Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 12:42 am



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 Треньорски барометър за март 

Справя ли се щаба?
ДА 89%  89%  [ 17 ]
НЕ 11%  11%  [ 2 ]
Общо гласове : 19

 Треньорски барометър за март 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Треньорски барометър за март

В рамките на съответния месец можете да гласувате в анкетата, да изразявате мнения, да дискутирате и пр. за дейноста на спортно-техническия щаб. Можете да сменявате гласа си според резултатите. Това е и мястото да споделяте интервюта и информации за щаба.
Досегашните резултати в над десетгодишната история на допитването, можете да видите тук.Темата е заключена и ще пада надолу, но данните ще се актуализират.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Фев 29, 2024 2:14 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: Треньорски барометър за март
Венци след мача с "Ботев" говори срещу Заги.Дано не се скарат пак ,че нов Бакеро не ми се гледа.........


Съб Мар 02, 2024 9:25 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Треньорски барометър за март
Мн проста свиня...

_________________
Изображение


Съб Мар 02, 2024 9:49 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за март
“Как да си доволен? Не питайте мен как втори пореден мач ни изравняват в края. Ще дойдат после хора, говорете с тях. Аз нито казвам кой да играе, нито как да играе. Смятам, че отборът има потенциал, друг е въпросът как се използва“, каза Стефанов на излизане от стадиона след равенството (2:2) с "Ботев" (Пловдив).

След това журналистите помолиха Заги да коментира думите на боса и отговорът му бе: “Щом той казва, може да е прав. Не виждам нищо различно от него. Искам да кажа на г-н Стефанов - нека се върнем 4-5 месеца назад и какво беше положението в клуба. Когато сега говори за тези неща, с които не съм съгласен и слага напрежение в своя отбор, своята Славия. За мен е много странно”, обобщи Загорчич.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 02, 2024 9:56 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за март
Треньорът на Славия Златомир Загорчич категорично отрече за напрежение между него и президента на клуба Венци Стефанов.

За скандал помежду им се заговори след недоволството на Стефанов от равенството с "Ботев" (Пд). Тогава Загорчич призова Стефанов да си спомни в какво състояние е бил отбора преди неговото завръщане.

"Имахме разговор с президента. На него се целувахме и прегръщахме. Скандал с Венци? Журналистически твърдения. Готвим се за мача с Локомотив (София).

Амбиции за седмото място - рано е за коментар. Славия е в подем. Играем мач за мач, накрая ще теглим чертата", казва Заги, цитиран от БГ Дерби.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 09, 2024 3:47 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение след мача с Локо Сф
Наставникът на Славия - Златомир Загорчич коментира представянето на "белите" при победата с 2:1 в дербито срещу Локомотив (София), която дойде след обрат и два гола на Владимир Николов, както и възможнстта да поеме ЦСКА, каквите слухове има.

"Днес изиграхме много добър мач през всички 90 минути. Направихме една нелепа грешка при гола, която противникът успя да използва и да ни вкара с единствения удар към нашата врата. След това, абсолютно през цялото време, контролирахме нещата и беше въпрос само кога ще отбележим гол. Отбелязахме два и спечелихме мача.

"Това ми е желание да има такъв отбор и да го правят. Днес и вчера си говорихме много по този въпрос. Каквото е говорено в съблекалнята, всичко бе направено през 90-те минути. И това бе начинът, по който трябва да играем. Важно е ние какво играем. Като търсим гола, рано или късно ще дойде, ще отбележим. Просто начина, по който играхме днес, търсихме си този гол, успяхме да го вкараме и да спечелим мача".

На въпрос относно това има ли напрежение между него и президента на Славия Венцеслав Стефанов, Загорчич отговори лаконично:

"Аз съм напрегнат и сега, много. Честно, такава ми е работата".

Относно това дали има възможност да застане начело на ЦСКА Загорчич каза:

"Няма такова нещо. И аз чета по вестниците какво пишете. Наслаждавам се на това".

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 09, 2024 4:22 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Треньорски барометър за март
Аз поне имам усещането ,че Венцислав Стефанов не понася Загорчич но човека над него не му дава да го уволни.Иначе отборът върви сравнително добре след четири мача без загуба .Вярно е ,че наивно загубихме точки но все пак гледаме към Европа и не треперим за изпадане.Което в един момент от сезона беше блян.


Пон Мар 11, 2024 9:58 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за март
А този красавец кво го прайм https://sportal.bg/video-20240310120646 ... DvIAWzG848

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Мар 11, 2024 6:05 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за март
аставникът на Славия Златомир Загорчич обяви след днешното поражение с 1:3 от "Ботев" (Враац) в контролна среща, играна на стадион "Александър Шаламанов", че е доволен от представянето на своите футболисти през първото полувреме.

"Горе-долу мога да съм доволен от това, което показахме през първото полувреме, когато играхме с малко по-опитни футболисти. Не успяхме да отбележим през първото полувреме, имахме възможности. През второто направихме промени, футболистите, които не са играли в мачовете от много време, става въпрос за Търтов и Зеедорф, им липсва игра.

Не мога да съм доволен от резултата, но през първото полувреме като игра и идея съм доволен. Второто полувреме пуснахме малките, които за първи път участват в мачовете. Имаше малко притеснение, оттам идваха проблемите и се получиха головете.

Разбира се, че ще разчитаме на младите. Всички сме наясно за начина, по който се работи в Славия. Със сигурност ще им трябва още време.

Всички голове, които получихме през този полусезон, бяха след наши директни грешки", каза Загорчич.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 23, 2024 1:29 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за март
СМЕНИХ СИ ВОТА НА "НЕ" И ЩЕ СЪМ ТАКА ДОКАТО НЕ ВИДЯ ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ТИТУЛЯР В МЪЖКИЯ ОТБОР. ПИСНА МИ ОТ ВРЪЗКАРИ.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 30, 2024 10:41 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 136 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.