Национален Клуб на Слависта
https://www.slaviasofia.com/forum/

"Етър" - "Славия"
https://www.slaviasofia.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=6913
Страница 1 от 2

Автор:  venci_1913 [ Съб Юли 08, 2023 4:41 pm ]
Заглавие:  "Етър" - "Славия"

Понеделник 17.07 20:45
1 Кръг

Автор:  seth [ Нед Юли 16, 2023 11:59 am ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Николай Кръстев. Георги Петков, Емил Мартинов, Венцислав Керчев, Георги Търтов, Людовик Соарес, Ертан Томбак, Валентин Петров, Велко Йеленкович, Ерол Дост, Чунг До, Емил Стоев, Иван Минчев, Кристиан Добрев, Кристиян Стоянов, Роберто Райчев, Галин Иванов, Тони Тасев, Денислав Александров, Йон Бакеро, Владимир Никилов.

Автор:  seth [ Нед Юли 16, 2023 4:43 pm ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Генев има да изтърпява наказание от 2 мача от миналия сезон, а Гасама от един. Само не знам защо Бакеро е взел 21 футболисти, при положение, че може да запише 20 в тимовия лист. Този един излишен ще се чувства прецакан. Слаб 2 по психология.

Автор:  SaKrAnTo 1913 [ Пон Юли 17, 2023 9:29 am ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Проблеми за Бакеро в защита

Старши треньорът на Славия Хосе Мария Бакеро има да решава сериозни проблеми в защита преди дебюта си - гостуването на Етър тази вечер. Поради наказание за натрупани жълти картони от миналия шампионат срещата на "Ивайло" пропускат централните бранители Виктор Генев и Натан Гасама.

Санкцията на първия е от "Ботев" (Пловдив), където игра до миналия сезон, преди да подпише с белите. Друг защитник, завърнал се в "Овча купел" това лято - Мартин Георгиев, не попадна в групата. Доскорошният футболист на юношите на Барселона е изостанал с подготовката. Бакеро налага нов стил и схема на игра за столичани - с трима в защита. Въпросните проблеми обаче ще затруднят сериозно испанската легенда.

В предни позиции обаче изборът е солиден, а младокът Роберто Райчев, който блесна по време на подготовката, се очаква да започне титуляр.

Автор:  seth [ Пон Юли 17, 2023 10:21 am ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Всички тези проблеми се знаят от близо месец и половина. Няма оправдания със сътава и проблеми. Имаше достатъчно време за подготовка и селекция.

Автор:  Spiro [ Пон Юли 17, 2023 10:41 am ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

В групата има само един висок защитник - Велко Йеленкович, но той изпусна голяма част от подготовката :cry:

Автор:  seth [ Пон Юли 17, 2023 11:19 am ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Spiro написа:
В групата има само един висок защитник - Велко Йеленкович, но той изпусна голяма част от подготовката :cry:


Той не е и баш защитник, по - добре се справя в предмостието.

Автор:  seth [ Пон Юли 17, 2023 7:07 pm ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Прикачени файлове:
361641862_1008494560366387_1972335497479472760_n.jpg
361641862_1008494560366387_1972335497479472760_n.jpg [ 208.37 KiB | Прегледано 4089 пъти ]

Автор:  Spiro [ Пон Юли 17, 2023 10:14 pm ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Минимална, но сладка победа като гости в пръвия кръг, честито слависти! Оптимистично начало, браво на играчите, браво на треньора! Късметът следва смелите! Дано продължим с победен дух сезона!

Автор:  SaKrAnTo 1913 [ Пон Юли 17, 2023 11:45 pm ]
Заглавие:  Re: "Етър" - "Славия"

Хосе Мария Бакеро: Много съм доволен от футболистите

Старши треньорът на Славия Хосе Мария Бакеро остана доволен от успеха на неговия отбор срещу Етър (1:0) на старта на новия сезон в efbet Лига. Новият наставник на "белите" заяви, че футболистите започват да свикват с концепцията на играта, която той иска да вижда.

"Като всеки отбор, който е новак, през първите 20-25 минути беше нормално те да играят добре. Бяха много опасни. Освен тези минути, ние се справихме добре. Започнахме да играем много по-спокойно, особено през втората част. Имахме 3-4 ситуации, при които можеше да се разпишем.

Направихме много промени в концепцията на играта. Много съм доволен от футболистите. Бяхме агресивни. Видях много неща, които трябва да подобрим, но направихме и много неща добре. Доволен съм.

Може би още следващата седмица ще подпишем с нов футболист. Доволен съм от качеството, което имаме. С президента и с клуба работим заедно и ще продължим да го правим. Много съм доволен от играчите. Винаги когато спечелиш, е по-лесно, но това не променя работата. Важен е не следващият мач, а че всички трябва да работим през следващата седмица, за да се подобрим", заяви Бакеро.


Галин Иванов: Най-важното бе да стартираме с трите точки

"Успяхме да създадем положения и вкарахме гол. През втората част пропуснахме 3-4 чисти положения, но за първи мач бе най-важното да стартираме с трите точки.

Доста футболисти не са играли с тази схема, но се надявам бързо да навлезем в това, което се изисква от нас. За нас е чест, че той е наш треньор. Надявам се, че ще донесе много успехи на Славия", заяви Галин Иванов.

Страница 1 от 2 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/