Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 9:50 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 "Славия" - "Черно море" 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Черно море"
Аз си мисля, че регламентът си е същият. Нямам спомен да са го променяли, въпреки че за мен е безумие. Има известна логика да предпочетем да бъдем във втората осмица. :D В горната 6-ца ще сме боксова круша. Но сметки, сметки..

_________________
Изображение


Сря Ное 29, 2017 12:58 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: "Славия" - "Черно море"
SaKrAnTo 1913 написа:
Аз си мисля, че регламентът си е същият. Нямам спомен да са го променяли, въпреки че за мен е безумие. Има известна логика да предпочетем да бъдем във втората осмица. :D В горната 6-ца ще сме боксова круша. Но сметки, сметки..

Не бих казал.Само може би с Лудогорец.Щяхме да си бием "Ботев" на Коматево,съдията ни поряза с припознавачите,Верея не се нищо повече от нас.Берое и "Левски" далеч не са непобедими.


Сря Ное 29, 2017 9:45 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Черно море"
Тимът на Заги кефи, особено Минчев и Галин :D Има настроение в отбора и усмивки, пускат се най-добрите, за разлика от други треньори, въобще доволно. Иначе и аз мисля, че първата 6-ца не ни трябва, там ще спукаме гумите, а и обективно повече от 5-то място надали ще постигнем. Докато ако сме във втората 8-ца, определено ще сме един от фаворитите за мястото, което дава право на бараж с 4-тия или 3-тия за Европа. Но така или иначе за отбора приоритет трябва да бъде Купата и да отстраним Етър.


Сря Ное 29, 2017 2:29 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: "Славия" - "Черно море"
Viktor4o_Rs написа:
Тимът на Заги кефи, особено Минчев и Галин :D Има настроение в отбора и усмивки, пускат се най-добрите, за разлика от други треньори, въобще доволно. Иначе и аз мисля, че първата 6-ца не ни трябва, там ще спукаме гумите, а и обективно повече от 5-то място надали ще постигнем. Докато ако сме във втората 8-ца, определено ще сме един от фаворитите за мястото, което дава право на бараж с 4-тия или 3-тия за Европа. Но така или иначе за отбора приоритет трябва да бъде Купата и да отстраним Етър.

За мене обаче основната фигура е Стефан Велев който държи целия център.Буров също е готов за титуляр и очевдино ще бъде такъв.А вчера пак половината титуляри бяха юноши - Стергиакис,Буров,Велков,Христов и Калоян Кръстев.


Сря Ное 29, 2017 2:35 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: "Славия" - "Черно море"
Регламентът е много по-добър от предишния, защото намалява евентуалните безсмислени мачове и до последно не се знаят изпадащите и поне един участник за Лига Европа. Като допълнителен бонус този сезон е наказанието на Цицекс, което дава възможност четвъртият (или дори петият, при положение, че ГМО-то вземе купата) да играе в Европа. Разликата с "Ботев" и Берое не е толкова голяма, а и на двата отбора има да връщаме (на Коматево за последните два сезона, а на биройци за последните пет).

Имаме и шанс, и възможности. От нас зависи дали ще ги реализираме.

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Сря Ное 29, 2017 10:35 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.