Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:10 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Треньорски барометър за декември 

Справя ли се щаба?
ДА 19%  19%  [ 4 ]
НЕ 81%  81%  [ 17 ]
Общо гласове : 21

 Треньорски барометър за декември 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Треньорски барометър за декември


В рамките на съответния месец можете да гласувате в анкетата, да изразявате мнения, да дискутирате и пр. за дейноста на спортно-техническия щаб. Можете да сменявате гласа си според резултатите. Това е и мястото да споделяте интервюта и информации за щаба.
Досегашните резултати в над десетгодишната история на допитването, можете да видите тук.Темата е заключена и ще пада надолу, но данните ще се актуализират.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Дек 01, 2020 11:46 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Руснакът е абсолютно неадекватен и беше поредната тъпотия на Венци през този сезон. А те станаха доста - разпродажбата през лятото, никаквата селекция, на практика прогонването на Заги и за капак пенсионерът Тарханов. Не знам какво играят, какво тренират, но играта е някаква адска мъка и хаос. Как комуникират също не ми е ясно, не го видях и чух един път да им викне нещо по време на мачовете.

За да се спасим са нужни час по-скоро две неща - нов адекватен треньор и стабилна зимна селекция. Като наблягам на треньора най-вече, дали ще е някой като Вили Вуцов, дали ще е млад треньор тип Веско Великов или Ангел Стойков, не знам, но ще е по-добре със сигурност от бляда. Разбира се, най-добре би било Загорчич да се върне, но не ми се вярва. Не променим ли нещо, Б група идва със страшна сила.


Сря Дек 02, 2020 7:00 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 05, 2012 4:59 pm
Мнения: 767
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Б група Дебел, там и ти ставаш за треньор! Нали разбираш от всичко.... Смешник!


Сря Дек 02, 2020 8:03 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Време е Хаяско да си взима чуковете и шапчето и да пали гуменките към Сибир. Иначе изпадаме.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Дек 03, 2020 1:02 am
Профил WWW
Познат

Регистриран на: Вто Сеп 15, 2020 12:44 pm
Мнения: 34
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Сигурно Кушев да беше останал за втори път като старши щеше да е по-добре от това...


Чет Дек 03, 2020 9:34 am
Профил
Познат

Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 5:26 pm
Мнения: 41
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
От мачовете които съм гледал тази есен,а и от сухата статистика-2 точни удара за 3 мача, Славия е най-слабия отбор в лигата.
С изключение на Филип Кръстев и Тасевски(Филип е продаден а Дарко щеше да припадне след 30 метра спринт), индивидуалните футболни умения са меко казано лимитирани, прибавете аматьорщината на всички нива и ми кажете кой нормален треньор ще дойде
при нас.
P.S. Да не го урочасам, но малкия Вуцов ме изненада приятно.


Чет Дек 03, 2020 11:09 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Наставникът на Славия - Александър Тарханов, сподели впечатленията си от победата над "Ботев" Враца. Столичани постигнаха първия си успех като гост въпреки условията във Враца.

"Играта бе нелоша за този тежък терен. До втория гол имахме преимущество, но след него се отпуснахме и дадохме инициативата на "Ботев" Враца", заяви Тарханов.

"Да, теренът бе доста тежък, играхме футбол, колкото можахме. Получиха се доста интересни ситуации, тъй като те също играха добре."

"Още не съм погледнал ситуацията, от скамейката е трудно да се определи точно", бе коментарът на наставника за спорната дузпа, която получи неговият тим.

"Тази победа е много важна за нас. Не бяхме побеждавали като гости, а днес успяхме, за което днес се радвам много. Решил съм да помогна на отбора, правя всичко възможно. Добре е, че вече не сме последни. Смятам, че ще се качваме все по-нагоре. Започваме да играем по-добре, след коронавируса и паузата за националните отбори. Нужно е време, в което да работим заедно, за да може да имаме по-добри резултати."

"Не чета български медии, понеже не разбирам. Феновете са си фенове. Ако съм в отбор, който е бил първи и е станал десети, това е друго. Но отборът е в дъното и е нужно време да подобрим играта си. Ситуацията не е толкова лесна. Аз съм в прекрасни отношения с президента, работил съм заедно с помощниците. Ситуацията е тежка, но не трябва да ни обиждат. Ние се стараем да побеждаваме всеки мач, да печелим максимум точки", завърши Тарханов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Дек 10, 2020 9:43 pm
Профил WWW
Познат

Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 5:26 pm
Мнения: 41
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Статистиката от последните 20 години показва, че всички отбори водени от Тарханов се борят да не изпаднат. Урал е осми при идването му и 12 /последно място преди изпадане/ при напускане. Самара е докаран до същото 12 място. Сезон 11/12 поема Химки пролетта, води лятната подготовка и сезон 12/13 има 1 точка до пети кръг - съответно отборът изпада в ТРЕТА дивизия. Сезон 16/17 година, ако не беше Заги, знаем къде отивахме и ние.
Човека работи, старае се да побеждава всеки мач, да печели максимум точки, но с Венци Стефанов не са мръднали от 90 те, а вече сме почти 2021 година, играта е съвсем на друго ниво.
Хубавото е че след загубите, а и да изпаднем ще бъде с :mrgreen:


Вто Дек 15, 2020 5:51 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Старши треньорът на Славия Александър Тарханов коментира загубата на своя тим от Локомотив (Пловдив). "Белите" отстъпиха с 0:2 като гост, а според руския специалист се е получил атрактивен мач.
"Това, което не ни достигна, не е само в този мач, в атакуващ план не ни се получават нещата. Локомотив са един добър отбор и ние направихме много грешки в защита. И голът беше от грешка, който ни вкараха, и след това отново направихме.

Видя се, че не отстъпваме нито на Лудогорец, нито на Локомотив, но и това съдийство оказва влияние. Очевидни нарушения се пропускат, това се видя в наказателното поле, а и не само. Жалко, че съдията не се представи на ниво, имаме доста претенции към него. Така се получава и в Русия.

Не мога да се оплача, физически момчетата издържаха на такъв тежък мач и тежък терен. Мачът ми хареса. И Локо атакуваше, и ние атакувахме, имаше добри единоборства. Трябва да поработим върху всичко. И селекция, и физическа, и игрова подготовка", заяви Тарханов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Дек 16, 2020 12:33 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорски барометър за декември
Тарханов взима руснаци в Славия, разкри срока на договора си

Треньорът на Славия Александър Тарханов може да подсили тима със свои сънародници. Той призна в интервю за sport-express.ru, че няма да се поколебае да вземе млади играчи от Русия, които да пасват на концепцията му. В първия си престой начело на "белите" Тарханов доведе на "Овча купел" нападателя Сердер Сердеров и защитника Никита Сергеев.

"Ако намеря млади и обещаващи футболисти, защо да не ги взема в Славия? Естествено, не можем да си поволим голямо име, тъй като не можем да му дадем висока заплата. Дали 10 000 евро е много за клуба? Никой в Славия не получава толкова", заяви Тарханов.

Той е уверен, че през пролетта белите ще се представят добре и без проблем ще запазят мястото си в елита. Тарханов припомня, че е поел Славия с актив от 1 точка, докато сега са 12. Ако не е била ситуацията с коронавируса, то положението би било по-добро.

Руснакът разкри и срока на договора си със Славия - 2 години."Президентът Венцеслав Стефанов ми каза, че договорът ми ще продължи, докато искам. За начало подписахме за 2 години. Надявам се, че ще го изпълня", каза Тарханов.

_________________
Изображение


Вто Дек 29, 2020 7:30 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 15 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.