Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Май 09, 2024 7:09 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 "Литекс" - "Славия" 
Автор Съобщение
Пристрастен

Регистриран на: Чет Ное 22, 2007 7:26 pm
Мнения: 211
Мнение 
service_crew написа:
ORTEGATA написа:
service_crew написа:
Na vsi4ki koito ne doidohte moga samo da kaja - 4e mnogo izpusnahte ... forumni fenove ... Kvo pljuete Galin Ivanov ! Tva mom4e se razdade , drug e vaprosa 4e nasraniat sydia mnogo ni reza osobenno onzi kaput kydeto be do nas !!! Ako behme otishli edin reis hora shtqhme da gi ubiem ! Dnes otbora pokaza syvsem razli4no lice i nqma mqsto da se davat kritiki po-ni4ii adres !!!

STEVICAAAAAAAAAA STEVICAAAAAAAAAA STEVICAAAAAAAAAAAA ........... SLAVIAAAAAA SLAVIAAAAAAAAA SLAVIAAAAAAAAAAA

Абе човек стига си се заяждал с така наречените "форумни фенове",защото мисля,че повечето тук ходят на мачове кой когато може.Е какво аз вчера не бях на мача,защото миналата седмица 2 пъти ми се наложи да кръшна от работа,за да дойда на мачовете с Цска и Вихрен и какво вече съм "форумен фен" ли?Нека да се обединяваме в този форум,а неда се плюем.А ако може да те питам ти работиш ли нещо за да знаеш колко е трудно да смениш или да не отидеш на работа?Мисля,че един мач не може да заличи всички негативи,които ни донесе пролетния полусезон,така че критиките ще продължават дотогава докогато не биеме наред и не играем в Европа!И те така!



Sys sigurnost ne jiveesh takav mizeren jivot kato mene , no sam po4ti na vsqko gostuvane - izklu4enie Varna !!! Boli ma patkata dali shte igraem v EVROPA , dokato ne se promeni misleneto na powe4eto ot vas da gledat samo pobedi i zavetnata EVROPA , stadiona si stoi prazen !!! V momenta rabotq takava rabota koqto ne mi pre4i da hodq v provinciata , no kogato sam rabotel po 12 4asa na den pak sam hodel s otbora navsqkyde !!! Trebva jelanie da ima !!!

Съгласен съм с теб за това,че трябва да има повече желание у хората,за да подкрепят отбора не само в София,а и в останалите градове.Сега за Европа не съм съгласен защото футбола и спорта като цяло са неща в които значение имат успехите и отличията с което отборите и спортистите се увековечават.На великата история която има Славия й отговаря такава история и сега в настоящето.Аз колкото и да сме слаби намирам време да отида на мач въпреки,че след всяка загуба си казвам "край,дотук" и следващата седмица съм пак на стадиона.

_________________
SLAVIA ZAVINAGI 6TE BYDE V MOETO SYRCE!!!


Нед Апр 13, 2008 12:03 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3411
Местоположение: Sofia
Мнение 
споерд мене ги изпуснахме гадните мършички хареса ми горе долу как играха
И САМО СЛАВИЯ :evil:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Апр 13, 2008 12:19 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
Кой пореден мач без победа ни е тва...? :?

_________________
Изображение
Изображение


Нед Апр 13, 2008 12:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm
Мнения: 942
Местоположение: sоfия, нadeжda!
Мнение 
Не ви разбирам всички дето плюете Галин. Лайно бил. Много добре си игра момчето. Що не плюете съдията. Наистина Сърджан беше уникален, но преди изгонването и Галин беше много стабилен.
И мога да ви кажа, че Макето си се включи много стабилно. Ники Петров е контузен, видяхме го - едвам ходи! Илийката не може да издържи цял мач(за това и бе резерва), както и Керчев!
Аз бях супер доволен на стадиона и след мача!

_________________
Изображение


Нед Апр 13, 2008 1:16 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm
Мнения: 942
Местоположение: sоfия, нadeжda!
Мнение 
:arrow: Кво искаш с 10 човека - да упражняват натиск в ловеч при благоприятен резултат? :roll: :evil: или просто да напишеш поредния 'обаче' пост!

_________________
Изображение


Пон Апр 14, 2008 3:38 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.