Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 5:00 pm



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
 "Пирин" - "Славия" 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение "Пирин" - "Славия"
2 октомври 17:30

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пет Сеп 29, 2023 1:32 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
Време е вече да бием. Пирин е във възход с новия треньор, Иво Тренчев, който игра при нас в недалечното минало. Крайно време е за три точки.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Сеп 30, 2023 5:36 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
Не вземем ли трите точки ставаме основния кандидат за изпадане..........
Не мисля ,че Иван Колев се справя и ако и тук загубим WC да ходи да се извинява и да се моли на Заги
защото мисля ,че само той може да отърве отбора.


Съб Сеп 30, 2023 8:55 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
ghp написа:
Не вземем ли трите точки ставаме основния кандидат за изпадане..........
Не мисля ,че Иван Колев се справя и ако и тук загубим WC да ходи да се извинява и да се моли на Заги
защото мисля ,че само той може да отърве отбора.

Заги трети път няма да се хване на хорото. Покрай рождения ден на Кушев е отказал и на нас и на 48.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Сеп 30, 2023 10:22 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
Светослав Вуцов, Николай Кръстев, Венцислав Керчев, Ертан Томбак, Виктор Генев, Велко Йеленкович, Мартин Георгиев, Сибири Кейта, Денислав Александров, Емил Мартинов, Емил Стоев, Иван Минчев, Ерол Дост, Кристиян Стоянов, Галин Иванов, Владимир Николов, Кристиян Добрев, Тони Тасев, Мартин Сораков, Роберто Райчев.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Окт 01, 2023 11:37 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
Иван Колев: Пирин е в подем, очаквам труден двубой

Треньорът на Славия Иван Колев сподели очакванията си за срещата с Пирин. Двата тима се срещат днес в мач от 12-ия кръг на efbet Лига.

"Очаквам един труден двубой, защото Пирин са в подем. Имат добри изпълнители и са стабилен отбор. Ще се разбере на терена колко сме подготвени. Надявам се да успеем да спечелим. Това ни е настройката за тази среща", сподели Колев пред "Мач Телеграф".

"Радващото е, че всички футболисти са на линия и нямаме проблеми с контузени играчи. Настроението в съблекалнята е работно. Играчите са стараят. Няма да е лесно да свикнат с философията ми, защото ние тренираме различни неща. Нужно е и време. Те са професионалисти и се надявам скоро да се стиковат нещата. Това е желанието на всички", допълни наставникът на "белите".

_________________
Изображение


Пон Окт 02, 2023 10:49 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
Не съм си и помислял, че ще се радвам толкова на 1 точка срещу отбор като Пирин. Дотам ни докараха. Надявах се и да бием, но... С тази постна селекция, толкоз. Важното е, че все пак направихме една малка, но крачка напред! Браво на момчетата, раздадоха се на макс, а че толкова си могат, те не са виновни. Вината носи този, който направи (не направи) адекватна селекция за първа лига. Направи ми впечатление, че през седмицата локо сф привлече две нови, сравнително класни попълнения, докато при нас НИЩО. Венци, разбери, че ни трябват ФУТБОЛИСТИ, а не манекени, юношки и набедени синчета... Необходима е спешна селекция за балансиране на отбора, иначе е ясно - Б рупа!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Окт 02, 2023 7:13 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
Трагедия ! Не ми се коментират мачовете ни...

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Окт 02, 2023 10:20 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: "Пирин" - "Славия"
Жалко, защото изпуснахме добра възможност за 3 точки, а в момента те са от първестепенно значение.

На такъв терен не можем да говорим за игра, в този мач трябваше да покажем себераздаване и разумни действия. Не показахме второто. Поведохме рано в мача и трябваше да продължим с борбата по терена, но да играем умно. Да държим топката повече, да си я подаваме на сигурно, на късо разстояние, да бъдем компактно построени и да чакаме последния сигнал. Нищо подобно не се случи, влязохме в коловоза на Пирин и ръгахме топката без мисъл и телата си в тези на съперника. Дори не се помъчихме да потърсим втори гол, задоволихме се да браним наличното...

Много лошо впечатление ми прави игровото поведение на отбора/играчите, когато поведем в резултата. И това не е от днес или вчера. Ние спираме да играем играта футбол, ако поведем. Сега Колев да се опита да накара тези играчи да поведат в резултата, пък кога ще стигнем ниво да играем футбол 90 мин, е друга топка...

_________________
Изображение


Пон Окт 02, 2023 11:02 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 163 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.