Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 18, 2024 8:08 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 87 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
 "Литекс" - "Славия" 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение "Литекс" - "Славия"
Само 3 дни след фиаското срещу тимчето от Сандански отиваме в Ловеч. Дано поне там направим нещо стойностно, с което да измием срама от последните няколко отвратително слаби мача.


Последна промяна seth на Пон Апр 14, 2008 2:10 am, променена общо 1 път



Сря Апр 09, 2008 6:52 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3408
Местоположение: Sofia
Мнение 
според мене 3ка ако отнесеме ще съм доволен :evil:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Сря Апр 09, 2008 6:52 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 9:11 pm
Мнения: 21
Мнение 
С тия несериозници ЕДВА ЛИ..........оооо 3 най малко. :?


Сря Апр 09, 2008 6:53 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Пон Авг 22, 2005 7:55 am
Мнения: 317
Местоположение: София
Мнение 
Абе ние сме си за секс вместо да надигнем глави срещу венци ще си пишеме за мача с Литекс , сасъд за мача в село ловеч сезона приключи и следващия и тн.

Венци освободи Славия!!!
САМО БЕЛИТЕ!!!!![/b]


Сря Апр 09, 2008 7:01 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 6:39 pm
Мнения: 437
Местоположение: Sofia
Мнение 
Maча с Ловеч си е почти сигурна 1ца. Няма какво да се лъжем. И все пак аз няма да мога да отида, защото имам абсолютно неотложен ангажимент. Ако можех-щях да отида. И щях да подкрепям идеята Славия. Винаги ще подкрепям идеята Славия. Има хора на нашия стадион, които трябва да са пример за повечето от нас. Това са хората(всички ги знаем кои са), които подкрепят клуба. Замислете се защо не сме променили нещата до сега ? Защото сме една шепа хора на стадиона, защото голямата част от нашите "фенове" са МИШКИ - не идват на стадиона и си мислят, че по този начин изразяват някакво мнение, някаква позиция. А всъщност не изразяват никаква позиция. Казват, че нямало да стъпят на стадиона докато Венци и ко са в този отбор. Ами те вечно ще са в Славия, докато не изразите някаква истинска позиция. Разберете никой няма да ни обръща внимание, докато сме 200 човека. НИЕ СМЕ СЛАВИЯ, не някой селски отбор, с някоя селска публика, която се опитва да махне ръководителите си вече 5-6 години. Разберете - трудно беше преди, трудно е сега и трудно ще бъде, НО ние сме Славия. Ако не ние, то кой може да издържи. Кажете какво трябва да стане, за да започнете да идвате на стадиона? Извинете ме, но този форум има над 3000 потребителя. Еми я сметнете - 2/3 от вас да идваха на всяко домакинство -НИЕ ЩЯХМЕ ДА БЪДЕМ ФАКТОР В ТОЗИ ВЕЛИК КЛУБ ! А днес бяхме 250 човека. Да може би бяхме най-верните и най-всеотдайните, може би ви храниме всеки път, когато ние обираме подигравките, защото някои са решили да се правят на ужилени гугутки, но ваше си решение. Всеки сам си решава за себе си - какво да прави, как да го прави, и дали да го прави! Аз винаги ще подкрепям БЯЛАТА идея.

Защо тези, които не идват на стадиона и не подкрепят отбора, треньора и т.н. не си поставят въпроса: Можете ли въобще да търсите някаква сметка, при положение, че вие не показвате ясна позиция относно проблемите на отбора, клуба, ръководството и т.н. Всеки сам да си отговори. Тези, които ходим, даваме си здравето, парите и т.н. , ние се знаем кои сме, това сме хората, които реално имаме правото да търсим някаква отговорност.

Това, естествено си е мое мнение, не ангажирам абсолютно никой с него.
САМО СЛАВИЯ ! Най-великия клуб сме. ЧЕСТИТА 95-годишнина !
1913-2008 - 95 ГОДИНИ ВЕЛИЧИЕ !


Сря Апр 09, 2008 8:14 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 1:16 pm
Мнения: 720
Местоположение: In the middle of nowhere!
Мнение 
Такъв срам последно брахме при Петьо Хубчев, сега май се повтаря нещо подобно, ама го няма Тошко да ни измъква поне домакинствата с 1:0
Видяло се е че при Венци нито ще имаме отбор за милиони, нито и да го имаме ще направиме нещо с него, освен дебелака да си напълни тарбуха. Явно ще трябва да търпим докато не загине от надебеляване или не отнесе няколко куршума в главата заради една или друга причина, чудно каква ли ще е тя? :lol:
Дайте да събираме от закуски и да купуваме Славия като се махне и да взимаме шампионската лига :D
Има шанс да одържиме до 2:0, все пак Данчо Господинов е стабилен на врата, а и другия Данчо се върна в отбрана и нещата не са чааак толкова трагични както от преди няколко мача. Поне винаги се славим с малко допускане на голове когато сме в криза, с няколко изключения, което не би трябвало да ни топли много, но... :roll:
АБе с две думи, както някой по-горе каза - ЗА НАС СЕЗОНА СВЪРШИ!

_________________
Аз кат говорим не приказвам ...


Сря Апр 09, 2008 8:26 pm
Профил ICQ
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3147
Местоположение: Гетото
Мнение 
Joro_Figo евала за поста !!!

Аз ще отида в Ловеч , както отидох на армиата , както ще отида на герена , за да подкрепям името на отбора !!! Дебелият не ме ебе , опита се да ме докосне преди време и не успя , но това не ме накара да спра да ходя навсякъде с отбора !!! Така че тези които само плюят по ръководството , а не идват на стадиона , нека мълчат , защото ако и ние мислехме като вас , стадиона щеше да е напълно празен !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Сря Апр 09, 2008 9:12 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Ама момчета в днешно време не става така, деба мама му! Футболът е едно забавление! Славия е кауза! Е ми приемето, че повечето предпочитат забавлението пред каузата. Българина е такъв и затова са виновни много фактори. Трябва да е въпрос на оцеляване, за да се вдигнат всички като един и да ударят здраво. А оцеляването на Славия не е въпрос на оцеляване за повечето слависти. Но това не ги прави по-долно качество слависти. Все пак не сме в Турция и аз не мога да си представя 30 000 фанатизирани до болка фенове, всичките с факли и знамена в ръце! Осъзнайте се! И си дайте реална сметка са действителността!


Сря Апр 09, 2008 10:03 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
за ловеч ни трябва само един човек, които да опъне плакат на оградата ДНЕС НЕ ИГРАЕ СЛАВИЯ, А ОТБОРА НА КЛОУНА ВЕНЦИ!


Сря Апр 09, 2008 10:52 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Истината лъсна още през есента, но идването на Лазаров и добрата моментна форма на някои от играчите успя да позаблуди повечето от нас, че нещо хубаво може да ни се случи този сезон. При добър мениджмънт и така стеклото се първенство, можеше да се борим и за титлата през този сезон. Както поне в 3-4 от последните 12 сезона.
Литекс е във форма. Ние нямаме нападение. Или по - точно имаме ялово такова. Тактически стоим много зле през целия сезон. Не очаквам нещо повече от загуба, а най-доброто възможно е някое нулево реми след здрава защитна игра.


Чет Апр 10, 2008 12:17 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 87 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.