Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:13 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Жереми Манзоро: Франция да очаква ад в София 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Жереми Манзоро: Франция да очаква ад в София
Бившият футболист на Черноморец и Славия Жереми Мансоро даде интервю за френското издание "LCI". 25-годишният атакуващ халф направо стресна родината си с твърдения за оглушителна атмосфера на стадион "Васил "Левски"" и с българските ултраси.

"Никога не съм играл на стадион "Васил "Левски"", но през 2014 година бях на него като зрител на Лудогорец - Реал Мадрид (1:2) в Шампионската лига. Стадионът беше претъпкан, а атмосферата изключителна. В България на подобно събитие всеки иска да присъства. Франция трябва да очаква нещо подобно, с оглушителна атмосфера", заяви Мансоро пред изданието.

"Хората по трибуните са разнообразни. Повечето обаче са ултраси и са известни с горещата си кръв и любовта към клуба, който подкрепят. Със същата страст подкрепят и страната си. Има обаче и цели семейства на трибуните. Те също ходят на мач, за да преживеят хубави моменти", допълва бившият играч на "акулите" и "белите".

"България преди имаше Стоичков и Бербатов, но в момента не разполага с такива звезди. Като играч на Славия няколко пъти съм се изправял срещу Светослав Дяков, капитанът на националния отбор. Той не е звезда, но е физически и технически много добър. Винаги е там, където има нужда от него. Постоянно тича по терена. Трябва да внимаваме срещу българския отбор. Местният футбол е много силов", разкрива Жереми Мансоро без да знае, че Светослав Дяков не повикан в националния отбор.

"Българите помнят 17 ноември 1993 година. Не са забравили този мач. Когато говореха с мен за него, бяха малко объркани, за да не ме засегнат. Казваха: "Ние спечелихме, победихме". Не мисля, че мачът в събота ще бъде като този от 1993 година. Ако подходи много внимателно, Франция може да спечели в София. Сигурен съм! Не трябва обаче да подценяват българите, защото тогава ще бъдат наказани", завършва настоящият футболист на литовския Судува.

https://topsport.bg/national/zheremi-ma ... evski.html

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Окт 03, 2017 10:29 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.