Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Май 09, 2024 12:27 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 52 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Отворено писмо 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение Отворено писмо
Момчета,
по-долу е работния вариант на "Отвореното писмо", понеже ще бъде от името на всички ни ще се радвам ако всеки сподели мнението си.
Моля, някой от НКС да се свърже с мен за доуточняване на някои подробности и да изпратим писмото от тяхно (т.е. наше) име.
Ако не ще го пратя от някой обществен мейл.
САМО СЛАВИЯ!
П.П. Който купува факли да казва да съберем пари и да купим десетки. В писмото може да инкорпорираме и информация за това, че белите фенове са подготвили пиротехническо шоу :)


"През близо вековната си история най-старият български футболен клуб- Славия е имал както своите върхове, така и своите слаби периоди. За всички нас, съхранили любовта си към клуба дори и в тежките дни е голяма радост, че нашата Славия отново е в челните места на класирането. Атрактивният футбол, който демонстрират играчите ни кара все повече от нашите привърженици да се върнат на стадиона. С това отворено писмо освен да приканим всички, които носят Славия в сърцето си да дойдат на домакинския мач срещу "Левски" и да дадат своята подкрепа за любимия отбор искаме да обърнем внимание и върху една от недомислиците свързани с организацията на мачовете, в които столичните отбори гостуват на Овча Купел. Смятаме, че присъствието на фенове на гостуващия отбор в „А” сектор освен обида към нас, славистите е и предпоставка за нежелани конфликти. Въпреки, че публиката на Славия е известна със своята толерантност и умереност, ние не можем и не искаме да търпим провокации в собствения си дом. Както левскарите не биха желали гостуващи фенове в „Б” сектор на Герена, така и ние не приемаме тeхните привърженици да стоят другаде освен в сектора за гости.

Решени сме да отстояваме достойнството и правото си с всички средства."


Вто Дек 04, 2007 4:02 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
аз съм за 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Вто Дек 04, 2007 4:06 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Пърфект, пърфект!!Кратко, точно и ясно!!!
Искам и аз да участвам за факлите - да се вземат - 50 - 100 факли!!Имаме потенциал да направим прилична хореография!! Моя вариант на писмото щеше да е по хард, но това е много издържано!!Направо да го пускат НКС!!И да добавим нещо за факлите и тнт.!!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Вто Дек 04, 2007 4:10 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
"Решени сме да отстояваме достойнството и правото си с всички средства, като някой от нас са готови да стигнат дори до крайности, които биха развалили футболния празник какъвто е двубоя между Славия и "Левски""!!

Накрая го попромених малко само за да предупредим по умерените рогати, че в случай, че дойдат в А ще има инциденти с лош край за тях :twisted: :twisted:

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Вто Дек 04, 2007 4:15 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение 
Аз съм за.Предупреждението ми се визжда достатъчно ясно.Който има поне малко мозък ще го разбере.


Вто Дек 04, 2007 4:17 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Само това да няма обратния ефект над говеждата сган и да се изсипят нарочно в "А"...

Иначе съм ЗА. Включвам се и финансово за факлите.


Вто Дек 04, 2007 4:20 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Ако се изсипят още по-добре тогава един няма да влезе. Иначе аз оставам за по-мекия вариант, работя в ПР агенция и ми е понятно, че няма да публикуват материал, насърчаващ хулиганството...
Чакаме закупчиците да се обадят, чуваме се пием по питие, две, три, пет, събираме пари за факли и започваме да правим новата история на нашия клуб.


Вто Дек 04, 2007 4:28 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
има ли други желаещи да участват за факлите 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Вто Дек 04, 2007 4:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
също така и ленти трябва да се купят така че решаваите 8) кои с какво може да участва 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Вто Дек 04, 2007 4:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Среща предлагам Четвъртак вечерта някъде в центъра и да уточним детайлите и да дадем сухото на когото трябва :wink: ?!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Вто Дек 04, 2007 4:41 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 52 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.