Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:57 pm



Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 ЛИГА ЕВРОПА - 20/21 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Емил Стоев с минимални шансове да играе срещу Кукеси

Крилото на Славия Емил Стоев тренира на пълни обороти заедно с основната група на стадион Еър Албания тази вечер.

Утре от 21.00 часа Славия стартира европейската си кампания за сезон 2020/2021 срещу албанския Кукeси.

Стоев пропусна заради травма първите три мача от българското първенство, а днес в самолета пътува с пластмасова протекционна шина на крака.

Явно обаче травмата е напълно отшумяла, защото той се включи наравно с останалите в заниманието.
Предвид липсата на игрова практика обаче, той едва ли ще бъде рискуван да започне от самото начало въпреки проблемите в тази зона. Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич не може да използва един от най-острите си хора Радослав Кирилов, който остана в София заради контузия.


Загорчич: Не искам и за секунда да мисля за евентуално отпадане

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич заяви, че не си помисля и за секунда, че отборът му може да отпадне от албанския Кукеси в 1-ия квалификационен кръг на Лига Европа. “Не искам и за секунда да мисля по този въпрос. Просто трябва да победим. Това го говоря всеки път. Не се притеснявам. Искам точно това и от отбора. Футболистите трябва да бъдат спокойни и да се раздават на терена”, заяви Загорчич на традиционната пресконференция.

Утрешната среща започва в 21,00 часа на стадион “ЕърАлбания” в столицата Тирана, където Кукеси ще посрещне “белите”. “Запознахме се със съперника през последната една седмица. Гледахме три техни мача и знаем, че имат нови играчи. Наясно сме, че трябва да играем силно, за да победим. Не очаквам това да се случи лесно. Резултатите от мачовете ни в първенството не ме притесняват. Това се случва във футбола. Имаме проблеми с контузии. В момента си мислим само за предстоящия двубой. В отбора всичко е наред”, каза още Загорчич.

След това специалистът продължи по въпроса дали е проблем, че всичко ще се реши в един мач. “Трябва да бъдем концентрирани, ако искаме да спечелим. Никога не гледам други отбори и не ме интересуват сравненията между нашия мач и вчерашния между КФ Тирана и Цървена звезда в Шампионската лига. Това, че сме гости, вероятно ще направи задачата ни по-трудна, но нямаме избор - трябва да победим”, сподели наставникът на Славия.

_________________
Изображение


Сря Авг 26, 2020 9:44 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Позорна загуба. С Галин, Йомов, Чунчука и нормален вратар ги качвахме на разлика. Да не говорим, ако бяхме надградили над тези имена сега през това лято.

Заги, ако бях на твое място, подавам си оставката на секундата !

Благодарим ти, Свиньо ! Знаеш какво да си купиш с парите от изходящи трансфери..

ПС: прав беше Бандаловски, колкото и да не ми се иска да го напиша...

_________________
Изображение


Чет Авг 27, 2020 9:50 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Бях предвидил, че сиртакито ше пусне поне два гола, но за съжаление нападението ни е достатъчно слабо, че да не вкара три... Толкова зле не сме били отдавна, трябват ни класни попълнения! Дебел, стига си се стискал!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Авг 27, 2020 9:59 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
В този мач не мисля, че Стергиакис има някаква вина. Венци направи всичко възможно да отпаднем и постигна целта си. Разпродаде двама ключови футболисти, никой читав не взехме, имаме и контузии, така че логично срамно отпадане. Сега очаквам и Заги да си тръгне. Венци разби готов читав отбор за по-малко от месец, дано е доволен. :wink:


Чет Авг 27, 2020 10:17 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Да бе, нямал вина Стериакис - да се хвърлиш в обратния ъгъл и да не реагираш въобще при втория гол е геройство, може би, да :mrgreen:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Авг 27, 2020 10:22 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Заги няма вина за положението, за да си тръгва, а ако го направи, направо си ни грози Б група. Освен разпродадените, да не забравяме и това, че се размътиха главите на още няколко футболиста с трансфери - Карабельов, калата и пр. Това си оказва влияние.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Авг 27, 2020 10:24 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Заги няма вина, но е под професионализма и морала да търпи такова нещо. Не трябва да участва в това, не го заслужава.

Представете си Янис да беше заминал за Русия, а Калата за Ботуша. С кои щяхме да играем ?

Гръкът няма вина за головете, но това не променя факта, че ни трябва(ше) вратар.

Рангелов е 0 за момента, дори Чунчука се бори повече.

Дебелият ни сложи етикет "евроидиоти".

_________________
Изображение


Чет Авг 27, 2020 10:30 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Spiro написа:
Да бе, нямал вина Стериакис - да се хвърлиш в обратния ъгъл и да не реагираш въобще при втория гол е геройство, може би, да :mrgreen:


Не се излагайте, последният виновен за загубата е Стериакис. Каквото имаше да спаси, го спаси. Вижте, че освен Филип и Емо нямаше никой друг, който да се опита да направи нещо смислено. Трагичен Янис, безобразни центрирания и опропастяване на и без това малкото ни възможности. Браво на Калоян за гола, но в играта с крака е трагичен, а най-голямото разочарование за мен беше Митко Рангелов. Очаквах много повече от него, както и да поведе по-младите, но явно годините си казват думата. Наистина жалко за труда на екипа на Заги и момчетата да стигнат до тук, но продажбите, напускането и контузийте на ключови футболисти, без нито един нов доведе до този резултат. Тъпата политика на Венци доведе до това, да нямаме една читава резерва на скамейката, а футболист довчера бил с шина на крака да почва титуляр. За съжаление в отбора останаха много лимитирани футболисти, а като си тръгне и Филип след три месеца направо не ми се мисли. Футболисти, като Патев и Вълчев изобщо не смятам да коментирам. И децата знаят, че такъв шпагат е 99% дузпа, а колко пъти ги разминаваха - то не беше между краката, отляво, отдясно.... Фактът, че за цял мач имаме два точни удара във вратата на този посредствен отбор, единият от 30м, а другият голов с глава, говори достатъчно за нивото и моментните ни възможности.

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!


Последна промяна рони на Чет Авг 27, 2020 10:59 pm, променена общо 1 път



Чет Авг 27, 2020 10:42 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
SaKrAnTo 1913 написа:
Заги няма вина, но е под професионализма и морала да търпи такова нещо. Не трябва да участва в това, не го заслужава.



Прав си, но спортно-техническото звено е единственото, в което има професионалисти. С този президент и тази селекция нямаме никакви шансове нататък, особено, ако дойде някой заплатаджия на мястото на Заги.Единственият, с когото имаме някаква надежда е той.
А Рангелов ме върна 15 години назад. Не е мръднал и на йота в развитието си и по абсолютно същия начин ни къса нервите, както го правеше и когато беше на 23. Взехме го от оберлигата и си е на нивото на четвърта дивизия.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Авг 27, 2020 10:58 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА - 20/21
Лошото е, че самият Заги губи надежда и се усеща огорчение от действията на Венци и липсата на подкрепа. Много важно, че тепърва ще взимаме разни свободни агенти и никому ненужни футболисти. Да не забравяме, че и него го е срам от такова отпадане и съм сигурен, че е бесен на Венци.

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!


Чет Авг 27, 2020 11:03 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.