Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:43 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 6te hodite li na ma4 na Slavia ako prodadem utre ma4a? 
Автор Съобщение
Мнение 6te hodite li na ma4 na Slavia ako prodadem utre ma4a?
Otkakto otbora na botev ni pobedi az sym dylboko razo4arovan ot na6ia otbor.Ne moje otbor koito ima vratar nad 120kg. i igra4i koito ne mogat da hodat po terena da ni pobedi a u6 se borime za evroturnirite.Ako utre prodadem otnovo ma4 na levski az obe6tavam 4e nqma da stypq na stadion slavia.6te prodylja da podkrepiam otbora(koito za men e nai-velikia v bulgaria)no 6te ostana vyzmoten ot porednata podigravka s fenovete i velikata istoria na kluba.I da sme na posledno mqsto nie trqbva da se hvyrlim na govedata za da mojem da gi precakame i da ne stanat 6ampioni(a nie mojem tova-samo si spomnete ma4a na gerena ot minalata godina).V MOMENTA VSI4KI GOVEDA SE MOLQT NASKO DA UREDI OTNOVO MA4A S VENCI ZA6TOTO INA4E KO6MARITE OT MINMALATA GODINA 6TE SE ZAVYRNAT


Чет Апр 15, 2004 11:00 am
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Разбирасе,че ще ходя на мачове.За мен няма значение каде се намира отбора в таблицата.В каквито и трудни моменти да попадне най-великия отбор,аз винаги ще го подкрепям.Лошото е че в България много се купуват мачове непрекъснато и после "Ама защо ни е слаб футбола!?".Еми ще е слаб я!!То не е въпроса да си купиш мачовете в първенството,щот после се излагат по Европейските терени и нищо не могат да направят.Ето пример е ЛеФски тая година,видехте кво стана с "Liverpool".ЛеФскарите беха като женички пред рамбовци"примерно".
Аз не мога да разбера,защо си продаваме мачовете????С каква съвест го правят играчите????Дали мислят за нас феновете,когато се продават?Аз ако съм на тяхно място направо ще се пукна от срам и ще ми е адски неприятно!!! Най-жалкото е,че явно на играчите така си им е добре.Щом 2-3 пъти са го направили ще го направят пак.Аз не мога да разбера,какво може да се направи за да спрат да се продават??Просто недоумявам!!!!! Донякъде имат вина момченцата с дебелите вратлета,но най-вече зависи от играчите!!!
Е този сезон поне показахме добра игра.Да се надяваме,че това ще е на добро.Вярно пак продадохме мачове,но явно не може да се помогне.

Хайде САМО СЛАВИЯ и сичко ще се оправи. Да не се косите!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Чет Апр 15, 2004 4:37 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 178 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.