Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Мар 19, 2024 11:49 am



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Радослав Кирилов: Предстои ни мачът на годината, ЦСКА ще опи 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12859
Местоположение: SOFIA
Мнение Радослав Кирилов: Предстои ни мачът на годината, ЦСКА ще опи
Капитанът на Славия Радослав Кирилов говори за предстоящия полуфинал за Купата на България между белите и ЦСКА. Националният състезател взе отношение и по други футболни теми.

"Във Враца не сме подходили несериозно, както се говореше, просто "Ботев" се нуждаеше от трите точки, ние не се противопоставихме добре. Сега във вторник ни чака мачът на сезона може би. Шансовете са равни, ЦСКА в последно време не е в най-добрата си форма, но това не трябва да ни успокоява по никакъв начин, голям клуб са, с голяма фенска маса, този мач им остава да спасят сезона. Надявам се да покажем добър футбол и двата отбора.

Предимството ни е, че сме добър колектив, имаме треньор, който работи от доста време с нас. При нас напрежението е по-малко, никой не очаква от Славия да спечели Купата, но това не означава, че ние в съблекалнята не вярваме в този успех. Имаме бързи футболисти, остри, те също разполагат с такива, надявам се да сме концентрирани и да вземем най-доброто от мача. Ние ще гледаме да си свършим нашата работа, а какво става в другия полуфинал не трябва да ни интересува. През 2018 година не бях в Славия, но добре помня какво стана, Жоро Петков направи голям мач. Той е на разположение, тренира, важното е, че се оправи и сега е добре.

Призовавам феновете на Славия да дойдат да ни подкрепат, ще има и феновете на гостите, ще стане интересен мач. Не съм човек, който обича толкова да приказва, гледам да си върша работата и давам пример на младите футболисти, които не са малко в Славия, знаете. Ще се опитаме да вземем максималния брой точки в оставащите точки. За да се стигне до сделка за мен, трябва и ръководството на Славия да е доволно от офертата. Ако дойде оферта, ще преценим. За мен това не е самоцел, в Славия се чувствам добре. Гледах целия мач между Италия и Северна Македония, гостите играха доста здраво и изчакаха своя шанс, това показва, че футболът понякога е нелогична игра. Дори малки държави като нас имат своите шансове да постигне някакви успехи.

Всички отбори сме горе-долу равностойни, може би Гибралтар е аутсайдерът, трябва намерим постоянство и имаме всички шансове да сме първи в групата. Помня добре своя дебют срещу Беларус, първия ми гол срещу Украйна, мачовете с Швейцария и Италия, винаги е било чест да съм част от националния отбор. В днешно време навън се инвестира много във футбола, трябва и ние да поемем по този път. Според мен разполагаме с добри футболисти, не знам къде се къса нишката, разбирам футболния фен, всички сме футболни фенове. Трябва да си подкрепяме държавата, националния отбор, това имаме и трябва да си го подкрепяме. Напоследък изобщо не си почивам, доста пътуваме, постоянно по лагери, не е толкова лесно, колкото си мислят хората, нямам много време за семейството, днес прекарах целия ден с малкия и жена ми. Това е общо взето. По лагерите обичам да чета книги и да гледам предавания, най-вече спортни", каза още Радослав Кирилов за "Спортал".

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Апр 10, 2022 6:20 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: saract и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.