Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:19 pm



Отговори на тема  [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 124, 125, 126, 127, 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов изрази голямо разочарование във връзка с последното решение на Българския футболен съюз относно чужденците в професионалните клубове. От вчера на родните отбори е разрешено да използват в титулярния състав 11 чужденци извън Европейския съюз. Шефът на "белите" определи това като "антибългарско решение". Той беше категоричен, че най-старият столичен клуб няма да се възползва от новото правило.

"Не, не, не, не, не! Няма шанс Славия да погледне към другите пазари! За какво тогава е тази школа, която толкова години поддържаме? За какво тренират и се обучават нашите деца? Нищо не може да замени българското! Нито играчи от Северна Македония, нито играчи от Патагония, нито от Фиджи, могат да се мерят с малките слависти, които са рожби на школата на Славия!“, отсече Стефанов пред Спортал.

„Наречете ме старомоден, сигурно съм от изчезващ вид, но за мен България и българското е над всичко! Затова и Жоро Петков каза, когато го интервюирахте, че Купата на България, която спечели с младия отбор на Славия му е най-сладка! Не всичко е пари и титли, има и по-важни неща. Искам да виждам наши деца!

А някой помисли ли за националния отбор? Някой ще вземе чужденци, ще постигне някакъв успех в Европа, ще натрупа средства, но кой ще отговаря за това, което ще се случи с националния отбор? Гонзо ли? Това е чутовна глупост!

Немислимо е! Нямам идея кой го е предложил, но е безумие! Борислав да си помисли... Някой там е прокарал идеята, но това решение не е в интерес на българския футбол", заяви Венцеслав Стефанов

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Фев 18, 2022 10:58 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Е какво реве, като подкрепя непрекъснато Перуката, какво очаква? Домуса и Гришата си правят каквото си искат и ще си имат по 11 чужденци в титулярите.


Пет Фев 18, 2022 2:06 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Цитат:
Босът на Славия Венци Стефанов коментира пред БЛИЦ дискусията, която се появи в интернет пространството заради негово изказване.

След избухване на войната в Украйна президентът на „белите“ обяви, че пак ще облече фланелката с лика на Путин, ако отборът му отново спечели Купата на България.

В тази връзка в социалните мрежи се завърза лют спор – една част от феновете застанаха зад Стефанов, а други остро го критикуваха.

„Уважавам всички мнения. Аз съм изразил своето лично мнение. Нито на ФК Славия е то, нито на хората, които работят при мен. Нито на моите колеги и приятели.

Не искам никой да носи последствия затова нещо. Аз имам право да изразя това, което мисля.

Аз съм на 72 години и от приятелите и от идеалите си не се отричам. Късно е да се науча да се навеждам. Така съм възпитан. Родителите ми бяха обикновени работници и така ме възпитаха“, заяви Венци Стефанов пред БЛИЦ.

Цитат:
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов коментира пред БЛИЦ пресконференцията на Димитър Бербатов и останалите опозиционери, дадена вчера. Припомняме, че конгрес на БФС на 18 март няма да има, което накара Бербо и компания да изригнат.

„Те сами написаха много жалби против провеждането на конгреса. И докато тези жалби не бъдат разгледани и разрешени, не може да се проведе избор за президент. Спомнете си само, върнете лентата назад и ще видите. Все искат конгреси – през октомври, през март“, заяви Венци Стефанов пред БЛИЦ.
„Аз се притесних от изказването на Бербатов вчера. Силно се притесних. Той призова отборите на бунт. Призова за футболна война във време, в което живеем в истинска война. В момента обстановката не е мирна и спокойна близо до България. Бербатов обаче иска да я нажежи и у нас. Това е недопустимо!

Тези негови действия едва ли ще бъдат одобрени от някого и не би трябвало да бъдат. Необходимо е да запазим спокойствие и хладнокръвие. Битки да има на терена – но честни, чисто футболни. Напрежението е излишно!“, добави Стефанов.

"Крайно време е Бербатов да разбере, че така не става. Какъв бунт, какво чудо на чудесата са замислили той и хората от обкръжението му.
Напънът е огромен. Видяхте ли вчера лицата им, изражението им. Те наистина са жадни за власт и са готови на всичко, за да постигнат целта си. Затова се моля Бербатов да се осъзнае и да не предизвиква футболна война. Нека той работи за обединението на футбола.

Ако иска да е президент, трябва да е на всички отбори, а не на тези само, които са гласували за него.

А Петър Величков призовава съдийката от Софийски градски съд (б.р. - Жаклин Комитова) да си даде отвод. А именно при нея те пуснаха жалба и настояха да се свика конгрес. Смях. Това не е концерт по желание", завърши босът на най-стария столичен клуб.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Мар 16, 2022 8:33 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: "Левски" цял живот е на подаяния! Батков да пие Гинко билоба
Много съм разочарован, не съм очаквал от Тодор това нещо, каза босът на Славия
https://blitz.bg/sport/bg-futbol/ventsi ... 92976.html

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов отвърна на Тодор Батков. Бившият собственик на "Левски" заяви, че чрез "караминьол" най-старият столичен клуб си е осигурил 200 декара в квартал "Овча купел". Адвокатът добави, че "сините" не са получили през годините нито една стотинка държавна помощ. Стефанов отговори пред колегите от "Спортал" на тези твърдения:

"С цялото ми уважение, което имам към Тодор Батков, съм тотално разочарован! Тези неща не отговарят на истината. Първо, не сме увеличавали капитала. Общинското дружество има 34% и продължава да държи блокиращата квота, никога не сме си позволили да направим това нещо. Второ, предлагал съм и на Томас Лафчис, и на Владо Грашнов, лека му пръст, да направят този вариант, но всички левскари казваха: "Стефан Софиянски е наш човек, ще ни даде стадиона безвъзмездно". Те искаха да не правят инвестиции, каквито правим ние, а всичко да им се даде даром. Както им се даваше дълги години.

Нека Тодор да има честта и достойнството да говори истината право в очите. А когато не е сигурен в нещата, по-добре да си мълчи! Аз знам какво означава "караминьол" и затова съм много обиден. Ще му кажа, че 67 човека в общинския съвет взеха решението, а от "Левски" разчитаха един кмет да им го даде безвъзмездно. И той им го даде за 30 години, а ние през всичките тези години сме работили заедно с общината и продължаваме да работим. Както казах, общината и сега държи блокиращата квота. Това го казвам, за да информирам неграмотните.

От Тодор най-малко съм очаквал да каже такива работи. "Левски" цял живот е на подаяния! Това е истината. Най-добре е да мълчат. Кой построи сектора на "Левски"? Откъде са парите? Той казва, че това било на основата на борчове… Ааааа, така ли било, ти да видиш! Боже мили! Кой ли не дава пари на "Левски" - то не беше Иво Тонев, то не беше Васил Божков…

Много съм разочарован, не съм очаквал от Тодор това нещо. Той е видял само добро от нас, но какво да се прави - човек с годините изфирясва. Първо да провери, да пита, има кадастър и т.н. Какво вдигане на капитала?! За всичкото това време с 1% не е вдиган капиталът на смесеното дружество. Всичко е коректно и си седи, както е от първия ден. Простотията ходи по хората, не ходи по животните. Тодоре, Тодоре… Като не знаеш какво е "караминьол", не говори! Ако го е хванала деменция, трябва да пие Гинко билоба".

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Вто Мар 22, 2022 6:05 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов говори около последните теми в българския футбол. Той заяви пред Спортал, че многото чужденци по терените у нас са основният проблем на българския футбол. Според Стефанов държавата е най-големият длъжник на спорта в страната.

„Бербатов иска нов конгрес, за да седне той на столчето ли? Случват се неща, които по някакъв начин не помагат на футбола в България. Съдилища, адвокати, обжалвания, а футболът се нуждае от работа в школите, треньори, качествени кадри, резултати. А то – дела, дела, дела. Докато на Бербатов му дойде времето да застане начело на БФС, ще стане на 50 години човекът. Основният проблем на нашия футбол са чужденците. Докато не се ограничат максимално чужденците в родното първенство, поне такива извън Европейския съюз, ще е все така“, заяви Стефанов.
„В европейските клубни турнири българските футболисти общо в Лудогорец, ЦСКА, "Левски" и "Ботев" Пловдив ще са около 30%. Говоря за картотекираните играчи, иначе на терена ще има 15% българи. Това е истината. От години говоря, че трябва да дадем път на момчетата на школите, на нашите деца. Докато това не стане, ще ни надиграват Северна Македония, Грузия, дори не искам да споменавам Гибралтар, защото ми иде да се хвърля гол в женската баня, като се сетя“, продължи босът на „белите“.

„Държавата е основният длъжник на българския спорт, не говоря само за футбола. За толкова години колко стадиона се направиха? Имаме в центъра на София един стадион, който е остарял. Държавата къде е? Спортът е от първостепенно значение – той учи младите на отговорност, дисциплина, здравословен живот, колективизъм и т.н. Толкова много време държавата не направи нищо за спорта! Смятам, че скоро отново ще ходим на избори. Който застане начело на страната, трябва да бъде със здрав панталон и да пипа с желязна ръка. Нужен е машинист, който да кара сигурно влака“, добави Стефанов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Юни 18, 2022 12:31 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци пред БЛИЦ: Какъв Енрике, какъв Рафаел, елате и вижте новия Балъков в Славия!
18-годишният Кристиан ще ви накара да ръкопляскате, твърди босът на „белите“
СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ 28 ЮНИ 202210:25 24230

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов отрече, че ще отмъква бившия играч на ЦСКА Енрике Рафаел, който е чакан в ЦСКА 1948.

„Какво, че не ви чух – Енрике Рафаел? Ни Енрике ще крада, ни Рафаел ще отмъквам. Някой в Португалия е объркал клавишите, като си е писал дописката“, отсече бате Венци пред БЛИЦ.

„Остави го Енрике, аз такъв нямам, ама имам Кристиан. Това е едно младо момче, което е от нашата школа. Сега Заги ще му дава шанс при мъжете. Смело мога да кажа ,че Кристиан е като Балъков. Но в съвременен и усъвършенстван вариант. Запомнете го. Ще ви накара да ръкопляскате. Този момък ще е едно от големите открития на българския футбол. Нали все се оплакваме, че нямаме добри играчи. Елате да видите за каква техника става въпрос“, убеден е Венци Стефанов.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Вто Юни 28, 2022 9:55 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов с информация за трансфера на Мартин Георгиев в Барса и коментар за ЦСКА 1948 и Галин Иванов

Босът на Славия Венцеслав Стефанов заяви пред Sportal.bg, че вратите на клуба от "Овча купел" са отворени за бившия капитан на тима Галин Иванов. Президентът на "белите" коментира и предстоящия трансфер на Мартин Георгиев в Барселона.

Трансферът на Мартин ще бъде финализиран следващия месец, всичко е уточнено. На 15 юли той вече ще бъде в Барселона. Работи се и по входящи трансфери, но за момента няма нищо, което да кажа конкретно.

Галин Иванов? Вратите на Славия винаги са отворени за него, тук е негов дом. Честно казано, не разбирам защо ЦСКА 1948 не му разрешават да се присъедини към нов отбор, където да може да тренира нормално и да е във форма. Да, тренира с дубъла им, но, както имат една приказка сърбите: то не е то. Остават му няколко дни от договора, като няма да разчитат на него, да го пуснат, каза Стефанов.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Вто Юни 28, 2022 6:05 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 29, 2004 3:23 pm
Мнения: 178
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
"Иван Иванов ще стане помощник треньор на националния отбор. Щом го искат, ще го пусна. Той обаче остава и в Славия. Ще води юношите, които играят в Младежката шампионска лига. Като има ангажимент към България, има кой да го замести. Много съм доволен от неговата работа. Виждам го като следващия треньор на представителния отбор на Славия", довери пред "Гонг", босът на Славия - Венцеслав Стефанов.

Очаква се Иванов да бъде асистент на Младен Кръстаич в националния ни.

_________________
BELI!


Нед Юли 17, 2022 4:14 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венци Стефанов коментира трансфер на Ради Кирилов в ЦСКА 1948.

"Ради е на 30 години, сега е в силата си, нормално е последните години от кариерата си да спечели повече пари, защото все пак трудовия живот на един футболист не е много дълъг. След 30 отива към своя залез. Миналата година имаше питане от ЦСКА, но оферта не. Тази година никой от ЦСКА не се е обаждал за Ради Кирилов. Пишеха се съчинения по картинка.

За Ради Кирилов все още има сериозна оферта от Саудитска Арабия, която щеше да е по-добре и за него, и за Славия, но се мотаят трета седмица. Има разписана оферта между Славия и клуба от Саудитска Арабия, но няма параметри за Ради Кирилов. Офертата на ЦСКА 1948 е добра и за всички страни и ние я приехме. Наближава краят на трансферния прозорец и смятам, че Ради трябва да бъде сигурен за бъдещето си. Договорът му е за 3 години, след 3 години ще се върне в Славия", заяви Стефанов.

"Славия има достатъчно резерви, добър тил, имаме млади играчи, които виждате, че нашите футболисти до 19 години ще играят в ШЛ. От трите мача, които играха в Трета лига, спечелиха 2 и то срещу корави противници. Децата не се уплашиха. Трябва да кажа, че на мача в Гоце Делчев бяха сложили съдия, който позволи да бъдат малтретирани наши играчи. След мача бе ударен наш играч, а съдията от Пловдив не му показа дори картон.

Вярвам в младите момчета. Сигурен съм, че бъдещето е при тях. Дали ЦСКА 1948 е по-голям клуб от Славия. За мен от Славия по-голям клуб няма. Каквото и да ме питате това е моето мнение. Финансовите параметри за Ради и за Славия са добри и смятам, че професионалния футбол е бизнес. Имаме добри деца и ще се радвам, ако Загорчич даде път на още 1-2 млади дарования от нашата школа, каза още силният човек в Славия.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пет Авг 26, 2022 1:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Виждаме, че Венци успешно си върти личния бизнес, а посланието към феновете си остава "Трай коньо за зелена трева..."

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пет Авг 26, 2022 1:40 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 124, 125, 126, 127, 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.