm
Мнения: 178
Местоположение: SOFIA
Мнение 
FeverNew написа:
Не прави паралели между ЦСКА и Славия, "Левски" и Славия. Бил съм винаги СЛАВИСТ и винаги ще бъда! Винаги съм подкрепял СЛАВИЯ и винаги ще я подкрепям, но не мога да си кривя душата - хората знаят, че в Българиа СЛАВИЯ има традиции, има титли, има купи и славно минало, но си остава ТРЕТИЯ по сила клуб у нас! Това е така и ще трябва да го приемем!


ako i rukovodstvoto misli kato teb, i igra4ite i fenovete - ni6to dobro ne ni 4aKA. kompleksarite ne preyspqvat v jivota, taka e i vuv fytbola. s 4ymerna li da pravim paraleli?

_________________
BELI!


Пет Ное 12, 2004 9:15 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение A
Злата,
Първо да започна с факта, че е хубаво да има И потребители жени и различни мнения, които с интерес чета. Пиши по често.
Сега по темата:
Ти направо си ми каза, че съм комплексар!!! Е така е, цял живот се познаваме с тебе, като деца си играхме, познаваш ме отлично и реши, че съм комлексар! Просто си нямаш идея! За какво въобще говориш? Това АБСОЛЮТНО НЕ ОТГОВАРЯ на истината и не знам с какво право го твърдиш!
Аз се позовавам на ФАКТИ от действителността, позовавам се на събития! И кой по дяволите ще отрече 29-те титли на чорбата и 22-те титли на "Левски" (Поправете ме ако греша, май бяха толкова)?
Ами съжалявам, но мисля, че спорът тук е НЕУМЕСТЕН!!! Просто аргументите ти(а те къде са?) не издържат...

И да не се обидиш :)


Пет Ное 12, 2004 10:09 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 29, 2004 3:23 pm
Мнения: 178
Местоположение: SOFIA
Мнение 
purvo, tvoeto mnenie e potvurzhdenie na pogovorkata:vsqka zhaba da si znae giola"- ne e li kompleksarsko.
predi UNITED da napravi tozi period ot 8-9 titli za 12-13 godini, te bqxa chetvurtiq otbor v angliq. ako razsuzhdavaxa primirencheski "nie sme 4etvurti po sila" shtqxa li da napravqt tozi progres? tova se otnasq i za slavia praga, olimpiakos, galatasaraj.....i te bqxa treti v stranite si...

vtoro, nqmashe nishto lichno v opredelenieto. mislovnata konstrykciq "ne pravi paraleli s po-silnite" e kompleksarska.

treto, ne mislq che poseshtaemostta ima neshto obshto s yspexite..... 6alke ima naj- mnogo pyblika v germaniq v poslednite 10 godini. nqmat mnogo yspexi.

sen etien e naj-titylyvaniq klyb vuv FR, a dali sa naj- silni?

A Beroe tozi sezon ima naj- mnogo pyblika. naj- silni li sa tyk?

_________________
BELI!


Съб Ное 13, 2004 4:33 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.