Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:57 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Дарко Тасевски: След края на сезона спирам 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Дарко Тасевски: След края на сезона спирам
Халфът на Славия Дарко Тасевски разри, че спира с футбола след края на предстоящия сезон.

"Чувствам се добре. Избутах подготовката без контузии, което бе най-важното. Усещам се наистина добре, изкарах цялата подготовка без проблеми. Надявам се да довърша футболната си кариера, както трябва. Мисля, че това ще бъде последният ми сезон и исках да приключа кариерата, както аз си мога, а не с контузии", призна Тасевски в "Домът на футбола".

"Може би това бе една от причините. Загорчич си тръгна миналата година, след това се върна. Може би затова реших да продължа да играя, защото говорих с него. Хубаво е, когато хората те уважават и искат да си при тях. Ще помагам на младите момчета. Дали ще съм титуляр, дали резерва.. ще съм тук да помогна."

"Мисля, че има с какво да помогна. Аз съм немалко време във футбола - почти 20 години. Знам какво трябва, знам как се държи един професионален футболист. Като видя младите момчета къде бъркат, един съвет, една добра дума е полезна. Играе ми се. Миналата година може би изгубих желание, любовта никога не може да си отиде", допълни футболистът.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Юли 21, 2021 11:25 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.