Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Май 08, 2024 5:44 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
 Славия - ""Левски"" 

Как ще завърши мача?
Анкетата свършва на Пон Дек 03, 2007 4:33 pm
С победа на Славия 79%  79%  [ 60 ]
Равен резултат 12%  12%  [ 9 ]
С победа на "Левски" 9%  9%  [ 7 ]
Общо гласове : 76

 Славия - ""Левски"" 
Автор Съобщение
Пристрастен

Регистриран на: Пон Авг 08, 2005 3:05 pm
Мнения: 165
Мнение 
jjfoxi написа:
jordas написа:
jjfoxi написа:
Добре де - говорите за терасите ? За какво цялото второ се скупчихте долу (и аз включително) и стана едно голямо нищо ?


Кои говориме...това е важно :!: Освен мен и Италианеца + Слависта(който сигурно се въргаля пиян по пистите на пампорово в момента :lol: :wink: ) някой от тази 50-80(човека) импровизирана агитка която почна да се събира второто полувреме долу от дясно дали пише във форума?......липсва ни организация на всички включително, но това не е фатално ред се създава..въпроса е да искаш да го спазваш тоя ред!
Добре - айде кажете ... какви са предимството долу и кои са горе ? Аз горе десетина причини мога да ви дам ...

Първото полувреме сме около вас,но второто когато нападаме към Б (обикновенно така става) ние ходиме там за по-добра видимост към вратата на гостите.Проблема не е в това че едните са там другите там,а че тези посредата нищо не правят.


Нед Дек 09, 2007 6:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
Равния хем не ми харесва (заради пропуска на Саша) хем донякъде е добре, поради простата причина че май си ни надиграха... играехме затворено, и на контра когато ни позволят говедата.

_________________
Изображение
Изображение


Нед Дек 09, 2007 8:35 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3151
Местоположение: Гетото
Мнение 
Трябваше да ги треснем говедата !!! Но по-добре Х , отколкото загуба !!! :? :roll: :wink:

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Пон Дек 10, 2007 11:31 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Последните години ситуацията в българския футбол е такава, че когато и да играеш с "грандовете" винаги мачът е труден. При нас е още по-трудно, защото винаги тегне едно съмнение, че има уговорки и т.н. Така, че аз да ви кажа в последно време не се сещам за по-важна точка взета от ""Левски"". Показахме, че играем, че няма да реанимираме никого. Всеки от вас е имал опасения, че след слаба серия на животните винаги ние се явяваме донор, но този път не се получи. Така че си мисля, че трябва да сме повече от доволни. От поседните два мача взехме 4 точки, а преди месец се надявахме на една. Така, че едниствено мога да съм благодарен на момчетата и треньорското ръководство. Сега за мен вече не е от значение как ще свърши мача с канарите ( въпреки че съм сигурен в победата ). За мен мача на годината е този с ""Левски"" на ОК и този път от много време на сам съм щастлив с отбора си.

Само Славия!

_________________
100


Пон Дек 10, 2007 1:07 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 4:53 pm
Мнения: 41
Местоположение: France,Lione
Мнение 
Голям пропуск беше тоя равен.Трябваше да ги бием.Можехме.Много ме е яд...

_________________
Forever Slavia 1913


Вто Дек 11, 2007 11:27 am
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 3:01 pm
Мнения: 235
Местоположение: София
Мнение 
slavia_forever_club написа:
Голям пропуск беше тоя равен.Трябваше да ги бием.Можехме.Много ме е яд...


Можехме, ама на теория. На терена никви ни нямаше. Да не
правим трагедии, точката си е точка и е факт.

_________________
Изображение
БЯЛАТА ЛАВИНА


Вто Дек 11, 2007 4:26 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 4:53 pm
Мнения: 41
Местоположение: France,Lione
Мнение 
Какво искаш да кажеш с това LucaBrazi :?: Че те са играли по-добре от нас ли ? Tова ли искаш да кажеш? Че "Левски" играха на мача по-добре от нас ?

_________________
Forever Slavia 1913


Вто Дек 11, 2007 4:29 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Много се ядосвах като гледах как нападаме с трима души полузащитниците тръгват... и такива плахичко се връщат назад точно преди крайната фаза на атаката. Просто задачата е била да не загубим мача. Успяхме, но имам усещането, че ако задачате беше да ги бием на всяка цена пак щяхме да успеем и тогава... вече ставаше дебело... Нищо де, вместо със скокове се движим напред с големи крачки.


Вто Дек 11, 2007 4:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
slavia_forever_club написа:
Какво искаш да кажеш с това LucaBrazi :?: Че те са играли по-добре от нас ли ? Tова ли искаш да кажеш? Че "Левски" играха на мача по-добре от нас ?


по-добре играха


Вто Дек 11, 2007 6:55 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.