Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Май 10, 2024 1:07 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
 Славия - ""Левски"" 

Как ще завърши мача?
Анкетата свършва на Пон Дек 03, 2007 4:33 pm
С победа на Славия 79%  79%  [ 60 ]
Равен резултат 12%  12%  [ 9 ]
С победа на "Левски" 9%  9%  [ 7 ]
Общо гласове : 76

 Славия - ""Левски"" 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение ilikata
Da toi e rom ot Fakulteto edin mangal svodnik mi kaza ama ti ot Slavia li si e vinagi imate po edin rom v Slavia i az nemojah da povjarvam no e fakt,e i vinagi e imalo edin dejuren mangeros pri belite pavlin dimitrov mitko gujemenov ,bebeto, i mn
Njama zna4enie koi kakv e 6tom nosi bjalata fanelka

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Нед Дек 09, 2007 1:37 am
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 3:01 pm
Мнения: 235
Местоположение: София
Мнение Re: ilikata
CategoryC написа:
Da toi e rom ot Fakulteto edin mangal svodnik mi kaza ama ti ot Slavia li si e vinagi imate po edin rom v Slavia i az nemojah da povjarvam no e fakt,e i vinagi e imalo edin dejuren mangeros pri belite pavlin dimitrov mitko gujemenov ,bebeto, i mn
Njama zna4enie koi kakv e 6tom nosi bjalata fanelka


Забрави да споменеш името на краля. Джери-ром номер едно в белите редици. Колко радост ми е донесъл тоя човек. Великан!!!!!!!!!

_________________
Изображение
БЯЛАТА ЛАВИНА


Нед Дек 09, 2007 2:18 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение 
Щеше да е супер ако си бяхме вкарали някое от положенията и да ги излъжем да ги бием с малко...Но най-важните неща са:
1. Че НЕ се допусна агитка в сектор А на ""Левски"".
2. И че не допуснахме загуба.
В Европа по стадионите изрично са поставени табели - обозначени са секторите само за домакини и не се допускат привърженици на гостуващия отбор на тези места. Много е важно да продължи и за напред да се спазва това - да няма привърженици на ЦСКА и ""Левски"" в сектор А на Овча Купел. Това може да стане обаче само ако отборът ни показва добър футбол и белите привърженици идват да покрепят своя тим.
Също така да не се заблуждаваме от загубата на ""Левски"" от ЦСКА предишния кръг и че ""Левски"" са слаби. ЦСКА вкараха един случаен гол от статично положение и после цял мач бяха опълченците на Шипка. Даже според мен ЦСКА имаха по-малко положения за отбелязване от колкото ние срещу ""Левски"".


Нед Дек 09, 2007 10:02 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
момчетата се бориха...това не може да им се отрече...но само с бора не става... в техния отбор има играчи каквито ние нямаме. Аз лично останах очарован от Николай Димитров, дано продължи да се развива защото такива момчета ни трябват в националния отбор.
За съжаление не ни стигна и въздух - видя се че и Саша и Илийката и Фугата изнемогваха накрая...обща възраср към 100 и кусур години...
нападателите на "Левски" ни раминаваха по няколко човека:(
но истината е една - ние имахме по-чисти положения и ме е яд, че ги изпуснахме


Нед Дек 09, 2007 12:00 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Абе разглезили сме се били.........щом сега не ги ушихме говедата кога??И нали казват че утрото е по-мъдро от вечерта.......аз обаче продължавам да си отстоявам мнението, че организацията беше никаква буквално....на принципа Ти, Атанас и Аз...а много хора гледаха отстрани и беха ей така за масовка!Все пак трупаме опит и за мачовете с животните вече ще сме по организирани и дай боже повече няма да има рогати и глигани в А....Boys Sofia щом сте си ги заплюли тези бели седалки дерзайте....за мен лично най-удачния вариант си беше на черните от другата страна и някое-друго заблудено говедо което беше в А от дясно да се респектира...вие си решавате...не знам защо но чувството на разочарование у мен надделява все още...може би имах прекалено големи надежди за тоя мач във всяко отношение, но не би!!Пак добре, че не загубихме, идва мач с "Ботев"................

пс. За пореден път се убедих, че това ушевите са Изметта на обществото, никакво съдействие за нищо, дори и направиха забележка на едно момче да не скандира КЗЛ :?: ...ебати жалките неориентирани в обстановката Милиционери

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Дек 09, 2007 12:09 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 1:05 pm
Мнения: 1143
Местоположение: Надежда City
Мнение 
Добре де - говорите за терасите ? За какво цялото второ се скупчихте долу (и аз включително) и стана едно голямо нищо ?

_________________
И ще пее целия стадион
и ще пее цяла София
и ще пеят нашите сърца
САМО СЛАВИЯ!


Нед Дек 09, 2007 1:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
jjfoxi написа:
Добре де - говорите за терасите ? За какво цялото второ се скупчихте долу (и аз включително) и стана едно голямо нищо ?


Кои говориме...това е важно :!: Освен мен и Италианеца + Слависта(който сигурно се въргаля пиян по пистите на пампорово в момента :lol: :wink: ) някой от тази 50-80(човека) импровизирана агитка която почна да се събира второто полувреме долу от дясно дали пише във форума?......липсва ни организация на всички включително, но това не е фатално ред се създава..въпроса е да искаш да го спазваш тоя ред!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Дек 09, 2007 2:00 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
Нека погледнем по-мащабно на нещата. Направихме най-добрия полусезон от 10 години. Липсват ни още няколко фигури да бъдем стабилен отбор.

Срещу Уефски бяхме по-скоро уморени отколкото да сме наляли гипса или нещо от тоя род, просто бяхме изморени. Така че X е добре на фона на всичко това. Искаше ни се да ги треснем, много удобен шанс, но и те не играха зле и тактически издържахме.Просто за в този момент в тази част от шампионата X не е чак толкова зле.

Хареса ми че всеки съжалява, че не сме ги треснали.Да ви припомня много скоро със свити сърца чакахме тези мачове и ги броехме за успешни, ако не с ме паднали с 3 гола или повече.

Концентрираме се срещу Ботефф за купата, взимаме мача.
Трезв разбор върху изминалия полусезон. Виждаме дали продаваме Здравко и дано WC продължи в същия дух да гради некъв отбор около грамотен треньор, а не да продава на килограм.

Аз лично им блогодаря на футболистите, посетих 10 мача от 15 и не съжалявам. Напротив, само приятни емоции. Върха беше като треснахме Доко София.

Важното е че играем футбол и че хората се връщат на стадиона. Какво по-хубаво от това!! Само Славия!

_________________
punk, cici i narkotici


Нед Дек 09, 2007 2:23 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 1:05 pm
Мнения: 1143
Местоположение: Надежда City
Мнение 
jordas написа:
jjfoxi написа:
Добре де - говорите за терасите ? За какво цялото второ се скупчихте долу (и аз включително) и стана едно голямо нищо ?


Кои говориме...това е важно :!: Освен мен и Италианеца + Слависта(който сигурно се въргаля пиян по пистите на пампорово в момента :lol: :wink: ) някой от тази 50-80(човека) импровизирана агитка която почна да се събира второто полувреме долу от дясно дали пише във форума?......липсва ни организация на всички включително, но това не е фатално ред се създава..въпроса е да искаш да го спазваш тоя ред!
Добре - айде кажете ... какви са предимството долу и кои са горе ? Аз горе десетина причини мога да ви дам ...

_________________
И ще пее целия стадион
и ще пее цяла София
и ще пеят нашите сърца
САМО СЛАВИЯ!


Нед Дек 09, 2007 3:11 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 3:16 pm
Мнения: 283
Мнение 
не знам защо толкова дефанзивна система избра кузмановски.можеше да вкара ник петров или орлинов още от началото.
какви бяха тия постепенни атаки. сякаш нашите умишлено чакаха сините да се организират в защита и едва тогава да тръгнат към вратата.
не съм доволен от равния. скоро няма да имаме по - изгоден случай да ги бием с голяма разлика.


Нед Дек 09, 2007 3:11 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.