Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 18, 2024 5:58 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 47  Следваща
 Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
Дано Галин се върне, ще е чудно, но нека стане факт, да не бързаме. А и не забравяйте бат ви Венци, съмнява ме да остави и Ради, и Макрилос, че и новите Тасев и Галин евентуално, прекалено добре става. :D В защита и в средата на терена продължаваме да сме зле. Не е ясно и какво ще се случва с ветераните Рангелов, Тасевски и Мишо Александров.


Пет Юни 04, 2021 9:52 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
https://topsport.bg/tsska-1948/naydenov ... odina.html
Помияр.


Пет Юни 04, 2021 10:20 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12884
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
Viktor4o_Rs написа:
Дано Галин се върне, ще е чудно, но нека стане факт, да не бързаме. А и не забравяйте бат ви Венци, съмнява ме да остави и Ради, и Макрилос, че и новите Тасев и Галин евентуално, прекалено добре става. :D В защита и в средата на терена продължаваме да сме зле. Не е ясно и какво ще се случва с ветераните Рангелов, Тасевски и Мишо Александров.


Тасевски преподписа още преди да свърши сезона, заедно с Гошо. Рангелов - от него си зависи. Според мен ще остане и ще се опита с по- добър треньор и състав да се реабилитара за слабия сезон. Мишо може да играе на двете крила и на двата бека. При положение, че съставът ни винаги е недоокомплектован, не ми се вярва Заги да освободи такъв поливалентен играч, който може да запълни много дупки, а и е здрав физически. На десния бек имаме Томбак и Анди може да се включва, но на левия сме зле само с македончето, ако остане.
В момента имаме трима централни защитника - Анди, Виячки и Коце Велков. Последният, ако проведе подготовка и влезе във форма, е добра опция, още повече, че може да играе и като дефанзивен халф, а и все пак е носител на купата и е по-специален. Може да дръпнат някой младок. В България 19 и двамата централни защитници са от Славия, защо да не се даде шанс на някой от тях.
В средата са Вълчев, Макрилос, Дост... Обезпечени сме. Винаги може и по-доБре, ако се появи възможност. Виж, таран нямаме. Да се надяваме, че Косъма ще се пази от контузии и ще си върне формата.Освен Боруков , друг достъпен читав таран в България нямаме.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Юни 04, 2021 11:31 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4027
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
Славия чака Галин Иванов, ще вземе максимум един чужденец

"Да, чакаме го. Но първо е нужно той да си уреди нещата с ЦСКА 1948. При нас Галин винаги е добре дошъл", призна Стефанов.

Той допълни, че селекцията при "белите" ще продължи и в тима ще дойдат нови играчи. "Не мога да кажа какви ще са. Но ще вземе максимум един чужденец това лято", добави още той. До момента Славия има едно ново попъление - Тони Тасев от Монтана.

Стефанов коментира и бъдещето на Дарко Тасевски и Димитър Рангелов. "Мисля, че ще останат. Последната дума ще има треньора Златомир Загорчич", завърши Стефанов.

_________________
Изображение


Пет Юни 04, 2021 4:20 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4027
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
Цитат:
Новакът в елита Локомотив София уреди полузащитникa на Септември Симитли Христо Иванов.

Фланговият футболист е юноша на Славия. Той се раздели с "белит"е по взаимно съгласие в началото на февруари тази година и направи страхотен пролетен полусезон в Септември.


Нямам наблюдения в/у него.

_________________
Изображение


Съб Юни 05, 2021 7:03 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12884
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
SaKrAnTo 1913 написа:
Цитат:
Новакът в елита Локомотив София уреди полузащитникa на Септември Симитли Христо Иванов.

Фланговият футболист е юноша на Славия. Той се раздели с "белит"е по взаимно съгласие в началото на февруари тази година и направи страхотен пролетен полусезон в Септември.


Нямам наблюдения в/у него.


Той е от набора , който беше водено т Иво Градев. Заедно к Филип Кръстев, Димитър Стоянов и Мартин Атанасов беше викнат да тренира в първия състав и получи шанс в някои мачове, но при наличието на добри флангови играчи, каквито винаги сме имали, не можа да хване окото на Заги при мъжете. А шансове е получил най- вече в тренировъчния процес. Сигурен съм, че ако беше свръх талант, Заги щеше да го наложи за тези години.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Юни 06, 2021 2:03 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 7:23 am
Мнения: 590
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
Така клубът от „Армията“ може да се размине с подписа му, както и с този на Радослав Кирилов.

Крилото на Славия влиза в плановете на спортно-техническото ръководство на клуба заедно с Димитър Костадинов. Двамата са част от плановете на армейците да подсилят тима и с попълнения от родния пазар.

Оказа се, че „червените“ имат сериозен конкурент за подписа на аса на „белите“ в лицето на Арда. Това разкри вчера президентът на клуба от “Овча купел” Венцеслав Стефанов.

“От ЦСКА може да искат Ради Кирилов, но аз не знам за такъв интерес, защото още не са ме потърсили, не са ме питали и не сме говорили. За Кирилов ми се обадиха само от Арда. Те проявяват интерес, но последната дума ще е на старши треньора Златомир Загорчич и на самия футболист. Аз ще се съобразя с тяхното мнение, макар че лично за мен най-добре е Ради да излезе да играе в чужбина”, заяви Стефанов, който сподели, че все още не е мислил на каква цена би се разделил с футболиста.

“Ради Кирилов няма поставена конкретна цена. Всичко е въпрос на преговори, но аз не вярвам от ЦСКА да ме потърсят. Те сега ще обиколят всички изпаднали отбори от Бразилия и Африка, но не мога да им налея акъл. Видяхте как загубиха пари с последните, които си тръгнаха.”


Нед Юни 06, 2021 8:48 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 7:23 am
Мнения: 590
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
ЦCКA 1948 ocъщecтви трaнcфeрeн удaр, cлeд кaтo привлeчe юнoшecкия нaциoнaл Cтeлиян Дoбрeв. 17-гoдишният футбoлиcт идвa при „чeрвeнитe“ oт Cлaвия, къдeтo прeминa прeз зимaтa, нo нe уcпя дa ce нaлoжи в cъcтaвa. Млaдoкът нaпрaви oтличнo впeчaтлeниe и чecтo пoлучaвaшe дoвeриeтo нa трeньoрcкия щaб нa Eтър.

В мoмeнтa Cтeлиян Дoбрeв e нa лaгeр c юнoшecкия нaциoнaлeн oтбoр дo 19 гoдини и вчeрa ce рaзпиca при рaвeнcтвoтo 1:1 cъc Ceвeрнa Мaкeдoния в кoнтрoлa.

Трaнcфeрът бe oбявeн oт ocнoвния cпoнcoр нa ЦCКA 1948 Цвeтoмир Нaйдeнoв. Тoй изпoлзвa eднa oт coциaлнитe мрeжи, къдeтo cъoбщи зa привличaнeтo нa 17-гoдишния тaлaнт.


Нед Юни 06, 2021 9:27 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4027
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
Загорчич застава пред медиите на 14 юни

Славия започва лятната си подготовка на 14 юни. "Белите" ще направят първа тренировка в 18:00 часа на стадиона в квартал Овча Купел. Малко преди старта Златомир Загорчич ще даде първия си брифинг преди новия сезон. По традицията славистите ще представят новите си попълнения. До момента това е само Тони Тасев от Монтана, но е твърде вероятно да има още поне двама нови.

_________________
Изображение


Пон Юни 07, 2021 2:54 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12884
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията, подготовка, контроли - 2021/2022
Славия се раздели с двама от най-опитните си футболисти. Голмайсторът Ивайло Димитров и полузащитникът Михаил Александров вече са свободни агенти, научи БЛИЦ.

Договорите им бяха до края на изминалия сезон и не беше постигнато споразумение за преподписването им.

Косъма караше втори период в Славия, след като се завърна в "Овча Купел" през зимата на 2020 година. Преди това той игра в Етър, Жетису (Казахстан), Арарат-Армения (Ереван) и др.

31-годишният Mихаил Александров се присъедини към Славия преди половин година, след като преди това беше в Арда (Кърджали).

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Юни 09, 2021 3:25 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.