Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:09 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 56 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 LETNI TRANSFERI ..:)) 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение LETNI TRANSFERI ..:))
Koi igrachi triabva da zadarjim ?Koi da izgonim i koi da kupim spored vas ???SAMO SLAVIA !!!


Нед Май 09, 2004 9:21 pm
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Ми кво да ти кажа,трудничък въпрос... Ще си помисля и ще ти отговоря. Макар че дори да си кажем мнението,няма да има кой да го чуе,за съжаление!!!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Нед Май 09, 2004 10:42 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 8:29 pm
Мнения: 200
Местоположение: софия
Мнение 
Има няколко поста, където определено се нуждаем от свежа кръв. На първо място атаката, където трябва класен партньор на Владимиров. Рангелов е шубелия и вкарва само в мачове без значение, Бачката явно няма да го бъде, Шопов и Моузес са просто снажни дървета...
После защитата - в центъра нямаме стабилен човек да помага на Данчо. И Стамбата и Караславов са много непостоянни в изявите си и не стават за титуляри.
Полузащитата е най-важното да не се пипа, определено е най-добрата в първенството и като дефанзивна и като офанзивна част. Трябва просто да се вземе още един многофункционален халф, защото ни е къса пейката и при наказание или контузия става зле.


Пон Май 10, 2004 10:09 am
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 5:33 am
Мнения: 225
Местоположение: София
Мнение 
Само да не пипат Мечечиев, че без него ще отпаднем в "Б" група!!!


Пон Май 10, 2004 10:50 am
Профил
Мнение 
Abe mene ako pitash da ne" pipat "Chavdar Yankov..:))SAMO SLAVIA !!!


Пон Май 10, 2004 11:11 pm
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Hi torsida, spored men prez ljatoto mnogo hora trjabva da si tragnat ot SLAVIA:1-vo Vladimirov/za6toto toj ne napravi po4ti ni6to prez proletta,a i e absoljuten trolej/. 2-ro Me4edjiev,Sekulovski,Stambata/za6toto sa bezdarnici i provaljat otbora/. 3-to trenjora Dostani4/za6toto e nekadaren i ni6to ne napravi,6te se zapomni samo s zagobite ot Botev,Rodopa,Levski,CSKA,Liex i ravenstvata s Vidima i Belasica/4-to Venci Stefanov/kjofteto....nie si znaem za6to...../.
Trjabva da se kupi:1-vo Dobar napadatel,barz i podvijen/Gergan4ev spored men 6te svar6i rabota/2-ro ljav za6titnik i centralen/Morales-e v dobra forma i bi si pasnal s otbora ,a za ljav prosto ne znam/3-to trjabva i o6te edin half za da moje da zamestva pri neobhodimost titoljarite i da e stabilen na posta si/Dijan Gen4ev bi si svar6il rabotata/
i naj- ve4e za trenjor Nasko Djambazki kojto prosto znae kak da gi motivira a i se dokaza prez esenta.

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Вто Май 11, 2004 9:32 am
Профил ICQ YIM WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
поред мен всички,които гледат топката докато я водят и жумят,когато играят с глава,трябва да бъдат махнати.Май трябва да останат само Чавдар Янков и Асен Николов по тези критерии.

Трябва ни вратар.Амбарцумян не става за Славия.Тошев е добър,но за резервен вариант.А защо почти цял сезон търка пейката за сметка на Амбарцумян?Ех,Достанич,Достанич...Ти и състава не можеш да определиш,а ние чакаме от теб евротурнири...

Защитата...Цялата е за смяна.Дори Данчо Петков трябва сериозно да преосмисли начина си на игра.

Халфовете да не се пипат.Още един креативен пивот ще е полезен за отбора.

Нападението е пълна скръб.Щом халф ни е голмайстора този сезон,какво да говорим...Въобще-халфовете са отбелязали над два пъти повече голове от нападателите...Абе Владе има 1 гол през пролетта,какво повече да говорим...

И на пейката Кано или Джамби,вместо сегашния фигурант.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Май 12, 2004 4:02 pm
Профил WWW
Мнение AOE
Slavia e imala vinagi super dobr vratar ot godini na sam To6ev e dobr za rezerva a armeneca e dobr za Botev Pld. tam si mu e mjastotro,Karaslavov moje da go probutat njakade za njakoi drug lev,Matic sa6to,samo Dan4o e dostoen za Slavia, no pk kato se zamislja v Bg rudno moje da se nameri ne6to po dobro v za6titata ot tova koeto imame.
Halfovata linija e nai dobra v BG,da ne se pipa samo ako ima mnogo dobra oferta za njakoi ot 4ujbina.
Napadatelite ni sa pod vsjakakva kritika Rangelov da go predotstpjat njakade i nego po Pirin Belasica Marek da se razviva ,stava za joker za Slavia Vladimirov e za nivo Grupa B vpreki 4e se bori,60pov e drven neznam kak sa go istrpjali v Srbija,za B4ev nemoga da razbera kvo stana s tova mom4e misla 4e Slavia go drji ot sjalenie mislja 4e ima njakakva futbolna bolest,nemoga da kaja ni6to za nego
Trjabva ni edno brzo ostrie i edin bastun malko po visok da e dobr s glava
za Trenior nai pravilno si e Jambaski da stane star6i poznava mom4etata dobre i si vr6i rabotata prof.
Koito i da doide 6te mu e potrudno


Чет Май 13, 2004 11:58 am
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Az si mislia che Dostanich triabva da ostane...Otnosno napadenieto mislia che Saki stava za taran..ako Vladimirov ne vleze vav forma mu triabva zamestnik ot tipa na Hristo Yanev.Halfovete sa dobri..moje bi triabva da se prodade Asen Nikolov i da se tarsi niakoi shoden...Triabva ni liav bek..Sekulovski mu e trudno da iskara cial mach bez karton..Na vratata Armando e mnogo kolebliv..no niama da zabravia Toshev kak se podigravashe s nas kato igraeshe pri"bufeite" i ni biha s 3:0..Zatova predpochitam Petrov za vratarche..:)SAMO SLAVIA!!!!!!!!


Чет Май 13, 2004 10:48 pm
Профил ICQ
Мнение rrrrrrrrrrrr
Petkov e dobra ideja da se vrne pri nas vmesto da trka peikata na govedata,To6ev stava samo za rezerva
trjabvat silni za6titnici(rendeta)ako trjabva ot 4ujbina da vzemat,Vladimirov ne e za Slavia no kato njama koi drug,pone edna zvezda v napadenieto da ima
halfovete sa otli4ni.
Dostanic da ostane ako go mahnat koi 6te vzemat?


Чет Май 13, 2004 10:53 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 56 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 159 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.