Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:20 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Треньорската криза в Славия 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Да, аз се поправих като видях, че си уточнил за десетилетието. В архива на барометъра ги има всичките и има и всички резултати от месечните допитвания за целия този период.
Никъде не съм казал, че Стефанов не е виновен за селекцията. Просто неговият профил играчи още ги няма на пазара заради пандемията. Даже съм го прогнозирал още април месец това, че ще се закъса откъм нови поради тази причина. Основната му грешка е, че не трябваше да продава през този период, докато не намери нови. Още повече, че нямаше време и за стабилен лагер преди сезона. Без това няма как да напаснеш новите към отбора, най-вече, ако са няколко. Да не говорим, че трябваше да запази силата на състава докато не приключим с Европа, а не преди това да продава. Галин някак го бяхме прежалили, но трансферът на Йомов на пряк конкурент дойде в повече. Не, че е Гарет Бейл или Еден Азар, но придаваше някаква острота в атаките ни.
А за треньора ще се види. Ясно е, че след Заги никой няма да ни задоволи, но този избор ще е ключов за оставането ни в групата. Нямаме време за експерименти. Инерцията от миналия сезон е стопирана, отборът е разбит и няма да е лека задачата на новия наставник. Затова трябва да е доказано име и с опит. Тарханов и Стойков лично мен не ме удовлетворяват като варианти.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Сеп 02, 2020 1:56 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Изключително безразлично ми е кой ще ни стане треньор, честно. Венци успя да унищожи всичко за месец. И продължаваме да не вземаме абсолютно никой нов, което е трагедия. Какво значение има кой ще дойде? Ако бъде кадърен, в мига в който покаже амбиция, желание за развитие и поиска селекция, ще му бъде разпродаден отбора и в крайна сметка ще му посочена вратата? Другият вариант е ясен - некадърен послушко, който да налага юноши (без значение дали стават), който ще ни закопае съвсем.


Сря Сеп 02, 2020 2:26 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Мартин Кушев ще води Славия поне временно. Това разкри самият той. Вчера специалистът изведе "белите" за тренировка.

Кушев разкри, че Дарко Тасевски е подновил занимания, но тренира със страх.

"Доколкото разбрах, засега аз ще съм старши треньор. Поне днес (б.р. - вчера) ще водя заниманието. После не знам. За колко време ще бъда, нямам представа. Тези дни ще се вземе решение. Надявам се по-скоро всички да имаме някаква яснота", сподели пред "Тема Спорт" Кушев.

"Тасевски вече тренира с отбора от няколко седмици, но още не е на сто процента готов. Има я и дозата страх у него след тази тежка контузия. Нормално е след такава травма. Няма да бързаме с него", завърши специалистът.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Сеп 04, 2020 4:16 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3765
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Това е шанс за Марто да покаже какво е научил от Заги. Успех, Марто!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пет Сеп 04, 2020 6:45 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Това е списък на всички треньори с лиценз Про, който дава право да бъдеш старши треньор в А група.
С изненада установявам, че от целия щаб и от всички тренери в школата, може да се използва като лицензоносител единствено Ангел Славков. Кушев имаше такава тапия, що не я е подновил един господ знае. Става въпрос за опреснителен курс от няколко дни и 150 лв такса.
http://www.bfcs.bg/UEFA-PRO/

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Сеп 07, 2020 2:39 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Мартин Кушев готов да води Славия

"Готов съм да водя Славия и за по-дълъг период от време". Това заяви в интервю за "Хоризон" Мартин Кушев. Именно бившият нападател и голмайстор на белите води в момента тренировките на тима след напускането на Златомир Загорчич.

Както е известно, сръбският специалист напусна след загубата от ЦСКА София с 0:1 в среща от четвъртия кръг на новото футболно първенство. Славия продължава да е в дъното на класирането на първа лига само с една спечелена точка - при ремито 1:1 с Черно море в първия кръг.

"В момента аз водя тренировките на Славия. Не мога да прогнозирам какво ще бъде в следващите дни. Не мога в никакъв случай да кажа, че сега Славия играе слабо. Още в първата ни среща за сезона срещу Черно море играта не ни тръгна".

"В доста важни моменти от началото на сезона загубихме концентрация и това ни костваше и загубата на точки и мачове. Победите могат да вдигнат самочувствието на футболистите. Виждам как всички работят и вярвам, че нещата ще се оправят."

"Не вярвам Златомир Загорчич да има вина за случилото се. Той реши да напусне. Никой не го е гонил, а всички съжаляваме за случилото се. Липсата на късмет доведе и до тези неприятни загуби за Славия".

"Бил съм треньор на Славия и преди. Натрупах опит като помощник, а дали ще продължа да съм начело на Славия, ще го реши ръководството на клуба", каза Мартин Кушев.

_________________
Изображение


Пон Сеп 07, 2020 4:47 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Той обаче е предпочел да се раздели с втородивизионния отбор и да поеме отново Славия.

Заедно с него в София ще пристигне и синът му Юрий, който ще му бъде помощник при „белите“, научи още БЛИЦ.

Припомняме, че Тарханов беше начело на Славия през периода декември 2015 - ноември 16.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Сеп 16, 2020 10:23 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Тарханката е рискован вариант. Да, работил е в клуба, но при обстоятелства. Сега сме изправени до стената. Трябва на пожар да се трупат точки. Трябваше през изминалата пауза вече да имаме треньор и той да се е запознал с момчетата.

Някой да каже на бат Венци, че този сезон изпадат 2 отбора директно.

_________________
Изображение


Сря Сеп 16, 2020 11:09 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Прави впечатление, че мъкне сина си при престоя му в Урал, както и в Пюник. Това не ми прави добро впечатление.
Не вярвам да видим нещо различно от Тарханов от това, което гледахме преди да напусне. Колев му остави готов отбор и с оглед на обстоятелствата около лицензите на ЦСКА, Локо и наказанието на Литекс успя да ни класира на 4-о място от 9 отбора, но после като направи лятна селекция и подготовка оцапа пейзажа и подготви почвата на Фугата за изпадане. Сега е още по-тежка ситуацията.
Великия кормчия в пристъп на опиянение съсипа състава за две седмици и сега трескаво се мъчи да се поправи с грешка след грешка при избора на треньор. За 3 млн станахме 3-ти, сега може би двойно по-голяма сума ще е нужна, за да се закрепим в средата на таблицата. Гъз глава затрива са казали старите хора.

А ето как почнахме с рашката сезон 2016/2017 г.

Цска-София (г) 0-2
Берое (д) - 1-2
"Ботев" Пд г) - 2-3
"Левски" (д) - 0-4
Монтана (г) 2-1
Локо Пд (д) 5-2
Лудогорец (г) 1-3
Ч.Море (г) 0-0
Верея (д) 3-1
Нефтохимик (г) 0-2
Пирин (д) 3-1
Локо ГО 0-1
Дунав (д) 0-2

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Сеп 16, 2020 12:04 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорската криза в Славия
Александър Тарханов е новият старши треньор на Славия

Александър Тарханов е новия старши треньор на Славия. Новината бе обявена от собственика на „белите“ Венцеслав Стефанов, който взе участие в днешното заседание на Изпълкома на БФС.

„Александър Тарханов ще бъде новия треньор на Славия. Сега го обявявам. Договорът му ще бъде толкова дълъг, колкото той иска. Съжалявам за раздялата със Златомир Загорчич, определено ми липсва. Той каза, че е изнервен, така че го разбирам", обяви Стефанов на излизане от Националната футболна база в Бояна.

„Нивата е дълга. Загубихме два мача много злощастно. Но имаме сили и възможности. Скоро ще видите много млади надежди за българския футбол с екипа на Славия", добави още той.

„Искам от треньора да дава шанс на младите. Да работи с тях, за да играем бърз и динамичен футбол. Това, което направиха Александър Тарханов и Иван Колев в първия си период, беше началото на подмладяването на отбора", обясни Стефанов.

Руският специалист вече е работил в Славия - от средата на декември 2015 до началото на ноември 2016 година. Под негово ръководство тимът завърши на четвъртото място в Първа лига през сезон 2015/2016. Началото на следващата кампания бе доста трудно за „белите“, които допуснаха 8 поражения в първите си 13 мача от родния шампионат. Това доведе до напускането на руския треньор, който се завърна в родината си, за да ръководи Урал Екатеринбург.

През миналата година Тарханов бе начело на арменския Пюник Ереван, а през юни стана старши треньор на втородивизионния руски тим Енисей Красноярск.

_________________
Изображение


Чет Сеп 17, 2020 3:27 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.