Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Май 11, 2024 9:58 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Обективните медии 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение Обективните медии
Ако гледате спортни предавания(в което не се съмнявам)просто гледаите само bTV,когато става дума за Славия.По Канал1,НТВ и Канал3 са супер не обективни и си говорят каквито си искат глупости.Затова аз за обективно приемам само мнението на Алекси Сокачев.

_________________
100


Чет Апр 14, 2005 8:00 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 2:05 am
Мнения: 443
Местоположение: Славия е супер тим на света непобедим
Мнение Re: Обективните медии
Josif написа:
Ако гледате спортни предавания(в което не се съмнявам)просто гледаите само bTV,когато става дума за Славия.По Канал1,НТВ и Канал3 са супер не обективни и си говорят каквито си искат глупости.Затова аз за обективно приемам само мнението на Алекси Сокачев.

Прав си! Това важи особено много за трето полувреме, водещия (не заслужава да му помня името) само търси някаква интрига, загуби някои отбор и веднага "какво става с треньора, ще го сменяте ли?", то ако така се оправяха нещата със смяна на треньора е еххееее до къде щяхме да стигнем. Еми тоя Витомир Съраиванов когато водеше онова предаване по RTV "Часа на ЛеБски" какво викаше "Бий Чорбата по г*****а бий бий" а после еми защо са се избили, защо са запали ли седалките, виж те стадиона на какво прилича - еми така и медийте до ГОЛЯМА степен са виновни за това, че сме на това дередже!

_________________
Славия е супер тим
на света непобедим


Който Славия мрази
под нас да лази


Чет Апр 14, 2005 7:20 pm
Профил ICQ WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Алекси Сокачев е славист :lol:

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Чет Апр 14, 2005 8:00 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2004 1:18 pm
Мнения: 518
Местоположение: nadejda city
Мнение 
bravo na alexi sokachev ,njma da go psuvam veke :lol:

_________________
СЛАВИЯ - МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ КЛУБ


Пет Апр 22, 2005 12:33 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12909
Местоположение: SOFIA
Мнение 
На мен любими журналисти са ми Калин Катев и Радко Янкулов - слависти, но и професионалисти. Няма по- добри от тях, не само в радиото. А от телевизията... там само Асен Спиридонов признавам- не знам от кой отбор е, но винаги е бил обективен, никога не е правил грешки нито в статистиките на тимовете и отделните играчи, нито в процеса на коментиране на ситуациите в мача. И тези от Диема и ББТ не са лоши, но много бъркат.... В БТВ допускат елементарни грешки- имена, факти, игрови ситуации- пълна скръб са. А Петела, освен абсолютен аматьор е и голям карък на националния отбор.... като чуя "и сега много неприятноу" направо ми идва да счупа телевизора. ИСамо за Владимиров беше казал нещо точно от сорта на: "Да видим докога Джамбазки ще изтърпи този футболист да демонстрира своята футболна немощ".

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Апр 22, 2005 5:18 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Асен Спиридонов е от "Левски", спомням си как Крум Савов го каза в едно предаване преди 2-3 години, пък и самият Спиридонов го беше казал в едно интервю някъде, ама не си спомням къде. Наистина е добър, проблема му е само в някои по-големи отклонения, които прави и прекалени задълбочавания в статистики. Но си е обективен!
Както и да е... Вярно си е това за коментаторите. Петела е аматьор, ами какво ще кажеш за кръглата нула Ивайло Ангелов... Откъде го изкопаха тоя и защо...


Пет Апр 22, 2005 5:30 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 8:29 pm
Мнения: 200
Местоположение: софия
Мнение 
петела е най-големия смешник, който съм чувал зад микрофона, има точно три заучени фрази които през 15 минути повтаря "когато темата е...", "футболната логика диктува...", "ставаме свидетели на поредния...":)
кефят ме пичовете от диема... адски са навътре в нещата, а и са забавни


Пет Апр 22, 2005 6:46 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение Re: Обективните медии
totiboy написа:
Josif написа:
Прав си! Това важи особено много за трето полувреме, водещия (не заслужава да му помня името) само търси някаква интрига, загуби някои отбор и веднага "какво става с треньора, ще го сменяте ли?"


Въпросния капут е малоумен буфер, чиято единствена радост до преди 2-3 години беше да се яви на стадиона им на мача с нас и да ни псува... :roll:

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Съб Апр 23, 2005 12:28 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Asen Spiridonov e obektiven,no ne6to se izgubi,ina4e Aleksi e naj-dobur :lol: :lol: :lol:

_________________
100


Сря Апр 27, 2005 12:04 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 3:09 pm
Мнения: 579
Мнение 
[quote="bodzhov_zv"]Ð


Сря Апр 27, 2005 4:44 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.