Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Май 05, 2024 1:25 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 ЛОВЕЧ-МАЧА НА ИСТИНАТА!!!!!!!!!!!!!!!! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение ЛОВЕЧ-МАЧА НА ИСТИНАТА!!!!!!!!!!!!!!!!
Зравейте торсида, ето че след две седмици идва един фатален за нас мач. От един единствен мач ще зависи дали имаме някакав шанс тая година. Победиме ли -отново сме в играта и забравяме гадното начало,въпреки че едва ли може някой да го забрави.Ако ли паднем -пак си оставаме с излагани надежди.
Така че дайте да се съберем, да отидем на гости на селяните(ЛОВЕЧ) пък да става квото ще............защото ние сме си слависти, защото сме преживяли такива катаклизми с нашата любима СЛАВИЯ, та един мач ли ще ни стресне.Нека ние да сме там нека подкрепим футболистите-не треньора ни човек с ляв уклон или кюфтето Венци. Защото не може при тази огромна обич към СЛАВИЯ която изпитваме всички ние да седим като гугутки до радиото , а не да сме на стадиона.
ИСКАМ ДА СЕ ОБАРНА КАМ ВАС МНОГОТО КОИТО НЕ ИДВАТЕ НА МАЧОВЕ..........ЕЛА, ТЕ ПОМОГНЕТЕ НА СЛАВИЯ, ЗАЩОТО ТЯ ГО ЗАСЛУЖАВА. ЗАЩОТО Е МНОГО ЛЕСНО КОГАТО СЕ ПОБЕЖДАВА ,ЧОВЕК ДА СЕ БИЕ В ГАРДИТЕ ЧЕ Е СЛАВИСТ,А КОГАТО ПАДАМЕ.........ДИМ ДА НИ НЯМА ОТ СТАДИОНА. ЗАЩОТО ИСТИНСКИЯ СЛАВИСТ ТРЯБВА ДА Е НА ВСЕКИ МАЧ . А ОНОВА РАЗПЛУТОТО КЮФТЕ ВЕНЦИ МОЖЕ ДА СИ ГОВОРИ КВОТ СИ ИСКА.........И НЕГОВОТО ВРЕМЕ ЩЕ ДОЙДЕ.......ДАНО ДА Е СКОРО.
ЧАКАМ ВИ В ЛОВЕЧ......НЕКА БАДЕМ НЯКОГАШНАТА ТОРСИДА........ИЛИ ПОНЕ ДА НАПОНИМ НА НЕЯ!!!!!! ПЪК АКО ТОВА СТАНЕ.................И РАТКО И ВЕНЦИ ЩЕ СИ ТРАГНАТ ПО ПЪТЯ КАМ АДА.......

С УВАЖЕНИЕ:
САМО СЛАВИЯ

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Авг 30, 2004 1:11 am
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2004 1:18 pm
Мнения: 518
Местоположение: nadejda city
Мнение 
братле аз сам славист много преди патко и кюфтето да дойдат както и всички останали, с кеф ще отида не само в ловеч а и на край света ,но ако има смисъл ,не е нужно да бият всеки път а да играят истински :evil:

_________________
СЛАВИЯ - МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ КЛУБ


Пон Авг 30, 2004 9:45 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 10:55 am
Мнения: 199
Местоположение: Sofia
Мнение 
S tqh po4ti vsi4ki ma4ove do sega sa bili istinski.Qvno svinqta ne im se prodava lesno.Dano pone sega se subere agitka.

_________________
SAMO SLAVIA!


Пон Авг 30, 2004 11:13 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
EMI VZEMETE DA DOJDETE..............!!!!!!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Авг 30, 2004 11:40 am
Профил ICQ YIM WWW
Пристрастен

Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 10:55 am
Мнения: 199
Местоположение: Sofia
Мнение 
Sigurno 6te doidem. 8)

_________________
SAMO SLAVIA!


Пон Авг 30, 2004 1:44 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
XAXAXAXAXAXAXAXAX ебати забавата :lol: :lol: :lol:


Пон Авг 30, 2004 4:59 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
whiteheat написа:
с кеф ще отида не само в ловеч а и на край света ,но ако има смисъл


Приятелю, смисъл винаги има щом претендираш да имаш бяло сърце. Моето не е бяло... червено е, както на всеки нормален човек, но и също както всеки човек си имам своите бели кръвни телца, които карат сърцето ми да тупти...

Не се излагайте, стига със тези глупости за Венци... свинята е преходна, но ние оставаме, оставаме защото ни е имало много преди Венци, оцеляваме и със него и ще го надживеем многократно защото той е левскар, а ние СЛАВИСТИ. Замислете се... кюфтето е едно и след едно ходене до тоалетната то остава някъде в тоалетната чиния и поема своя естествен път към канализация, докато бялата любов е истинска и вечна. Ако човек обича нещо, той трябва да е готов да се бори за него! ИСТИНСКИ БЕЛИТЕ НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАТ!

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Пон Авг 30, 2004 9:24 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2004 1:18 pm
Мнения: 518
Местоположение: nadejda city
Мнение 
батенце ,аз не претендирам за нищо ,аз просто съм такъв от както съм се родил ,такъв е бил баща ми, такъв е бил и дядо ми а предполагам и на повечето от вас ,а това дали ще ходя на мачове братле мога да ти кажа че ми е писнало да ходя на псевдо такива ,за теб е важно да ходиш, ходи евалла че не спираш ,евалла на всички дето ходят ,и аз ще доида ама не знам кога :wink:

_________________
СЛАВИЯ - МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ КЛУБ


Вто Авг 31, 2004 9:18 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 10:55 am
Мнения: 199
Местоположение: Sofia
Мнение 
Abe vreme mu e i v Love4 da vzemem nqkoq pobeda ili pone raven.Dano tozi put zapi6em nqkakuv uspeh.

_________________
SAMO SLAVIA!


Вто Авг 31, 2004 10:03 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2004 1:18 pm
Мнения: 518
Местоположение: nadejda city
Мнение 
всички го искаме :x

_________________
СЛАВИЯ - МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ КЛУБ


Вто Авг 31, 2004 10:25 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.