Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 7:51 am



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 "локомотив София" - "Славия" 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение "локомотив София" - "Славия"
17 март 17:30 часа

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Мар 12, 2023 4:06 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "локомотив София" - "Славия"
Групата на Славия за мача като гост:

Светослав Вуцов, Николай Кръстев, Ертан Томбак, Емил Виячки, Венцислав Керчев, Велко Йеленкович, Людовик Соарес, Христо Попадийн, Натан Гасама, Ерол Дост, Валентин Петров, Чунг До, Кристиян Стоянов, Емил Стоев, Кристиан Добрев, Галин Иванов, Тони Тасев, Роберто Райчев, Ахмед Ахмедов, Владимир Николов

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Мар 16, 2023 10:41 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "локомотив София" - "Славия"
Поздравления за агитката и подкрепата! Имаме няколко човека, които меко казано не са във форма, за съжаление Галин е един от тях ... Новите Йеленкович и Николов засега са тотал щета, Чунг не е готов за титуляр, това са 3-4 човека, бая си е. ;) И въпреки това тотално надиграхме буферите и сме по-добрият отбор, имахме супер много положения... Съдията не ни е виновен, за съжаление голът на Тасев беше правилно отменен. Продажбата на Нгуена и освобождаването на Вълчев бяха тотална глупост, Минчев също се контузи, Тасевски е вечно контузен и ние нямаме халфова линия. Все пак аз съм оптимист, че ще ги бием за Купата, което е по-важният мач така или иначе. :)


Пет Мар 17, 2023 7:45 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "локомотив София" - "Славия"
Viktor4o_Rs написа:
Поздравления за агитката и подкрепата! Имаме няколко човека, които меко казано не са във форма, за съжаление Галин е един от тях ... Новите Йеленкович и Николов засега са тотал щета, Чунг не е готов за титуляр, това са 3-4 човека, бая си е. ;) И въпреки това тотално надиграхме буферите и сме по-добрият отбор, имахме супер много положения... Съдията не ни е виновен, за съжаление голът на Тасев беше правилно отменен. Продажбата на Нгуена и освобождаването на Вълчев бяха тотална глупост, Минчев също се контузи, Тасевски е вечно контузен и ние нямаме халфова линия. Все пак аз съм оптимист, че ще ги бием за Купата, което е по-важният мач така или иначе. :)


И да добавя, че централните ни нападатели са нефелни. Ахмедов правилно го изгониха от чорбата, не става за сериозен футбол. А тоя Николов е по-зле и от него - не знам кой го е харесал, но той само жълти картони може да изкарва - не ни трябва такъв. Иначе като цяло стояхме по-добре от буферите на терена, но нямахме и грам късмет при завършващите удари, които хич не бяха малко в този мач. Надявам се да си го върнем в мача за Купата.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пет Мар 17, 2023 8:27 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12869
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "локомотив София" - "Славия"
Аз мисля, че не излизаме с най-доброто в пореден мач. Ахмедов като го пуснат за цял мач върши доста работа. Попадиин е класи над Томбак на бека, а Йеленкович може да само лъска обувките на Гасама. Като сложим и До и Николов и ние излизаме с половин отбор. Никой съдия не ни виновен за връзкарщината и малоумното редене на състава, както и за хипер мега малоумната трансферна политика.
Що се отнася до хляба на момчетата - като си го подритваш като в мачовете с Лудогорец и Хебър и Господ ти го взима. Хлябът трябва да се уважава във всеки мач.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 18, 2023 5:00 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.