Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Май 11, 2024 10:42 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 108 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 Черноморец - Славия 
Автор Съобщение
Напреднал

Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 1:04 pm
Мнения: 143
Мнение 
Ми има конфликт между някои играчи и треньора, вие не знаете ли? Като видите състава, направете си сметката кой за кого играе


Нед Сеп 23, 2007 10:03 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Да я ясно е че илийката и трениора са скарани явно в дупница е имало нещо ! .........

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Нед Сеп 23, 2007 12:37 pm
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
На този мач ние атака имали ли сме изобщо,като гледах вчера 3-то полувреме беше скръб от всякъде и головете на Черноморец паднаха след наши грешки!

_________________
Изображение


Нед Сеп 23, 2007 1:14 pm
Профил
Напреднал

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 8:44 am
Мнения: 124
Мнение 
Колко трудно е да го разберете че е поредния продаден мач всяка година с нови надежди и тн ама все едно и също става след 2та мача които загуби черноморец с локо и пирин дали не ги е напекло ... за мен е нормално просто се усещаше каде ше ни бият тия смешници ... жалко ... поредното разочарование за феновете и това няма да еп оследния мач отново ше се търсят трансфери и отново ще се казва развиваме ДЮШ-а а всъщност никой нищо не знае каде отиат тия пари... с ЦСКА ще е трагедия...


Нед Сеп 23, 2007 1:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
Да може би ще е трагедия но според мен е нашо задължение (феновете на славия) да сме на мача и да ги подкрепяме

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Нед Сеп 23, 2007 2:47 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3412
Местоположение: Sofia
Мнение 
ХОДИХ ЧАК ДО БУРГАС ДА ГИ ГЛЕДАМ ТЕЯ СКАПАНИ БОКЛУЦИ тва беше нема им стъпа повече писна ми толкова години хода край а тия черноморец СКАПАНИ СМЕШНИЦИ поливаха стадиона беше много тежък терена скриха топките аве бегай ве :evil: :evil:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Сеп 23, 2007 4:04 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
ей сега го гледах дражев по Нова...каза че мачът бил уреден 100%, Йоан Костадинов некви кметски филми вкара, не знам и аз какво да си мисля....за мен е продаден, не мога даразбера защо всички обаче заявяват, че повече няма да им стъпят - по тоя начин печели дебелия!!Дайте да влезем на мачът с чорбата с 15-20 минути закъснение с мощни викове оставка...дайте да измислим нещо!!Да страдаме по единично от загубите не е вариант и аз съм се заричал толкова пъти да не стъпвам и съм го бойкотирал тоя обор сума ти време...не е това начина!Трябва се бориме!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Сеп 23, 2007 4:21 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
Направооооо незнам кво да коментирам...

_________________
Изображение
Изображение


Нед Сеп 23, 2007 4:50 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
jordas написа:
ей сега го гледах дражев по Нова...каза че мачът бил уреден 100%, Йоан Костадинов некви кметски филми вкара, не знам и аз какво да си мисля....за мен е продаден, не мога даразбера защо всички обаче заявяват, че повече няма да им стъпят - по тоя начин печели дебелия!!Дайте да влезем на мачът с чорбата с 15-20 минути закъснение с мощни викове оставка...дайте да измислим нещо!!Да страдаме по единично от загубите не е вариант и аз съм се заричал толкова пъти да не стъпвам и съм го бойкотирал тоя обор сума ти време...не е това начина!Трябва се бориме!


Да прав си трябва да се борим! Но не знам ако викаме "оставка" дали ще има ефект,трябва да измислим нещо но за съжаление за сега не ми идват никакви идеи :(

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Нед Сеп 23, 2007 6:29 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
Тва със влизането със закъснение 15 мин ми хареса :!: и с мощно викане въпроса е какво :roll:

_________________
Изображение


Нед Сеп 23, 2007 6:59 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 108 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.