Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:45 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Kakyv e toia Blago be? 
Автор Съобщение
Мнение Kakyv e toia Blago be?
Kyv e toia ne6tasnik blago 4e da ni psuva i bez tova oredelite fenove koito obi4at slavia i idvat na stadiona za da ia podkrepqt.Az sym bil svidetel kak i asen nikolov psuva fenove.Tova ako se slu4i s govedata ili prasetata fenovete im 6te se vdignat na bunt a nie tyrpim a?S taia igra deto pravat ne zaslujavat da im otidat i 5 4oveka,az pone niama da otida taia prolet pove4e na ma4.Obi4am slavia,boli me za slavia ama ne moje nqkakvi bezhabernici deto vzimat za edna sedmica tolkova kolkoto niakoi izkarvat za 5 godini da se razhojdat i da kazvat 4e im lipsva samo kysmet.6te si ostana zavinagi slavist v syrceto vie sy6to napravete tova i znaite 4e slavia e nai-velikia otbor v BG-SLAVIA FOREVER DO GROB


Чет Мар 04, 2004 11:52 am
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
Благо ни напсувал... аре бегай оттук... като го псувате и той ще ви напсува... след като изпусна втората дузпа, аз и още няколко момчета около мен почнахме да му скандираме името момчето вдигна ръка и ни поздрави... защо нас не ни напсува?

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Мар 04, 2004 7:35 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Нед Сеп 07, 2003 8:16 am
Мнения: 18
Мнение 
Vig sega... razbiram da e izpusnal 1 duzpa... i to zaradi blestiash vratar na gostite. No da budem chestni.. Blago bi duzpite po identichen nachin kakto cskarq v Plovdiv s/u Botev Pld.... razbiram da e bil strahoten shut i vrataria da go e spasil... ama ne... nie shte se ligavim i shte se pravim na Henry ili nqkoi ot zvezdite na Real M (kak go mrazia tozi otbor :)). Ako tova beshe stanalo samo pri 1-voto izpulnenie.. kakto i da e.. ama toi si go pozvoli i pri 2roto.... misla che niama nugda ot komentar... kakto i srednia prust malko sled tova, kato se vrushtashe kum centura....


Чет Мар 04, 2004 9:53 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
И аз не знам кой е тоя Благо.Питай тия в Дупница-те със сигурност знаят.



_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Мар 08, 2004 1:15 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 167 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.