Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:31 am



Отговори на тема  [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
задайте си и още един въпрос - колко отбора могат да се похвалят, че са имали толкова дълго един и същ президент?? Литекс, "Левски", Локо СФ.....3-4- отбора, които са си стабилни в представянето...иначе ще има лашкания и сътресения непрекъснато и по никакъв начин няма да можем да запазим дори и такива футболисти кааквито имаме в момента
а колкото до мачовете с грандовете - вече съм свикнал и не им обръщам внимание...падаме и продължаваме...лозунги като вярвайте в белия отбор и дрън дрън вече са толкова изтъркани...да, всеки мач тайничко се надявам да биеме...и така до 20тата минута...всички знаем какво се случва в последните 10 години...дали сме слаби, дали продаваме, дали нямаме манталитет няма значение...важен е крайния резултат...а с чорбата той винаги е около 4 гола разлика:(


Пет Сеп 28, 2007 7:32 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
TVV написа:
Ей го тулупа противен, позирал е перфектно:

Изображение


е неееееее тая снимка някой да ми каже как да си я сложа в подписа :lol: ....Безапелационно печели конкурса за снимка галерия ''разделно хранене'' и се класира в тройката на''Образци на Мутроренесансовия вид''

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пет Сеп 28, 2007 10:59 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3149
Местоположение: Гетото
Мнение 
Жалко че не е кандидатствал за предаването " Пълна Промяна " ! Ще пиша мейл на Гала да го вземе във вторият сезон ! 8) Голяма нужда от липосукция виждам още от сега !!!


П.С. За нас е той - дебелият , а Венци , Венци най-дебелият !!! :twisted: :lol:

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Пет Сеп 28, 2007 11:03 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
makaveli i mito00 абе вие нормални ли сте бе?!!! Що не направите 1 трансперант "Да живее ВЕНЦИславия"?!!! Аз ако изпаднем пак ще ходя на мачове и даже ще съм по-спокоен и няма да хабя нерви както сега заради тая свиня! Предпочитам 1-2 години в Б, но после да видя истинската Славия!!!

_________________
Изображение


Пет Сеп 28, 2007 12:03 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
Аз съм далуч от мисълта че Венци няма никакви заслуги за Славия.Напротив направил е много.Но в минало време.От години е изчерпан като ръководител.Славия има нужда от нов /бих казал свеж/ ръководител и солидно инвестиране.


Пет Сеп 28, 2007 12:23 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Всеки си има право на мнение, но по-добре ( според мен ) такъв, като Венци, отколкото като индиеца, дето взе чорбата заради Кремиковци. Или многото президенти на Локо (пд), след всяко погребение на които феновете се чудят ще има ли отбор или пак ще изпадат.
Колко отбори си подобриха базата, като нашата? Не е като школите на Аякс, но в това безпарично време, дето бутат спортните полощадки по училищата, за да строят блокове и това е страшно много.
Аз не съм нито адвокат, нито роднина на Венци. Не го и харесвам. Но хайде да погледнем реалността: кое в България е нормално, та Славия да е изключение? В тая държава от 1300 години, никога не е било добре ( като се изключи един 30 годишен мир по времето на цар Иван Асен Втори ), та сега ли и то на Овча Купел? Миражи са налегнали някои!


Пет Сеп 28, 2007 4:51 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Ное 14, 2004 1:01 pm
Мнения: 251
Мнение 
За базите няма никакьв спор,едва ли има по добри в момента за подготовка на млади мом4ета,а и сега гледам 4е има нови амбициозни тренери да работят с тях и това е пьтят за бьдещето.Колкото до големите и мене ме боли 4е не можем да бием от 10 години тия изтьрбушени грандове.


Съб Сеп 29, 2007 11:23 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Всички, които гледаха мача да кажат дали пак венци е виновен!


Нед Сеп 30, 2007 7:07 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
вижте проблема не е във венци, а в неговата голяма уста... не вземе да каже абе хора ще кретаме 2 или 3 сезона ще направим футболисти от школата ще купуваме по 1 макс 2ма по-добри ...ще задържиме младите 2 или 3 години и после ще ги продаваме и тогава ще имаме успехи ....
а той се тази уефа сънува .... е ако вие я искате аз не...не ми се гледа пак 5:0 и 0:5


Сря Окт 03, 2007 3:36 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 75 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.