Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Май 13, 2024 12:50 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
 "Локомотив" (Сф) - "Славия" 
Автор Съобщение
Познат
Аватар

Регистриран на: Вто Май 17, 2005 10:39 am
Мнения: 38
Местоположение: Sofia
Мнение 
Riddick да бе човек разбирам ги хората.Тая година и аз станах студент и на мен ми се ще да ходя някаде и на мен сега са ми най хубавите години амо ПО ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ ОТ ТОВА ДА ОТИДА НА СЛАВИЯ - "Левски" НЕМАААААААААААА.Даже в момента се скарах с приятелката ми с която съм от почти 2 години зашото няма да се видя с нея на 8-ми а ще отида на мач АМА ДРЕМЕМИ.За мен СЛАВИЯ Е НАЙ ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ такаче да не оправят сички В СЪБОТА НА МАЧО И СЛАВИЯ НАД СИЧКО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111


Пон Дек 03, 2007 9:49 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Enslaved написа:
Riddick да бе човек разбирам ги хората.Тая година и аз станах студент и на мен ми се ще да ходя някаде и на мен сега са ми най хубавите години амо ПО ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ ОТ ТОВА ДА ОТИДА НА СЛАВИЯ - "Левски" НЕМАААААААААААА.Даже в момента се скарах с приятелката ми с която съм от почти 2 години зашото няма да се видя с нея на 8-ми а ще отида на мач АМА ДРЕМЕМИ.За мен СЛАВИЯ Е НАЙ ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ такаче да не оправят сички В СЪБОТА НА МАЧО И СЛАВИЯ НАД СИЧКО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111


:!: Само може да се гордеем, че имаме такива фенове :!: ...и имам една молба към всички вас, не знам кои по точно - спрете да пишете във Китайския форум, вие напрактика го превзехте, те горките нямат потребители, събират по 5 мнения в тема :lol: ....нема смисъл!!
Относно 8-ми...взимайте пример от момчето, от личен опит ви казвам...не съм пропускал 8-ми досега, но такава радост като Славия-Лефски е несравнима....пък и ако вземем, че ги бием радостта ще е двойна, не бием говедата всеки път за да се пропусне подобно нещо!Винаги може да отидеш до Банско и да се напиеш, Славия - Лефски е дав пъти в годината и си е класика.......!!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Дек 03, 2007 10:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm
Мнения: 649
Мнение 
заебете 8-ми бе,ако бием след мача ще е двойно мазало...ега ега 8)

_________________
Ханса завинаги един от нас!


Пон Дек 03, 2007 10:06 pm
Профил ICQ
Познат
Аватар

Регистриран на: Вто Май 17, 2005 10:39 am
Мнения: 38
Местоположение: Sofia
Мнение 
Абе а тея тапаци си признаха най на края за счупената глава.Мучиха се мъчиха се ама накрая си излезна на яве.Хохохохо пък после ние сме бегали аиде носи си тия пет шева и да те нема БУФЕР :lol: .А за мачо просто коментарите вече са излишни.
СИЧКИ НА МАЧО ВИДИ ИМ СЕ КРАЯ НА ГОВЕДЦАТА А И АКО ИМА ОПТИМИСТИ НЕКА СЕ ПРОБВАТ ПАК ЩЕ ПОВТОРИМ КАТО С БУФЕРЧО :twisted: :twisted: :twisted:


Пон Дек 03, 2007 11:04 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
и какво беше имаше 1 песничка ама незнам какво се пееше в нея :roll: СЧУПЕНИ БУФЕРИ МАЙ БЕШЕ 8) :twisted:

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Пон Дек 03, 2007 11:57 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
ако окупирате сектор А, както пишете 30 мин преди началота на мача е късно, защото рогатите пасат от рано


Вто Дек 04, 2007 11:58 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Феновете на Локо (Сф): Пак ще сме пред Славия

Феновете на Локомотив (Сф) са възмутени от думите на президента на Славия Венцеслав Стефанов. В интервю пред "7 дни спорт" той нарече червено-черните гараджийски отбор. В редакцията се обади шефът на фенклуба на Локомотив Румен Първанов, който изрази мнението на запалянковците.
- Възмутени сме - каза той. - Съветваме г-н Стефанов да не се държи като тлъста мутра от "Овча купел". Нека има повече уважение към отбора, който в последните две години се представя най-добре в Купата на УЕФА. Локомотив в последните 5-6 години завършва с десетина точки пред Славия. В края на първенството отново ще сме пред тях.

ХАХАХАХАХААААААА :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Чет Дек 06, 2007 3:12 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение 
Кога в последните 5-6 години са завършвали преди нас в класирането??????Това е едниствено последните два шампионата а преди това имаше десетина сезона когато неизменно бяхме пред тях в класирането.Злобата е прекалено лош съветник.


Чет Дек 06, 2007 8:38 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Мнение 
Нямам представа как са го измислили това...Илиенският орангутан да говори по този начин без да погледне себе си първо... Трябва да си малоумен просто.


Чет Дек 06, 2007 10:00 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.