Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:55 am



Отговори на тема  [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Предрежда опашки по границите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Скандално: Венци Стефанов прережда колони с автомобили на Кулата?

https://topsport.bg/other-side/skandaln ... ulata.html

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Юни 24, 2021 1:41 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Чака на тази опашка, защото е тежкотоварен :D

_________________
Изображение


Чет Юни 24, 2021 8:55 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов сподели, че вече бившият наставник на ЦСКА Любослав Пенев е на по-ниско ниво като треньор, отколкото когато беше футболист. Босът на "белите" коментира ситуацията при "армейците" пред "Спортал".

"Аз казах, че Гриша Ганчев още не е казал последната си дума, но никой не ме слуша. Е, снощи я каза. Любо Пенев беше много голям футболист, шапка му свалям. Като треньор обаче е на по-ниско ниво. Беше и собственик на ЦСКА по едно време, и там не го биваше много, бързо предаде щафетата.

Сега чета, че Стойчо Младенов казал, че всички цесекари трябвало да бъдат като юмрук, да ударят по масата... Каква маса бе, Стойчо?! Трябва бачкане. На Гришата философи не му трябват. Стойчо навремето беше в Ловеч и знае как са нещата. Лудогорец пак ще са първи, с класа са над другите. Трябва да се случат някакви форсмажорни обстоятелства, за да не станат шампиони", каза Стефанов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Юли 27, 2021 8:19 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Венци: Никой вече не се страхува от ЦСКА и "Левски", на "Герена" всеки ден се будят с още 10-20 бона назад

https://sportal.bg/news-2021080116154016074

_________________
Изображение


Пон Авг 02, 2021 12:45 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Стефанов: Бербатов какво иска – да му опънем червеното килимче и да го посрещнем с овации ли?
https://sportal.bg/news-2021080610482733889

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Авг 06, 2021 10:42 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов с коментар относно войната между Любо и Стойчо
https://sportal.bg/news-2021081007252151535

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Авг 10, 2021 6:03 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
"Това е най-голямото безумие, което се върши в момента. По време на пандемия някакъв човек иска да прави конгрес"
Президентът на столичния Славия Венцеслав Стефанов разкри, че е безкрайно щастлив от успеха на „белите“ над Лудогорец в неделния двубой в „Овча купел“. Членът на Изпълкома коментира в интервю за „Блиц“ предстоящия извънреден конгрес на 12 октомври, който се свиква по настояване от екипа на кандидата за президент на БФС – Димитър Бербатов. Стефанов не пести критиките си към бившия национал, за когото казва, че “няма нищо в главата”.

– Г-н Стефанов, честита победа! И адмирации за факта, че я постигнахте с няколко юноши в състава. Ще продължите ли и в бъдеще в Славия да залагате на младите?
– Последните 5-6 години непрекъснато не ми слиза от устата темата за младите. Това е важното и всички трябва да го проумеят – да налагаме нашите момчета и по-бързо да се интегрират. Вижда се, че имаме талантливо поколение. Трябва да се дава път на младите. Ако сега не получават шанс, ще изпуснем още един-два цикъла и ще продължим да бъдем само зрители на световни и европейски първенства.

– Какво казахте на футболистите си след победата снощи?
– Много съм доволен, честитих им и им благодарих, че ме правят безкрайно щастлив. Казах им, че най-важното е да станат хора и мъже, а победите ще дойдат. Те идват при силните и тези, а не при слабите. И както се казва: “Бий, за да те уважават!”.

– Защитникът Мартин Георгиев, който е едва на 15 години, беше титуляр срещу Лудогорец, но получи червен картон и не сдържа сълзите си.
– Най-лошото е, че в България има много лоши хора. Изгониха момчето само и само да оставят Славия с 10 души. Смятаха, че така ще помогнат на Лудогорец по някакъв начин, но не би. Е, не стана, видя се, че има Господ.

– Възможно ли е Лудогорец да ви е подценил?
– Сигурно и това го има, но нека не омаловажаваме победата на Славия.

– На върха сте в класирането с равен брой точки с "Ботев" (Пловдив) – по 17. Ще преследвате ли нещо голямо този сезон?
– Реалист съм, не може да гоним нищо по-голямо. Искаме да сме в първата шестица, но мястото ни там още не е гарантирано. Нивата е дълга, има доста мачове. Момчетата се стараят и да дават всичко от себе си да израстват като хора, като спортисти, като мъже. Бъдещето ще покаже къде ще се класираме. Само преди месеци Славия беше на последното място, сега сме първи, нищо не се знае. Радвам се, че момчетата осъзнават какъв шанс получават и дават всичко от себе си, за да оправдават доверието. Показахме, че може с 11 българчета, някои от тях невръстни. Вчера бяхме с трима-четирима на по 15-17 г. срещу Лудогорец и ги пребихме като кучета насред “Овча купел”.

Адмирации за Заги (б.р. – треньорът Златомир Загорчич), който дава шанс на младите. И на предишните ни треньори казвах “давайте шанс на младите, а не на старите магарета”, защото младите са бъдещето. Ето, виждате и Ясен Петров какво прави, браво и на него. Пусна младите и националният ни отбор потръгна. Стига сме робували на имена, нека треньорите имат смелостта да налагат талантливите българчета.

– Ще се справите ли с Марица за Купата на България? (б.р. – мачът в Пловдив е в четвъртък от 16:00 часа)
– Славия може да стигне доста напред. Не забравяйте, че 2018 г. спечелихме Купата на България.

– БФС информира, че се работи усилено по организацията на насрочения от Софийски градски съд извънреден конгрес на 12 октомври. Какво е мнението ви за случващото се?
– Това е най-голямото безумие, което се върши в момента. По време на пандемия някакъв човек иска да прави конгрес. Всички знаем кого визирам – Димитър Бербатов. В нормалните държави такова нещо изобщо никой няма да си го помисли, че може да се състои, но в България продължават да си ровичкат. Нали има мерки, не дават повече от 30 човека да се събират на едно място… А той ще събира 700 човека на в една зала. То сега е тревожна ситуацията с коронавируса, а през октомври не ми се мисли какво ще е. Много е опасно за хората, които ще бъдат на конгреса. Казвам го напълно сериозно, защото аз изкарах това коварно заболяване и знам колко е тежко. Нека никой не си мисли, че е застрахован и няма да бъде никога поразен от коронавируса.

– Ако Бербатов се изправи пред вас, какво бихте му казал?
– Какво да му казвам на Бербатов? Той трябва да има нещо в главата, но явно няма нищо, след като е решил да изложи на опасност 700 човека, които ще бъдат в залата в НДК за конгреса на 12 октомври. Той подлага делегатите на голяма опасност, нищо чудно да има болни след това. Ще има струпване на много хора на едно място, той залага Ковид бомба! Този човек и екипът му могат да възпламенят нещо много голямо и да има доста поразии след това.

Освен това в БФС нямаме санитари, които да вземат проби на хората, когато влизат в залата, нито пък санитари със спринцовки, които да им слагат ваксини. Виждате, че много хора не искат да се ваксинират, не можем да ги караме насила.

На Бербатов бих препоръчал да си пусне песента на великия Емил Димитров “Ако си дал”, да я слуша хубаво и да си направи равносметката къде е неговото място. Аз с хора, които предават България, а после искат да ръководят БФС, не искам да разговарям. Предпочитам да говоря с истински хора, с тези, които дават за футбола.

– Може ли да се стигне до любопитен момент, в който в залата да бъдат допускани само ваксинирани делегати?
– Това ще бъде абсолютна дискриминация. Да караш хората да се ваксинират, за да отидат на конгреса… Мишо Касабов нали се беше ваксинирал, а какво стана – също се разболя от коронавирус. Изкара го вече, но не беше добре като мен.
https://7sport.net/news/stefanov-kakvo- ... G2Em911_es

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Сеп 21, 2021 12:09 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Цитат:
Един от кандидатите за президент на БФС Ивайо Дражев бе гост в „Студио Дерби“, където коментира редица въпроси свързани с българския футбол.

„Венци Стефанов отново се натиска да не го изхвърлят от Изпълкома. По време на неговото управление Славия стана нарицателно за уговорени мачове, циркове и ганьовщината в българския футбол. Аз съм опозиция още от времето на Вуцов, когато започнаха залаганията и кражбата на млади футболисти от по-малките отбори".

"Продуктът „футбол“ в България отдавна не е това, което трябва да бъде. На последния Конгрес казах на Венци Стефанов да избягва да коментира по-умни, по-интелигентни и по-образовани хора от него. Той е част от статуквото на БФС и е нарицателно за „ганьовщина“ в българския футбол“, каза Дражев.

Той сподели, че според него футболът го няма от 2004 година, когато за последно България се класира на голям форум.

„Управляващите, които дойдоха тогава, направиха така, че унищожиха футбола в България. И двата бургаски отбора дълго време бяха в „А“ група, но администрацията на БФС реши да регистрира паралелен клуб, тъй като аз бях тяхна опозиция. Това очевидно не им се хареса и започнаха мръсните игри срещу мен. Така, както се случва и по време на конгреса.“, заяви още бившият шеф на футболен клуб.

„531 са клубовете в списъка, качен на сайта на БФС. Поне 130-140 от тях нямат реална дейност – не е тайна. Досега не съм бил допускан на реален конгрес. Допуснаха ме за две минути, но тогава вече всичко беше нагласено“, заяви Ивайло Дражев.

Бизнесменът сподели мотивите си да се кандидатира за президент на футболния съюз и заяви, че БФС се управлява незаконно вече 16 години.

„Хубаво е да има конкуренция. Аз съм последният човек, който иска да бъде президент на БФС, но имам стари сметки за уреждане. Обединението трябва да се случи между футболните клубове и да спрат неправомерните действия на администрацията. Вече 16 години БФС се управлява незаконно, тъй като Уставът не отговаря на изискванията за дружество с нестопанска цел".

"Първото нещо, което трябва да се направи на Общото събрание, е да се промени Уставът. В Изпълнителния комитет не трябва да има нито един собственик на клуб. В България проблемът никога не е бил терените. Когато създадеш условия и дисциплина в децата, тогава ще говорим за напредък. Клубовете трябва да бъдат регистрирани като дружества с нестопанска цел, за да не бъдат зависими от администрацията, както е в момента“, каза кандидатът за президент на БФС.

„Форматът на първенството трябва да бъде сменен – трябва да има повече отбори в А група (20). Трябва да има две „Б“ групи, трябва да има и „Г“ групи. Задължително ограничение на чужденците в отборите – максимум до трима. Българският футбол не е спечелил от някой чужденец, дори напротив – пречат на младите футболисти да се развиват.“, каза още Дражев.


Цитат:
Шефът на Славия - Венци Стефанов, отговори остро на нападките от страна на кандидата за президент на БФС Ивайло Дражев. Той сподели днес, че Славия се свързва със съмнителни мачове, а Стефанов се натиска да бъде в Изпълкома.

"Какво толкова да му отговорям на Дражев? В личен разговор мога да му кажа доста неща. Сега ще кажа, че Славия е институция и той няма право да говори за този голям клуб. Има ли място, където не се е кандидатирал Дражев? Всички помним неговия клуб Черноморец Бургас - София - Конделиано. Той трябва да се чувства привилегирован, че споменава името на Славия", заяви Стефанов пред Gong.bg.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Окт 05, 2021 3:24 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци преди три години: Как да стане с Мапуку, Папуку, Бамбуку?!
https://topsport.bg/slavia/ventsi-predi ... mbuku.html

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Окт 11, 2021 3:40 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
"Призовавам тримата тенори и всички буфосинхронисти под тях на публичен диспут! Нека момчето, което иска да става президент, застане срещу мен. Или някой друг от неговия екип, без значение. Готов съм да седнем в едно студио и да говорим по всички теми - за управлението, за базата, за конгреса, за тоалетните, за всичко! Както аз ще отговарям на всички въпроси обаче, ще искам и те да отговарят на всички въпроси. Много неща мога да кажа, нека някой се престраши и да заповяда", заяви шефът на "белите".
https://sportal.bg/news-2021110513050139008

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Ное 05, 2021 6:26 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.