Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:10 am



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 БЛАГОДАРИМ ТИ, АНДИ! 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение БЛАГОДАРИМ ТИ, АНДИ!
"Надявам се един ден пак да играя за този велик клуб", пише защитникът
Капитанът на Славия Андреа Христов се сбогува с клуба с емоционален пост в социалните мрежи.

Защитникът ще премине във втородивизионния италиански Козенца, където игра през сезон 2018/2019 г.

Ето какво написа той в профила си в социалните мрежи:
„Дойде моментът в който се разделям с клуба в който прекарах повече от 5 години-Славия. Преди да продължа по пътя си бих искал да изкажа благодарността си към Славия. Благодаря на президента на клуба, че вярваше в мен през всичките тези години. Благодаря на треньорите и целия екип, които ме изградиха като футболист. Благодаря на съотборниците си за съвместната работа. Винаги съм давал над 100% във всеки един мач в който съм играл за Славия. Ще се радвам след години отново да играя за този голям отбор. Благодаря на феновете, за това че ни подкрепяха и в най-трудните моменти.

Благодаря на семейството ми, моята опора.

Без вас, нито една загуба нямаше да бъде мотивация и нито една победа нямаше да има стойност“.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Яну 05, 2022 9:53 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: БЛАГОДАРИМ ТИ, АНДИ!
Бъди жив и здрав, пази се от тежки контузии, Анди! И нека си щастлив в новия си отбор! Вярвам ти от първата контрола, в която те пуснаха да играеш за Славия и въобще не видях разлика между теб и брат ти, когото замени през второто полувреме. И двамата сте готини, и на двамата желая успех и развитие в Италия.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Сря Яну 05, 2022 10:38 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: БЛАГОДАРИМ ТИ, АНДИ!
Славия изпрати Андреа Христов с благодарност

Отборът на Славия използва социалните мрежи, за да изпрати с благодарност Андреа Христов. Защитникът на "белите" се разделя с клуба, тъй като му предстои трансфер в италианския Козенца. Очаква се столичани да получат около 1 милион лева за правата на българския национал. Ето какво написаха от Славия във "Фейсбук":

"След повече от 5 години, 131 официално изиграни мача, 4 отбелязани гола, спечелена купа на България и бронзов медалист с екипа на Славия, сърцатият защитник на белите Андреа Христов се отправя към ново предизвикателство в кариерата си! Желаем му преди всичко здраве и много успехи в новият му клуб!
Благодарим ти Анди за себераздаването с бялата фланелка, успех".

_________________
Изображение


Чет Яну 06, 2022 4:05 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: БЛАГОДАРИМ ТИ, АНДИ!
Андреа Христов: Серия Б е в пъти над българското първенство

Българският защитник Андреа Христов коментира трансфера си в италианския втородивизионен Козенца. Христов, който до този момент защитаваше цветовете на Славия, определи новия си клуб като „отбор с традиции в италианския футбол и страхотни фенове“ и обяви, че основната цел до края на сезона ще бъде оставането в Серия Б.

„Радвам се за преминаването си в Козенца. Това е отбор с традиции в италианския футбол и страхотни фенове. Мисля, че нивото в Серия Б е в пъти по-добро от българското. Първата цел вече ми е поставена и тя е отборът да остане в Серия Б“, коментира Христов за БНТ.

Българският национал разкри още, че е обсъдил идването си в Италия със своя брат близнак Петко, според когото премин

_________________
Изображение


Пон Яну 10, 2022 10:16 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.