Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:27 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 LETNI TRANSFERI ..:)) 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Zdraveite ,momcheta.Za sujelenie naistina tuk mai niama koi da ni chue.Az obache iskam da zapochna s 1 mn vajno neshto: tova pokolenie koeto v momenta e v Slavia niama da e vechno tuk.A to naisitna e klasno.Govoria za Blago,Chavdar,A.Nikolov,V.Ivanovich i t.n.Tova naistina e nai-dobrata halfova linia v BG kakvoto i da govoriat govedata i chorbite.I az mislia che tozi shans triabva da se izpolzva.Sega e vremeto da se vzemat niakolko klasni futbolisti i da povtorim uspeha ot '96.Obache vsichko zavisi ot obikolkata na vrata na venci , sigurno go iska oshte po-debel.PARI ZA TRANSFERI PROSTO TRIABVAT.Az ne vijdam kakvi drugi problemi ima Slavia osven parite za transferi i za NOV AVTOBUS :)Kakvo da vi kaja , za zashtitata naistina triabva da se pomisli zashtoto ne e chak tolkova zle ,no e na sredno nivo ,a tova ne e dostatuchno za SLAVIA!!!P.Vasilev naistina ima potencial , no ne e dostatuchno samo s nego da minem.No napadenieto ni e pod vsiakakva kritika.1vo vseki koito e gledal bezdarnika Vladimirov v macha s Naftex prez proletta shte se suglasi s men che toia pich ne stava za napadatel dori na Vihar Gorubliane! Prosto e kuc!Za Shopov naiama da komentiram osven bravo che sa go preodstupili che taka kato go gledam tova taktichesko nedorazumenie Dostanic mojeshe da pochne da go puska.Zalko che izpusnahme Bijev.Mislia si che mojeshe da stane igrach ot nego.D.Rangelov ima potencial ,no mu triabva samochuvstvie, mlad e oshte.Chetoh predishnite mnenia za G.Vladimirov i bih kazal che ni triabva 1 klasen napadatel na negovo miasto koito da e v podkrepa na SAKI , ne na nego.Shte stane perfektno s 1 ostrie (ama klasno) i taran kato Mouzes.Toi prosto mi specheli doverieto kato se razdade v macha s govedata.Sigurno oshte treperiat i sanuvat koshmari za 1via mach ot polusezona :) A i ne na posledno miasto toia Dostanic da si se vurne pri govedata i da ostavi niakoi istinski trenior da doide i da napravi Slavia shampion!
Iskam da kaja i neshto za evroturnirite.Zashto podiavolite produljavata da otkazvat Intertoto.E ne e nai-prestijnia turnir ,no momchetat opredeleno shte natrupat cenen evro opit s koito shte doide i samochuvstvie.Zashtot ako tazi godina ptimerno uspeem da se klasirame za UEFA nie niama da imame opit i samochuvstvie i sus sigurnost shte se provalim.I taka shte stane oshte po-losho ,borish se za neshto , mechtaesh i nakraia kato uspeesh da go postignesh se provalaish.Kakvo po-losho za momchetata moje da bude osven 1 takuv psihicheski udar?!
Blagodaria na vsichki koito sa imali tarpenie i sa procheli vsichko koeto napisah.DOSTA E! :o Ama iskam da vidia dali imam samishlenici po tezi bolezneni za SLAVIA vaprosi :? Tva e po-skoro stana kato statia kato go gledam : :D Mersi za vnimanieto.

_________________
Изображение


Чет Юли 29, 2004 9:32 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
vij sa za vladimirov ne e lo6 napadatel pravi hubavi ma4ove no prosto ne moje da vkara vidq kakvo prave6e sre6tu loko sf kogato gi bihme 2:0 sre6tu naftex napravi hubav ma4 a rangelov toi su6to e mnogo dobur v tezi kontroli koito sme igrali v sloveniq vkara 3-4 gola nqkude a sre6tu naftex kakvi polojeniq izpusna a saki mousez mnogoo mi haresva kakuv ma4 samo sre6tu govedata minava6e si pokrai tqh kato ni6to toq sezon dano da pokaje na kakvo e sposoben

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Чет Юли 29, 2004 10:51 am
Профил ICQ
Мнение 
Ei moje i da si prav za Vladimirov ... moje bi macha beshe s Lokoto ,a ne s naftata.Moje da se oburkvah.A setih se , tochno taka v macha s Lokoto izpusna kum 4-5 chisti polojenia ama naistina chisti.Nai-frapirasht beshe sluchaia kogato izleze sam s/u vrataria chak ot nashta polovina i se chudeshe kvo da pravi topkata! I tupia Dostanic go darja do kraia.E naistina togava ne beshe negovia den ,no ne sudia samo po tozi mach.Prosto ne mi haresva kak igrae zashtoto izpuska prekaleno mnogo! No kakvo znachenie ima sled kato Dostanic she si go puska tituliar vseki mach... A kolkoto do Saki naistina se nadiavam che shte napravi 1 strahoten sezon za Slavia i shte pokaje na "treniora" ni che zaslujava miasto v otbora :wink:


Чет Юли 29, 2004 6:28 pm
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Mundirch uj beshe goliama rabota.Lefski nemojeli da si go pozvoliat i kakvo stana niama da podpishe.Nadiavah se da napravim niakoi dobar transfer no zasajelenie pak nisho.V kraina smetka izleze che si vzehme samo rezervi.Dano pone Saki da igrae sreshu govedata..SAMO SLAVIA!!!!!


Вто Авг 03, 2004 2:09 am
Профил ICQ
Мнение 
Zapazixme osnovniq sustav, no napraixme mnogo postna selekciq. Tova she ni napravi podglastnici za poreden put.


Вто Авг 03, 2004 4:37 pm
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
E, sega.Tova che zapazihme iadroto e mn dobre!Na polusezona ima 2ri transferen prozorec.Shte vidime togava kakvo shte stane.Ako ni e potrugnal dobre sezona moje i da napraviat podsilvane na sustava i s po-klasni futbolisti.

_________________
Изображение


Вто Авг 03, 2004 4:46 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 180 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.