Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:26 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 ОСТАВКА !!! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение ОСТАВКА !!!
ТОЯ КАПУТ ДА СЕ МАХА ОТ СЛАВИЯ РАТКО И ГЕНОВ МРЪСНАТА лека жена ЕБАТИ КОМЕДИЯТА БЕШЕ
при 2 :1 ги натиснахме и можехме да ги изравним и греда ама дуспи фалове иначе като агитка бяхме супер

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Съб Авг 14, 2004 9:04 pm
Профил ICQ
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
pisna mi, dve zagubi s golova razlika 1:7 ot dvata pomiarski otbora.gadno mi e. :x

_________________
punk, cici i narkotici


Нед Авг 15, 2004 11:55 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Агидката беше страхотна... Евалата СЛАВИСТИ!!!!! А колкото до другото от мача... просто нямам коментар

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Нед Авг 15, 2004 2:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Macha beshe super dokato taia kurva Genov ne dade fala za 1-0 (molia niakoi da mi obiasni narushenieto) i duzpata! Gleda h dnes duspata na povtorenie i mislia che moje da se sviri , no duzpi ne se davani za mn po-ochevidni falove.Sekulovski go zadurja za 0.3 s i onia padna vednaga ,a niamashe nikakav shans da stigne do topkata predi vrataria!!!Dori otbora na cska ne znaeha che im davat duzpa , a i ne ochakvaha!!! :evil: Nikoi na stadiona osven sadiata ne znaeshe za kakvo se dava tazi duspa! Sled tova i otbora i agitkata poluchavat 10-ki !!! Ot 1-2 veche vsichko beshe malshans :(
Iskam obache da oburna vnimanie na neshto drugo: 2 posledovatelni mache s levski i cska - 2 duspi , 2 glupavi zagubi! Po princip ne si lichi kogato machovete ni s tiah ne sa 1 sled drug ,no sega veche... Sadiite i v dvata macha biaha 12-a igrach s/u Slavia! BG futbola e niama vtora takava mafia.Italianciete mogat samo da ni zavijdat!!!

_________________
Изображение


Нед Авг 15, 2004 8:17 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение 
Каквото и да говорим, вината си е и наша. Първото полувреме не успяхме да създадем и едно голово положение, играхме шаблонно, макар и навито. Второто се представихме много по-добре, обаче - малшанс! И пак закъснели смени... Ако аз съм на мястото на този треньор, след поредното /шесто/ загубено дерби, бих си дал сам оставката. Но този нещастник няма достоинството на Йешич. Трябва ли въобще да се учудваме на това, пък и на други неща...

БРАВО НА АГИТКАТА! :!: :!: :!:


Нед Авг 15, 2004 10:54 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 170 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.