Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:07 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Botev-Slavia..Abe kakvo stana ??? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение 
abe sled taja tapotia v plovdiv otnovo si zadavam vaprosa zasto gi vodjat tia sarbi za treniori?abe tolkova li njama kadrni bg treniori?njakoi ot nas slavistite bjaha izpadnali v vaztorg ot novia trenior no neka vidim kakvo svarsi-chao evropa :!:


Пон Мар 22, 2004 6:29 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
dobre,kak da se borim za miasto v evropa kato ne stiga, 4e sme abonirani za zagubi ot goveda,4orbi i litex ama otgore na vsi4ko i ot poslednite dva otbora v klasiraneto ...ami ne stava.vqpreki vsi4ko sqm na ma4a v sqbota s 4ernomorets, za6toto naistina imame otbor.

_________________
punk, cici i narkotici


Вто Мар 23, 2004 6:39 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Za litex ne sam saglasen tiah tuka si gi praskame...:))pak i govedata gi praznahme na gayarena...vse si mislia che i tazi godina she ima povtorenie!!SAMO SLAVIA !!! :lol:


Сря Мар 24, 2004 12:38 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение 
kak biem levski -ami ne sam sigyren ama za sampionata predi pobedata na gerena za parvenstvo mai gi bihme1991 godina s 4:3 na natsionalnia stadion-mai Emo Kremenliev vkara pobednia gol.ne si pravete ilyzii che ste gi biem pri tova polozenie na nestata- pak ste sme donori zorlem :!:


Сря Мар 24, 2004 6:47 pm
Профил
Мнение :)))
Dobre de slojil si za Saragisa!!!Bravo dano si vzel nekoi lev:)))
Imah v predvid obache che i nai-golemite clubove se dunqt. Zatova nikoi neiska da igrae v slavia - stane nqkoq izdunka nqkoq izpusnata duzpa i se pochva: ebasi tupaka, pedal hodi da igaresh drugade.Sega gledam che i treniorcheto vi e vinovno?!?GLUPOSTI!!!!!!!!Dostanich si znae rabotata stiga ste se izlagali. Kakvo si mislite che men ne me boli za Slavia i che ne si kusam nervite pri takiva glupavi zagubi li?????? Greshite slavia mi e v kravta i ste se nadqvam dokato ne se igrqae i posledniq mach. Togava moje veche da se pravqt ravnosmetki i da se psuva!!!Povtarqm otbora ni e dobur i ako ne go podkrepim tazi godina za nesto po seriozno she chakame sledvastiq Blago Georgiev sled okolo 10 godini....


Чет Мар 25, 2004 11:18 am
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
През 1991,Насо Киров ги прекърши в последната минута.Това като уточнение:)

Съдиите както ни режат грубо-отменени чисти голове срещу ЦСКА и "Ботев",гол с ръка срещу "Левски"...не знам.Ще ми се да вярвам,че няма сценарий този сезон,но ако има-на нас ни е отредено място в Интертото.

Предстоят ни 3 тежки мача до края-с Беласица,"Левски" и Локо Пд.От тях трябва да вземем минимум 7 точки.Но ще е трудно.Освен това,нашите интереси изискват майните да мачкат на ред-Литекс,"Левски",ЦСКА-трябва да губят от тях!Това да е ясно!Иначе нямаме много възможности-вече сме много зависими от резултатите на съперниците,а това не ми се нрави!!!!

Имах,имам и ще продължавам да имам големи резерви към Достанич.Поне докато не вземем труден мач.Някои го наричат гениален:),аз бих казал,че още е НЕДОКАЗАН-за разлика от Гочето,Люпко,Феро и Бонев(ако някой се мисли,че Маслара води отбора,а Бонев и Катуци носят топките,се ЗАБЛУЖДАВА).Вярно,че не е градил отбора,вярно че му направиха мижава зимна селекция.Вярно,че програмата ни е по-тежка..Но с тези футболисти през есента мачкахме наред!И Литекс,и ЦСКА, пък и Ботев-не ни надиграха!А ни излъгаха с тактика.Така,че Достанич трябва да се замисли за тази схема(4-5-1)-тя подхожда на слаби отбори,идеална за тежко гостуване.Ние обаче имаме качествени нападение и халфова линия,и 4-4-2 навън,и 4-3-3 вкъщи,са идеални варианти.Вижте Милан как се промени,като заигра с още един в атака.Сега ще кажете,че сравнението е смешно,но става въпрос за това:с едни и същи футболисти,но с променена схема ,се променя и облика на отбора!Заучените положения какви са????Аз почти не забелязвам такива...Някой ако е видял-да каже.

Не съм сигурен,доколко имаме и отбор...Защитата е МНОГО ЗЛЕ!Играе се нещо средно между зонова защита и персонална опека,а това второто е суперДЕМОДЕ!Като се появи атакуващ защитник в нашата пеналтерия,цялата ни отбрана е като в небрано лозе и се чудят кой трябва да ги пази-справка,гола на Кирилов.Чудя се,тия хора могат ли да правят изкуствени засади???Поне при Жарко в това се бяхме изпедепсвали.

Ако се класираме за УЕФА Къп,трябва да се направят МНОГО персонални промени и да се избистри тактика!Иначе,ще си припомним кошмарите срещу Партизан и Тирол.И рано-рано ще се концентрираме вьрху родния шампионат.

При цялата тази ситуация в отбора,дайте поне ние ,феновете да бъдем на висота!ВСИЧКИ НА МАЧА В СЪБОТА!!!

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Мар 25, 2004 12:47 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение 
bodzhov_zv napalno se saglasjavam s teb :!:


Чет Мар 25, 2004 7:27 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Кво да ви кажа,просто много се изложихме!!!! И да ви призная още преди мача си знаех,че ще си паднем,но таях някаква надежда за победа.Мислех че ще паднем не за друго,а просто защото от няколко години насам повтаряме едно и също. Винаги е така , а да стигнем първите и се осираме,ама винаги.И кво са и тая година май ще видим Европа през крив макарон.Така я виждам аз тая работа.Разбира се все пак все още не е загубено нищо!!! Имаме някакви шансове!! Но не биваше така,след като се осраха "Левски" и ЦСКА и ние да земем да се стегнем да отидем на предни позиции в класацията,ама не стана е са ще се мъчим. Ние сме на принципа що да си го праиме лесно като можем и по трудния начин......... :? :? :?

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Съб Мар 27, 2004 4:12 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 177 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.