Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 8:06 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 За истински фенове 
Автор Съобщение
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 5:33 am
Мнения: 225
Местоположение: София
Мнение За истински фенове
Случайно гледахте ли мача за купата на Англия между Портсмут и Арсенал? При резултат 0:5 феновете на Портсмут не спряха да викат, пляскат и скачат и да подкрепят любимия си отбор! А какви сме ние! Никакви! Посещавам всеки домакински мач на Славия и ще продължа да ги посещавам независимо дали сме шампиони или сме във "В" група, защото съм фен на най-великия отбор - Славия!!!


Вто Апр 27, 2004 10:33 am
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 05, 2003 12:15 pm
Мнения: 130
Местоположение: Espoo
Мнение 
Разликата е, че Помпи никога не биха продали мач и феновете знаят това.
Има разлика от загуба след битка и загуба като тази от Родопа.
За съжаление Славия излезе на магистралата. Отново. :( :x


Вто Апр 27, 2004 11:12 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Прав си Suomi!!! Така си е!! Има голяма разлика м/у нашето първенство и английското. Там си играят честно и до последно,а не като при нас!!! Това не означава,че не ходя на мачове! Напротив,при първа отдала ми се възможност отивам и гледам да не изпусна мач. Гледам възможно най-често да ходя. Поне на англичаните им е кеф да гледат хубава игра. Дори и да падат с 5:0 след като показват хубава игра ще ги подкрепят. Дори и ние да падаме с толкова(недай Боже да се случва),ако видя че момчетата въпреки всичко играят добре и се мъчат да променят резултата въпреки,че падаме аз ще ги подкрепям до последно. Ама те да ми се влачат по терена и да се правят,че играят,няма да стане тая работа.
Много се издразних на интервюто взето от вратаря ни след мача. Той разправя,че ние публиката още отначалото сме се били държали грубо с играчите и не сме ги били подкрепяли. Че на кво да им викам бе???? Да викам браво,за това че играят зле ли??? Значи те ще ми се правят,че играят,а аз ще ги хваля!???? Я моля ви се!! Ще има да вземате. Покажат ли игра и аз ще им покажа уважение. Че аз толкова години ги подкрепям. И за кого,за тоя дето духа ли??? АААА не!

Можеби ще отида на мача с Нафтата!!! Много ще си помисля дали заслужават да отида. Барем поне да видя малко футбол!!

Само СЛАВИЯ

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Вто Апр 27, 2004 5:39 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
koito doide na ma4a s 4erno more da idva v sector V

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Вто Апр 27, 2004 10:10 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 149 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.