Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:17 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Янис: Славия може да се класира за Европа 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Янис: Славия може да се класира за Европа
Полузащитникът на Славия Янис Карабельов очаква с нетърпение предстоящата последна среща с Етър от редовния сезон в Първа лига.

Мачът е в неделя от 17:30 часа и ще се играе на стадиона на "белите" в "Овча Купел".
"Не заслужавахме да загубим мача с "Левски", но индивидуални грешки ни попречиха да спечелим. Нашата работа е на терена. Смея да твърдя, че можем много повече от това, което показахме. На моменти сме колебливи, но показахме и стабилна игра. Имаме сили да завършим на по-висока позиция в класирането.

Не се усеща липсата на тези, които продадохме, защото привлякохме добри футболисти. Галин Иванов беше много важен за отбора, но Дарко Тасевски и Ради Кирилов много бързо успяха да се впишат в колектива, за което съм им много благодарен.
Преди мача с "Ботев" (Пловдив) разбрах, че ще бъда капитан, след като стана ясно, че Георги Петков е контузен. За мен това не е нещо ново. Израснал към тук, винаги съм бил капитан на своята възраст, въпреки че при мъжете отговорностите са повече.

Очаквам много хора да дойдат на мача с Етър. Срещата ще се играе на осветление, отново сме домакини. Със сигурност няма да е лесна среща, но смятам, че сме готови. Лично аз не съм концентриран върху точките и класирането. Важно е да изпълняваме това, което се изисква от нас.

Чувствам се добре на стадион "Славия". Тук съм израснал, минал е почти ми целия ми живот на това място. Както се казва, вкъщи и стените помагат. Каня феновете на двубоя с Етър, да направят уникална обстановка, а ние ще се постараем да ги зарадваме.
Ако сме постоянни и се опазим здрави, можем отново да се класираме за Европа", коментира Карабельов пред "Дарик" радио.

https://topsport.bg/slavia/yanis-karabe ... vropa.html

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Мар 12, 2019 9:57 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.