Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:43 am



Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 "Славия" - "Берое" 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
valio1996 написа:
При цялото ми уважение,дори чунчука на два три мача веднъж бележеше..този куцар сякаш първо трябва да изнасили топката...капка талант и умения няма


Ако за Калоян говорим, щото така си мисля, но никой не го споменава, трябва да се каже, че е с огромен принос за България 19 и класирането им за Европа, сега и за младежите игра страхотно в Сърбия, и за спечелването на Виеарджо Къп (световно клубно за младежи) от Болоня има огромен принос, но явно не може да направи прехода към мъжете.
Но къде е лидера на венци - Рангелов, който щеше да замести Галин с опита си в Борусия, Коняспор, ташакспор и незнам си кой спр. Не е мръднал и на милиметър от времето преди 15 години, когато също ни късаше нервите.....
Къде е Капитана, Петков? Кога ще излезе да поеме отговорността, нали щеше да помага когато има нужда?
Къде му е на Венци треньора? Всичките му опции нямат дипломи, ще ги чака да завършат ли?

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Сеп 14, 2020 8:48 pm
Профил WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 2:19 pm
Мнения: 304
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
Да,за него....от юношески и младежки футбол на мускули и ентусиазъм до мъжки професионален разликата е от земята до небето.....дори Болоня един средняшки и винаги оставащ си такъв отбор те е пробвал в младежките си структури и си е казал мнението...да,тук при нас се няма кой друг.....тези днес ни биха на нула и на ходом...не се изпотиха дори.....докато ние си чакаме “Калата” да се отлепи ..от дъното


Пон Сеп 14, 2020 9:33 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
Spiro написа:
Добре, че паднахме само с 2 гола...
Но, докато ще ни пази ТАЛАНТЛИВИЯ, ПЕРСПЕКТИВНИЯ И НЕДООЦЕНЕН НА СВЕТОВНО РАВНИЩЕ вратар, суха мрежа няма да видим.
И ако продължават да го налагат с единствената цел да го продадат изгодно, може и да изпаднем - ало, Шиши, стегни се!
Лошото е, че и Калоян показа, че не е по-високо ниво от Чунчука - майка ни жална, ако не се вземат спешни мерки!!!


И с какво точно беше виновен Стериакис, че Попадийн го изрита през ръцете и си вкара малоумен автогол? Хубава е да има критика, но да е градивна. Защо не коментираме играта и създадените и спасени положения? Че ние до седмата минута трябваше да губим с 0:2. За мен истината е, че играем с топката само отзад, без никаква острота и изненада, не създаваме чисти положения и дори да владеем повече топката, то е заради безсмислените пасове и разигравания назад. Видя се и срещу ЦСКА, че дори 60 мин. да играем с човек повече, това не променя нищо и си оставаме без реални положения и дори точни удари във вратата.

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!


Пон Сеп 14, 2020 9:39 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3764
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
рони написа:
Spiro написа:
Добре, че паднахме само с 2 гола...
Но, докато ще ни пази ТАЛАНТЛИВИЯ, ПЕРСПЕКТИВНИЯ И НЕДООЦЕНЕН НА СВЕТОВНО РАВНИЩЕ вратар, суха мрежа няма да видим.
И ако продължават да го налагат с единствената цел да го продадат изгодно, може и да изпаднем - ало, Шиши, стегни се!
Лошото е, че и Калоян показа, че не е по-високо ниво от Чунчука - майка ни жална, ако не се вземат спешни мерки!!!


И с какво точно беше виновен Стериакис, че Попадийн го изрита през ръцете и си вкара малоумен автогол? Хубава е да има критика, но да е градивна. Защо не коментираме играта и създадените и спасени положения? Че ние до седмата минута трябваше да губим с 0:2. За мен истината е, че играем с топката само отзад, без никаква острота и изненада, не създаваме чисти положения и дори да владеем повече топката, то е заради безсмислените пасове и разигравания назад. Видя се и срещу ЦСКА, че дори 60 мин. да играем с човек повече, това не променя нищо и си оставаме без реални положения и дори точни удари във вратата.


Относно талантливото вратарче - при първия гол можеше да залепи топката, а не да я изпуска като рибарче, а при втория гол можеше да предупреди Попадията, а после да се опита да спаси нещо, все пак, а не да гледа като обидена ученичка :lol: За останалото съм абсолютно съгласен.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Последна промяна Spiro на Пон Сеп 14, 2020 9:53 pm, променена общо 1 път



Пон Сеп 14, 2020 9:48 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 2:19 pm
Мнения: 304
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
И аз имам чуството че той дори да не е в групата пак ще е изтривалка за мишоците пред него,те се надпреварват кой да си вкара автогол но видиш ли все вратаря им виновен


Пон Сеп 14, 2020 9:50 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3764
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
Ами, дотам сме я докарали, че докато получаваме голове, все сиртакито ще ни е виновен - крайно време е да го заковат на пейката, докато позабравим обидите :mrgreen:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Сеп 14, 2020 9:57 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
valio1996 написа:
И аз имам чуството че той дори да не е в групата пак ще е изтривалка за мишоците пред него,те се надпреварват кой да си вкара автогол но видиш ли все вратаря им виновен

Ами, не се справя с командването на тези пред него. Не знам на какво се дължи проблемът му - мисли се за велик ли, има проблем с общуването ли - аутизъм ли има, много ли продухва шнорхела, не знам.... Факт е, че и вратарите в Б група не позволяват да им вкарват такива голове - през краката, през ръцете, през разходки по голлинията на задна греда (примерно гола на баража с "Ботев" и втория гол с младежите на Гърция). Не е за Славия това момче. Като спукан презерватив е малко - слагаш го мадамата да мисли, че пази, ама знаеш, че няма да я опази.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Сеп 14, 2020 10:04 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Берое"
Гръцкият суперталант е най-слабият вратар в двете професионални групи - A и Б, категорично. Докато продължаваме упорито да го налагаме, няма да видим нито суха мрежа, нито победа. Има вина и за двата гола вчера. С Арда също ще отнесем няколко парцала. Сякаш за Венци е по-важно Стериакис всеки мач да играе, отколкото цялостното ни представяне. Абсолютно съм убеден, че който и вратар от школата да пуснат, няма да е по-зле от гръка.


Вто Сеп 15, 2020 9:08 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.