Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Май 10, 2024 2:53 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 370 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Следваща
 "Локомотив" (Сф) - "Славия" 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12908
Местоположение: SOFIA
Мнение "Локомотив" (Сф) - "Славия"
Балансът от играните 113 мача до момента е 46 победи за нас, 28 равни и 38 загуби при голова разлика 169:158.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Последна промяна seth на Нед Дек 02, 2007 4:27 pm, променена общо 1 път



Нед Ное 25, 2007 4:39 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 1:16 pm
Мнения: 720
Местоположение: In the middle of nowhere!
Мнение 
Не е изключено и да бием, но ще е много трудно, особено без Елтон и Ортега. Надявам се да извлезем максималното от този мач и догодина Европата ни чака :P

_________________
Аз кат говорим не приказвам ...


Нед Ное 25, 2007 4:55 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4038
Местоположение: София
Мнение 
След това, което видях днес, не съм голям оптимист, че ще измъкнем нещо от този мач. Без Ортега липсва острота в атаките ни, и всичко се насочва към Здравко, ще бъде много труден мач, дано вземем нещо, и на Х ще бъда доволен ...

САМО СЛАВИЯ !!!

_________________
Изображение


Нед Ное 25, 2007 5:15 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Само победа!
Срещу добитъка също.


Нед Ное 25, 2007 5:20 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
edin ranen gol 6te opravi vsi4ko ;)

_________________
Изображение


Нед Ное 25, 2007 5:51 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Акостираме в Илиянци пребиваме ги и си тръгваме!!Кои са тия Доко София бе??30 човека ръководени от Румен Първанов алкохолика...., смазваме Илиенската сган и се окопаваме срещу рогатите животни в "А" сектор да браним своето, честта си и достойнството на клуба!Това което видях днес ме кара да съм голям оптимист, поне относно публиката, играта я оставям на Стевица.....той си знае работата!!Всички мощно в Илиянци да надвикаме китайците!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Ное 25, 2007 5:55 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Точно. Както върви ако се организираме 20-ина минути преди мача с рогата да си заемем дясната половина на сектора- говедата направо ще пътуват към обора. Витае едно хубаво напрежение на трибуните като бием буферакис може да имаме изцяло бял "А" сектор.
Апропо, как седи въпроса с билетите за илиенци.На место ли ги купуваме?


Нед Ное 25, 2007 6:49 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Boris III написа:
Точно. Както върви ако се организираме 20-ина минути преди мача с рогата да си заемем дясната половина на сектора- говедата направо ще пътуват към обора. Витае едно хубаво напрежение на трибуните като бием буферакис може да имаме изцяло бял "А" сектор.
Апропо, как седи въпроса с билетите за илиенци.На место ли ги купуваме?


Братле тебе те видях днес пред една група от около 10 момчета които седят прави обикновенно всеки мач с шалове са, но не са особенно активни в скандиранията, ако са твои хора или познаваш някой от тях няма да е лошо да се организирате за Илиянци!!Иначе билети се купуват пред сектора за гости; обикновенно "Boys Sofia" се организират предварително и се чакат пред стадиона нашия и тръгват заедно, и тоя път мисля, че ще процедират по този начин...те ще кажат кога, какво и колко :evil: Дано се съберем повече хора....от долната агитка всички ужким казаха, че са там....да видим :?

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Ное 25, 2007 7:09 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Аз вероятмо ще ходя с колата затова питам. Иначе аз съм единак мяркам някои познати лица, но ме е нямало години тук и не поддържам с никой връзка за сега. Днеска как бяхме настръхнали всички... Само негативизма и към играчите малко ми стана неприятен, но няма значение. В илиенци мощно заедно и после идва мача на полусезона.


Нед Ное 25, 2007 7:16 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
Абсолютно :!: За следващите 2 мача всеки трябва да направи всичко възможно да вземе повечко хора и да подкрепим отбора.Днес след гола се поогледах и видях, че и в млади и стари я имаше искрата.Дано това продължи.

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Нед Ное 25, 2007 7:21 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 370 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.