Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:40 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 
 Треньорски барометър за април 

Справя ли се щаба?
Да 84%  84%  [ 16 ]
Не 16%  16%  [ 3 ]
Общо гласове : 19

 Треньорски барометър за април 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Треньорски барометър за април
Завръщането на Загорчич налага презареждане на анкетата


В рамките на съответния месец можете да гласувате в анкетата, да изразявате мнения, да дискутирате и пр. за дейноста на спортно-техническия щаб. Можете да сменявате гласа си според резултатите. Това е и мястото да споделяте интервюта и информации за щаба.
Досегашните резултати в над десетгодишната история на допитването, можете да видите тук.Темата е заключена и ще пада надолу, но данните ще се актуализират.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Апр 10, 2021 1:03 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Треньорски барометър за април
Това ще е най-добрият подарък за рождения ден, пълна подкрепа за Заги, веднъж вече ни спаси от изпадане и взехме Купата, дано сега успее и в двете начинания.


Съб Апр 10, 2021 1:21 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за април
Дано само стратегията на Демби да не е да го покани, гарнирано с дебелашки констатации за вина за сегашното положение, с цел той да откаже.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Апр 10, 2021 1:24 pm
Профил WWW
Познат

Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 5:26 pm
Мнения: 41
Мнение Re: Треньорски барометър за април
Да се върне Заги е най-добро, дори единствено решение в този момент, но въпросът е ще има ли промяна в политиката на ръководството. Според мен Заги ще откаже, защото мисленето и морала на В.Стефанов са си още в миналия век и НИКОГА няма да се променят.


Съб Апр 10, 2021 7:25 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за април
Загорчич ще изведе Славия за тренировка утре, а в понеделник ще бъде представен официално.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Апр 11, 2021 2:15 am
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Треньорски барометър за април
Заги ще изведе отбора за тренировката днес от 16:00. Всеки ,който има възможност нека да отиде да покаже подкрепата си!

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Апр 11, 2021 12:04 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорски барометър за април
Официално: Славия обяви завръщането на Загорчич

От Славия официално обявиха завръщането на Златомир Загорчич, начело на "белите".

Специалистът ще бъде представен като старши треньор на 12 април, понеделник, от 16.00 часа.

На пресконференцията на стадион "Славия" ще присъства президентът на клуба - Венцеслав Стефанов.

_________________
Изображение


Нед Апр 11, 2021 12:53 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за април
Цитат:
„За нас най-важният мач е всеки следващ. Няма как да подценяваме, трябва да изиграем всеки един до края с максимална концентрация, а те са общо 8. Разчитам и на финал за Купата. Трябва да сме сериозни и се надяваме да успеем. Затова се връщам, тъй като Славия заслужава много по-добри резултати и ще ги направим”, продължи Заги.
„Поех риска, когато се родих още. Животът лесен ли е? Няма нищо лесно. Излизаме на терена и се раздаваме. След като съм тук, вярвам, че можем да го направим. Убеден съм в това нещо и не е странно завръщането ми”, акцентира Загорчич.

„Може пак да искам отпуска по някое време. В живота не е лесно, винаги влизаш в трудностите и някой път са хубави моментите. Във вчерашната тренировка видях настроение. Има доста млади футболисти, доста промени, откакто аз си тръгнах. Убеден съм, че ще го направим това, което е нужно за Славия”, продължи Загорчич.

„Със сигурност срещу Арда ще е тежко. Гледах много от мачовете във Сърбия по телевизията. Те са добър и стойностен отбор, но знам, че моите момчета ще се раздадат на повече от 100% да спечелят мача. Емил Стоев има проблеми с рамото, не знам какво му е състоянието, но трябва да почне днес да играе. Не съм сигурен от колко време не е играл. Славия има добър кондиционен треньор и досега са работили. Мисля, че няма да има проблеми.

„Имах предложения за работа, докато нямах работа, но не съм ги приел”, акцентира Златомир Загорчич


Цитат:
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов представи Златомир Загорчич като нов треньор на „белите”. Стефанов призна, че има сериозен дисбаланс в резултатите на столичани, като даде за пример случващото се при английския шампион Ливърпул, който също не постига добри резултати през тази кампания.
„Има приоритети пред Славия – и Купата, и концентрацията. Чухте треньора, ние сме бойци на тихия фронт. Той знае, че каквото се разберем, това е. Ние и преди това не сме подписвали договори с него. Контрактите между мъже не представляват нищо, стискаш си ръката и гледаш напред. Лист хартия е просто", анализира босът на Славия.
„Нормално е този дисбаланс в резултатите на Славия. И Ливърпул бяха на първо място, а сега не са, Барселона, Реал.. В случая лошото е, че се случи на нас, но трябва да покажем, че сме мъже и да се изправим. Тук сме, за да работим и променим нещата. В това се състои цялата философия. Ако седнем да го мислим, отгоре-надолу, отляво-надясно – това са неща само за журналистите и статистиката. Всички привърженици и хора със Славия искат отборът да е добре", говори Стефанов.

„Не искам провокационни въпроси. И с Тарханов, и със Заги винаги сме се разделяли като мъже и приятели. Виждаме, че има недобри игри и трябваше нещо да се промени. Обикновено е треньорът този, с който клубовете се разделят. Тарханов не е виновник, а главните виновници са в тези в съблекалнята. Заги има достатъчно знания и възможности да промени това нещо към по-добро. Обстановката във Славия винаги е била нормална. При нас няма простотия, ексцесии, интриги, клинове в отбора. Сядаме, разясняваме като мъже, говорим като мъже, разделяме се като такива и се срещаме. В края на краищата животът изисква първо да сме коректни един към друг, за да имаш сурат да погледнеш после този човек”, коментира Венци Стефанов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Апр 12, 2021 5:21 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.