Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 2:19 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Треньорски барометър за септември 

Справя ли се щаба?
Да 8%  8%  [ 1 ]
Не 92%  92%  [ 12 ]
Общо гласове : 13

 Треньорски барометър за септември 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Треньорски барометър за септември
Има яснота за това, кой води тренировките и кой ще води отбора поне в първия мач. Мартин Кушев е разумното решение. Малко съм разочарован, че не си е подновил лиценза Про и трябва да се ползва лицензоносител. Малко се получава , че човек без ценз ще ни води, което е характерно за цялата държава. Той имаше такъв лиценз и какво - нямал е 3 дена за опреснителен курс или стотина лева да плати таксата ли? Трябва възможно най-бързо да поправи тази грешка.
Няма да гласувам до първия мач. И то гласът ми няма да зависи от изхода на мача срещу балансираният и скъп отбор на хитрата лисица Херо, а от това - дали ще бъде правилно подреден състава, дали грешниците от предишните мачове ще се разминат с потупване по рамото, дали Стериакис ще е на вратата или най-после ще се намери смелост да бъде забит на пейката и пр. Станев също има вина за това, че играем без вратар.
Единственият, в който имам безрезервно доверие е Милан Димитрич - скромният кондиционен треньор, който си върши работата на 1000%.




В рамките на съответния месец можете да гласувате в анкетата, да изразявате мнения, да дискутирате и пр. за дейноста на спортно-техническия щаб. Можете да сменявате гласа си според резултатите. Това е и мястото да споделяте интервюта и информации за щаба.
Досегашните резултати в над десетгодишната история на допитването, можете да видите тук.Темата е заключена и ще пада надолу, но данните ще се актуализират.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Сеп 08, 2020 8:29 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
Треньорски тандем ще води временно отбора на Славия. Мартин Кушев и Ангел Славков ще са начело на отбора.

Те ще изведат "белите" в домакинството на Берое. Мачът е последен от 5-ия кръг на елита.
Както е известно, след загубата с 0:1 от ЦСКА, треньорът Златомир Загорчич реши да напусне тима. Президентът на клуба пък така и не успя да намери толкова бързо заместник на сърбина.

Мартин Кушев, който бе помощник на Загорчич, няма Про лиценз. Затова може да води Славия най-много месец. Такъв обаче притежава Ангел Славков, който е шеф на Детско-юношеската школа.

Очаква се "белите" да бъдат поети от треньора на юношеския национален отбор до 19 години Ангел Стойков.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Сеп 10, 2020 10:52 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
Мартин Кушев: Славия играе добре, за резултатите до момента има и други фактори

Временният треньор на Славия Мартин Кушев говори пред Дарик преди домакинството на Берое в понеделник от 19:30ч. на стадион "Славия".

"По всяка вероятност мача с Берое ще го водя аз. Имам право да водя няколко мача, така че няма проблем. Моето мнение е, че точно сега не трябва да има промени. Футболистите са свикнали с този начин на работа. За резултатите до момента имаше и други фактори иначе отборът играе добре", каза Кушев.

"Останах изненадан от решението на Загорчич, имаше индикации от негова страна, но вярвахме че ще остане. В крайна сметка това е негово решение. Това са нормални ситуации. Уважаваме неговото решение и се надяваме да се срещнем пак. Бил съм на позицията старши треньор. Според мен натрупах доста опит като помощник, сега ми предстои Про лиценз, да го взема и да продължа кариерата си. Много е рано да се говори. Аз съм доста дълги години в Славия, но в нашата професия никой не може да каже къде ще се работи", добави временният треньор на Славия.

"Нямахме никакво време в тази пауза, защото имахме девет национали, което от една страна е добре, от друга не е, защото ние тренирахме с 10-12 човека цяла седмица. На този етап не трябва да променяме нищо кардинално.

За момента като контузии нямаме проблеми. За радост всички се оправиха в паузата. Само да възстановим националите. Всички се прибраха вчера с изключение на Янис Карабельов и Филип Кръстев.

Ще играем срещу отбора, който в момента играе най-добрия футбол, според мен. Ние трябва да играем нашата игра и се надявам да го спечелим", допълни Кушев.

_________________
Изображение


Чет Сеп 10, 2020 6:24 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
Аман от калинки в тая държава :D :D :D
Между другото и Ангел Стойков и Тараканата нямат про лицензи. Примерно един Качаманов, който не е бил треньор повече от 10 години - има.Но това е Качамана, а не някой смешко, който го мързи да гледа. Нищо, че като ни беше старши всяко изречение му почваше с "ми мумчетата".
Следващите курсове са чак декември месец.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Сеп 11, 2020 3:42 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
Против съм безлицензния. Доказа, че не може да води мач. не заради загубата, а за цялостен подбор и стратегия за мача. Надявам се поне шофьяора на автобуса да има книжка и за ремарке, за да докара головете от Кърджали.
Явно зад широкия гръб на Заги са се крили доста мишоци от пейката. Освен Кушев, това се отнася и за Радо Станев и големите му вратари. Е, последният си има и Петков за параван. Който трябва да се определи - ще играе ли, ще се пенсионира ли.
Благодарим ти Венци Стефанов!

Леко пускам и този линк през крачола - https://bgfootball.com/%D0%BD%D0%B8%D0% ... %BC%D0%BE/

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Сеп 14, 2020 8:33 pm
Профил WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 2:19 pm
Мнения: 304
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
И след толкова време ефекта от това писмо (което като съдържание сигурно е вярно) е че някой си го е преместил от единия крачол в другия


Пет Сеп 18, 2020 10:36 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
Промених си гласа на ЗА, най-после смелост да се извади Стериакис от групата.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Сеп 20, 2020 10:07 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
Не бързай с корекциите. Стериакис е контузен, за това е извън групата.

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!


Пон Сеп 21, 2020 10:15 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3765
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
рони написа:
Не бързай с корекциите. Стериакис е контузен, за това е извън групата.


Може и да е "треньорска контузия", не знаем със сигурност.
А може и да ни е дълбоко обиден за оценките, които му даваме, и сам да се прави на контузен, за да ни покаже колко струваме без него :lol: И понеже са си партия с Гошо, леко ми е свито под лъжичката, дали днес изцяло ще играе за отбора или ще реши и той да ни доказва, че и най-добрите грешат понякога :mrgreen:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Сеп 21, 2020 12:06 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за септември
По вестниците пише, че Славков щял да води мача не само на хартия.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Сеп 21, 2020 2:00 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.