Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 6:35 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
 Треньорски барометър за февруари 

Справя ли се щаба?
ДА 58%  58%  [ 11 ]
НЕ 42%  42%  [ 8 ]
Общо гласове : 19

 Треньорски барометър за февруари 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение Треньорски барометър за февруари
Велев
2010
ЮЛИ - 39%
АВГУСТ - 12%
СЕПТЕМВРИ - 22%
ОКТОМВРИ - 49%
НОЕМВРИ - 42%
ДЕКЕМВРИ - 70%
2011
ЯНУАРИ - 77%
ФЕВРУАРИ - 62%
МАРТ - 43%
АПРИЛ - 53%
МАЙ - 19%
Кушев
ЮНИ - 48%
ЮЛИ - 76%
АВГУСТ - 60%
СЕПТЕМВРИ - 35%
ОКТОМВРИ - 65%
НОЕМВРИ - 60%
ДЕКЕМВРИ - 70%
2012
ЯНУАРИ - 75%
ФЕВРУАРИ - 55%
МАРТ - 41%
АПРИЛ - 43%
МАЙ - 19%
ЮНИ - 23%
ЮЛИ - 20%
АВГУСТ - 14%
СЕПТЕМВРИ - 35%
ОКТОМВРИ - 6%
НОЕМВРИ - 7%
Вуцов
ДЕКЕМВРИ 98%
2013
ЯНУАРИ - 90%
ФЕВРУАРИ - 82%
МАРТ - 91%
АПРИЛ - 63%
МАЙ - 60%
ЮНИ - 57%
Букарев
ЮНИ 62%
ЮЛИ 30%
АВГУСТ 15 %
СЕПТЕМВРИ 28%
ОКТОМВРИ - 7%
Радуканов
ОКТОМВРИ - 69%
НОЕМВРИ - 86%
ДЕКЕМВРИ - 83%
2014
ЯНУАРИ - 83%
ФЕВРУАРИ - 100%
МАРТ - 97%
АПРИЛ - 70%
МАЙ - 78%
ЮНИ - 95%
ЮЛИ - 95%
АВГУСТ - 47%
Колев
СЕПТЕМВРИ - 41
ОКТОМВРИ - 33
НОЕМВРИ - 42
ДЕКЕМВРИ - 61
2015
ЯНУАРИ - 57
ФЕВРУАРИ - 20
МАРТ - 21
АПРИЛ - 74
МАЙ - 57
ЮНИ - 77
ЮЛИ - 77
АВГУСТ - 76
СЕПТЕМВРИ - 55
ОКТОМВРИ - 27
НОЕМВРИ - 42
Иванов
ДЕКЕМВРИ - 77
2016
Тарханов
ЯНУАРИ - 43




Най-високо
1. Радуканов, февруари 2014 - 100%
2. Вуцов, декември 2012 - 98%
3. Радуканов, март 2014 - 97%




Най-ниско
1. Кушев, октомври 2012 - 6%
2-3. Кушев, ноември 2012 - 7%
2-3. Букарев, октомври 2013 - 7%

Класация по дължина на престоя на база барометъра:

1.Мартин Кушев - 18 месеца
2. Иван Колев - 15 месеца
3-4.Милен Радуканов - 11 месеца
3-4.Емил Велев - 11 месеца
5.Велислав Вуцов - 7 месеца
6.Асен Букарев - 5 месеца
7. Владимир Иванов - 1 месец

Класация на база разлика в доверието между края и началото на престоя:

1. Иван Колев - +1
2. Емил Велев - -20%
3. Милен Радуканов - -22%
4. Мартин Кушев - -31%
5. Велислав Вуцов - - 33%
6. Асен Букарев - -55%
ладимир Иванов - н.а.

Класация на база средно равнище на доверие:

1-2. Велислав Вуцов - 77%
1-2. Владимир Иванов - 77%
3. Милен Радуканов -75%
4. Иван Колев - 51%
5.Емил Велев - 44%
6. Мартин Кушев - 42%
7. Асен Букарев -28%

Забележка: Докато анкетата е активна, можете да променяте вота си според представянето на отбора през месеца.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Фев 01, 2016 3:21 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение Re: Треньорски барометър за февруари
Едно "да" от мене.Славист и оптимист са синоними.......


Пон Фев 01, 2016 4:05 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за февруари
61-годишният Александър Тарханов е именит руски футболист и треньор. Основната част от кариерата му на играч (полузащитник) преминава в ЦСКА (Москва), където за 8 сезона има 249 мача и 61 гола. Водил е руските ЦСКА (за кратко е и президент на клуба), „Торпедо“, „Криля Советов“ (Самара), „"Спартак"“ (Москва) - помощник-треньор, „Сатурн“, „Терек“ (Грозни), „Кубан“ (Краснодар), „Урал“ (Урал) и „Химки“, както и в литовския „Ветра“.

- Повече от месец сте начело на „Славия“. Променихте ли си вече мнението за българския футбол?

- Не. Аз и преди да дойда си имах мнение за българския футбол. Най-вече, че ражда технични футболисти. Сега просто придобивам преки и нови впечатления. Пък и в периода отпреди Нова година, когато по принцип се договорих с президента на клуба Венцеслав Стефанов, до началото на зимната ни подготовка изгледах всички мачове на „Славия“ от настоящето първенство.

- И какво видяхте?

- Видях, че не идвам на място, където преди мен не се е работило. Напротив. Видях, че отборът е добър, че има хубави футболисти, че разполага с добра школа, която вади талантливи играчи. И най-важното - освен че „Славия“ е млад отбор, той е и много перспективен - в него има сериозен потенциал за развитие.

- Доволен ли сте от подготовката в Турция?

- Да, работихме много здраво, старанието на всички футболисти бе видно и похвално. Условията в Анталия бяха традиционно добри. Какво сме направили в подготовката обаче ще се види в мачовете за първенството.

- Но резултатите в контролите в Турция не бяха добри... (равен мач и четири загуби с обща голова разлика 2-10, б.а.)

- Но мачовете бяха добри. Важното е, че в тях срещнахме бойки, твърди и настъпателни отбори, които играеха много здраво. И им се противопоставяхме успешно. Искам отборът да играе по-бързо, да контролира по-добре топката, да има повече агресия в действията му. За това основно работим. Иначе резултатите на моменти подвеждат. В един от мачовете в Турция примерно само за едно полувреме имахме 6 излизания сами срещу вратаря на съперника, но младите ни футболисти не успяха да реализират. В същото време направихме няколко глупави грешки в защита и на вратарите. Затова казвам - не обсъждам резултатите в контролите, а играта на отбора. И тя беше обнадеждаваща. Очертава се като проблем неумението да се бележат голове.

- Колко играчи дойдоха в „Славия“ през зимата?

- Засега са общо петима - трима от чужбина и двама българи. Това са все млади и много талантливи футболисти. Нападателят Сердер Сердеров е на 21 г., защитникът Никита Сергеев е на 23 г., кениецът Абдул Омар е на 22 г. В отбора се завръща халфът Борислав Балджийски, който е на 23 г. Много млад е и Георг Илиев... Като цяло „Славия“ е много млад отбор. Дори мисля, че е най-младият в българската „А“ група.

- Чуха се добри отзиви за нападателя Дани Моканза...

- Да, но той все още официално не е футболист на „Славия“.

- Какво знаехте за „Славия“, преди да дойдете в клуба?

- Знаех, че преди Втората световна война е поканила московския „"Спартак"“ в София и после е гостувала в Съветския съюз. За времето си това е било изключително събитие, не толкова спортно, а и политическо. Знаех също така, че „Славия“ е клуб с изключителни традиции и история, един от най-славните в цялата българска футболна история. Когато ме представиха като нов треньор, получих две страхотни книги, издадени за стогодишнината на клуба през 2013-а. Знам също така, че „Славия“ заедно с „"Левски"“ и ЦСКА са единствените три български клуба, които имат фенове из цялата страна. Знам и че най-важният мач за славистите е бил и винаги ще бъде двубоят с „"Левски"“.

- С каква амбиция започнахте работа в „Славия“?

- Искам да уточня, че преди да дойда, аз си имах работа. Но разбрах, че „Славия“ притежава интересен отбор и интересни футболисти, че е добро място за работа. Пък и обичам предизвикателствата. Тук не се започва от нулата, както с успех съм го правил няколко пъти - веднъж в ЦСКА (Москва), в Самара (отборът е „Криля Советов“, б.а.), в „Урал“... Видях и много приятни млади футболисти тук. Затова съм в „Славия“.

- Когато подписахте, президентът на клуба Венцеслав Стефанов постави ли ви конкретна цел - примерно да спечелите третото място в първенството...

- Не точно. Говорихме, че трябва отборът да играе добър футбол. Но така или иначе „Славия“ е на добра позиция във временното класиране и смятам, че отборът има сили и възможности да атакува третото място. През 2006 година бях поканен на работа в литовския „Ветра“, където бяха вложени пари от руски бизнесмени с идеята отборът да вземе медали в първенството, но ситуацията се беше усложнила. Все пак успях да се справя и в края на сезона „Ветра“ завърши трети в шампионата.

- Как ви се вижда обстановката в „Славия“?

- Като цяло мащабите в българския футбол са много по-малки от руските, но това не е никакъв проблем. Разбрах, че освен стадиона клубът притежава и доста земя около него, което е много добра предпоставка за бъдещо развитие и финансова стабилност. А защо не и за нов стадион? Но това са въпроси, по които трябва да говори президентът на клуба Венцеслав Стефанов, а не аз.

вестник "Труд"

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Фев 17, 2016 9:09 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 159 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.