Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:50 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 "Берое" - "Славия" 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение "Берое" - "Славия"
25.11.17 15:15

Трудно гостуване ,което не трябва да губим в никакъв случай. Дано успеем да ги излъжем и най-накрая да тръгне играта на Димитров . Минчев и Галин много вдигнаха оборотите .

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Съб Ное 18, 2017 11:07 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Още ме е яд как изпуснахме "Ботев" като гости. Играхме 45 мин и водихме само с 1-0. Второто свалихме гарда.

Дано тука играем пълни 90 минути и си реализираме шансовете. Не е като да не създаваме положения, но доста пропускаме.

Не знам дали не е добре Гошо да пази в този мач. Мартинов се връща. Наистина Минчев и Галин са под пара и на тях разчитам основно да ни влачат.

Без да казвам големи думи, но може да са наместим и да зимуваме в 6-цата, стига момчетата да прояват възможностите си на макс и да покажат характер. И разбира се, защитата да не ни предаде.

_________________
Изображение


Съб Ное 18, 2017 11:18 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Мен пък още ме е яд за злополучния мач в София. Повечето играха прилично, излязохме с добра тактическа постройка и три непредизвикани грешки, куп пропуски и автогола на Стефчо, направиха така че бяхме изтърбушени на собствен терен по най-левашкия начин.
За този мач съм умерен оптимист, но мисля, че задължително Коце Велков трябва да се върне вместо Стефчо. Също така Юлис Ндонг (по-известен в родината си като Юлис Обаме, защото в разширения състав имат 8 с това име, което било нещо като "фон", "ван", -сон, -ов :) ) може би е добре също да бъде върнат. Буров направи отличен мач, но все пак това беше "Септември", а и той самият е редувал силни и направо трагични игри. Не зная за Мартинов, на мен лично халфовата линия повече ми хареса във варианта от петък, но както казах и по-горе, това все пак беше "Септември", а "Берое" е много по-силен отбор и трябва да се наблегне на по-опитни играчи.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Ное 18, 2017 7:21 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Очертава се важен мач срещу вероятен участник в шестицата, който пропусна две точки срещу Дунав и ще иска да си ги вземе от нас. Напоследък обаче точно срещу този отбор, уж един от най-удобните ни, не можем да спечелим у дома, а и статистиката навън не е радостна, въпреки че не сме губили там в последните три гостувания.

Голяма ще е борбата на шестото място между нас и основните ни конкуренти ЧМ, Лок Пд и Верея. И срещу трите отбора сме домакини, но...

Буров е отличен играч, на него трябва да се залага все по-често. Лошото е, че трудно играе като десен защитник, удобният му крак е левият.

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Нед Ное 19, 2017 6:04 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Много ме дразни държавния тим на Берое.Дано вземе нещо.С Галин Иванов,Минчеви Косъма ще бъдем много опасни на контраатака.Ще трябва да бъдем повече от сигурни в защита като се надявам Костадин Велков да се оправи.Ндонг може да поставен до Велев като дефанзивен халф защото Мартинов определено не е във форма.


Вто Ное 21, 2017 9:39 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Милен Желев е наказан за мача.
Мачът е важен, защото ако ни бият, ще се отдалечим на 10 точки от четвъртото място и с оглед на програмата, класирането ни за ТОП 6 освен, че ще се затрудни, също така до голяма степен ще се обезсмисли.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Ное 22, 2017 10:00 am
Профил WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Чет Дек 16, 2010 2:55 pm
Мнения: 324
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Победа над първите седем отбора нямаме. Така, че - време е.


Сря Ное 22, 2017 10:14 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 679
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
seth написа:
Мен пък още ме е яд за злополучния мач в София. Повечето играха прилично, излязохме с добра тактическа постройка и три непредизвикани грешки, куп пропуски и автогола на Стефчо, направиха така че бяхме изтърбушени на собствен терен по най-левашкия начин.
За този мач съм умерен оптимист, но мисля, че задължително Коце Велков трябва да се върне вместо Стефчо. Също така Юлис Ндонг (по-известен в родината си като Юлис Обаме, защото в разширения състав имат 8 с това име, което било нещо като "фон", "ван", -сон, -ов :) ) може би е добре също да бъде върнат. Буров направи отличен мач, но все пак това беше "Септември", а и той самият е редувал силни и направо трагични игри. Не зная за Мартинов, на мен лично халфовата линия повече ми хареса във варианта от петък, но както казах и по-горе, това все пак беше "Септември", а "Берое" е много по-силен отбор и трябва да се наблегне на по-опитни играчи.

+1


Чет Ное 23, 2017 1:14 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Цитат:
25 Ное 2017 г. Събота 15:15 ч.
ПФК Берое ЕАД - ПФК Славия АД
ГС: Петър Кирилов Костадинов АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Димо Дамянов Вълчев ДАС1: Георги Николов Кабаков ДАС2: Мустафа Севди Шефкет
СН: Петър Стоянов Петров


Съгласен съм горните мнения, че е срамота да нямаме победа над отбор от ТОП 7. До момента сме изиграли 9 мача с тези отбори, от които имаме 4 равни и 5 загуби при умопомрачителната голова разлика 7:20. Нотка на оптимизъм идва от факта, че 3 от тези 4 равенства са постигнати като гост, а именно в Стара Загора не сме падали от Берое вече в 4 последователни гостувания, от които имаме победа и 3 равенства.
Съгласен съм, че има прогрес от миналата година, но ако искаме в шестицата, трябва да бием и отборите пред нас в класирането. Другото се нарича среднячество.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Ное 24, 2017 3:07 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Иван Минчев: Единствената цел пред Славия е първата шестица

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ica-459892

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Ное 25, 2017 12:22 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.